Sunday webcam kurulumu indirdim yükleyemiyorum - Delinetciler Portal

Sunday webcam kurulumu indirdim yükleyemiyorum

1. yardımcı olurmusunuz yarına kadar halletmem lazım
  2. 2009-01-31 #2
    ndn kımse yardımcı olmuyo kımse yok muuu

3. 2009-01-31 #3
    Kuramama sebebiniz nedir? Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz?

Standart bir kurulumda cihaz bağlantısı gerçekleştirilmeden önce program çalışıtırılır ve kurulum gerçekleştirilir.En son olarak cihazın usb kablosu bilgisayara takılır..ßunu yaptınız mı ?

4. 2009-01-31 #4
    Anlamadığım yapamadığının ne olduğu. İndiğin dosya rarlıysa aç setup çalıştır ileri diyerek devam et arkadaşım. O kendi kuruluyor zaten.

5. 2009-01-31 #5
    ılerı dedım ama yuklenmedı anlamdım bende

6. 2009-01-31 #6
    Alıntı:
    cidem Nickli Üyeden Alıntı
    ılerı dedım ama yuklenmedı anlamdım bende
    Daha önce bu kameranın kurumu makinanızda varsa kuruluma tıkladığınızda önce o kurulumu kaldırır uninstal yapar sonra bittiğinde kuruma yeniden tıklayarak devam edebilirsiniz. Sorun bu olabilirmi ?

7. 2009-01-31 #7
    buldum sanırım sorunu yukleme tamamlanamadn soyle bısey cıktı yuklemekte oldugunuz yazılım wındows xp ıle uyumlulugunu dogrulamak ıcın wındows logo sınamasından gecmedı

8. 2009-01-31 #8
    İşte Arkadaşım indirdim ve kurumu başlattım sorunsuz

kuruluyor

17 - Sunday webcam kurulumu indirdim yükleyemiyorum

18 - Sunday webcam kurulumu indirdim yükleyemiyorum

19 - Sunday webcam kurulumu indirdim yükleyemiyorum

9. 2009-01-31 #9
    Bu uyarının cameranın kurulmasına engel olduğunu sanmam en azından uyarı geldiğinde devam et şeklinde bir şık olmalı ve ona tıkladığında kuruluma devam eder

Sorun hala devam ediyorsa bilgisayarım simgesi üzerinde sağa tıkla özellikler açılan sayfada donanımı seç . Çıkan sayfada ortadaki bölümde sürücü imzalama seçeneği var ona tıkla ortadaki seçeneği işaretle olmazsa üstteki seçeneği dene.

Okunma: 4350 - Yorum: 8 - Amp