PhotoScape 3.3 - Fotoğraf Düzenleme Programı İndir - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

PhotoScape 3.3 - Fotoğraf Düzenleme Programı İndir

 1. PhotoScape 3.3 / Fotoğraf Düzenleme Programı İndir

  Yapımcı: Mooii
  Dosya Boyutu: 14,30 MB
  Lisans: Ücretsiz
  Dil: Türkçe
  İşletim Sistemi: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

  PhotoScape bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabilceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

  Resimlerinizi açtıktan sonra onlara ne işlem yapmak istediğinizi soran bu basit ve ücretsiz editör ile fotoğraflarınızı kendi adınıza logolayabilir, animasyon GIF haline getirebilir, baskı almak için gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bastırabilir, renklendirme yaparak fotoğrafınızı bambaşka bir hale getirebilir, yeniden boyutlandırabilir, siyah/beyaz dengesini ayarlayabilir, arkaplan ışığını değiştirebilir, istediğiniz bölümleri kesebilir, kırmızı gözleri yok edebilir, çeşitli efektlerle resminizi filtreleyebilirsiniz.

  Yukardaki işlemlerin dışında sınırsız bir düzenleme olanağına sahip olacağınız PhotoScape her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor. Profesyonel yazılımların en temel özelliklerini güçlü bir şekilde bünyesinde barındıran PhotoScape ev kullanıcıları için yeterli seviyede.
  TIKLA İNDİR

 2. 2009-06-20 #2
  paylaşımın için tşkr

 3. 2011-01-09 #3
  TIKLA İNDİR e bastıkdan sonra ne yapcaz nası indircez

  Okunma: 8604 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -