Combofix İndir - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Combofix İndir

 1. Arkadaşlar bu program küçük ama çok etkili bilgisarına virüs bulaşanlar virüs bulaştımı diye şüphelenenler , bilgisayarında kasma olanlar için. Bir çok virüs tarama programının tespit edemediği virüsleri bulur temizler özellikle system 32 ye bulaşmış virüsleri. Direk silme işlemi yapar. Özellikle cafe işleten arkadaşlar ağdan düşme sorunu yaşıyorsanız mutlaka deneyin.


  Özellikle amvo.exe ,kavo.exe ,tavo exe virüslerine karşı çok etkili.

  Not : Programı güvenli kipte çalıştırmanızı tavsiye derim. Cafe işleten arkadaşlar kullanacakları esnada Akınsoft programının çalışmasını kapatsınlar. Bazı virüs programları bu programda virüs uyarısı verebilir önemsemeyin güvenli bir program.

  Kullanımı: Aslan kafası şeklindeki simgeye tıklayın dos ortamında çalışmaya başlayacak tarama yaparken sildiği dosyaları yazmaya başlar ve taramaya devam eder ve bittiğinde işlem tamamdır.

  Lisans: Ücretsiz

  Üretici Firma:
  sUBs

  İNDİR

 2. 2010-08-03 #2
  gerçekten yazıldığı gibi ise çok güzel program..paylaşım için saolun

 3. 2010-08-03 #3
  bende hata dedi olmadı acaba neden?

 4. 2010-08-03 #4
  Alıntı:
  ♥LvŸ♥ Nickli Üyeden Alıntı
  bende hata dedi olmadı acaba neden?
  Ne Hatası LvY. Programı indir kırmızı aslan kafası şeklinde olacak simgesi. Daha sonra çalıştır bir pencere açılacak bekle o güncelleme yapacak daha sonra uyarı pencereleri gelecek hepsine tamam diyeceksin ve program yeniden başlayacak ve taramayı yapacak. Bittiğinde rapor verir.

  Okunma: 8236 - Yorum: 3 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -