778 - Samsung'dan yeni telefon
Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni cep telefonu S7330'u satışa sundu. Dokunmatik navigasyon panele sahip telefonun diğer özellikleri ne alemde?


Samsung S7330, telefonun menüsünde gezinmek için sezgisel ve yaratıcı bir yöntem sunuyor, dokunmatik panel menüye göre değişebilen ve uyarlanabilen ikonları gösterirken, kapağı kaydırdığınızda ortaya çıkan alışık olduğunuz tuş takımı ise kullanım kolaylığını daha da arttırıyor. Samsung S7330, kullanıcı arayüzü de, kullanıcısının tercihlerine göre kişiselleştirilebiliyor.


Sofistike Stil

Tasarımında, gerçek m e t a l ve onunla kontrast yaratan parlak ekran gibi sağlam ve estetik materyaller kullanılan Samsung S7330'un, kayar kapağından tuşlarına kadar her detay kullanıcının yaşayacağı mobil deneyimi rahat ve aynı zamanda da sofistike kılması için özenle geliştildi.

Multimedyada Mükemmellik

Yüksek kalitede fotoğraf ve videolar çekebilen 3 megapiksel kamerası ile Samsung S7330, yalnızca dijital kameralarda bulunan gelişmiş özellikleri de içinde barındırıyor. Otomatik fokus, flaş, yüz tanıma ve gülümseme tanıma özellikleri, fotoğraflarınızda her zaman en iyi sonuçları almanızı sağlıyor.

Müzik oynatıcı müzik kitaplığı desteği, MTP ve WMDRM uyumluluğu ve MicroSD'ye kaydetme gibi üstün özellikler sunuyor. Bilgilendirici RDS hizmetlerini sunan stereo FM radyo ile en son şarkılar ve şarkılarla ilgili bilgilere ulaşılabiliyor.