Delinetcilerde Aşk Rüzgarları (Üyelerin Nickleri İle Oluşturulmuştur) - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Delinetcilerde Aşk Rüzgarları (Üyelerin Nickleri İle Oluşturulmuştur)

1. Bizimkisi kaderin bir oyunuydu, nasılda karşılaştırmıştı bizi.

Seninle ilk karşılaştığımız günü hatırlıyorum şimdi

İlk kez bilgisayar ile tanışıyordum kendimi bir sitede buldum, adı pek bi ilginç gelmişti delinetciler.net

Ya buradakilerin hepsi deli yada başka isim bulamadılar herhalde dedim kendi kendime

Bir süre sonra sürekli girmeye başladım bu siteye ve bir gün sessiz gemi şiirine yapılan bir flasha yorum yaptım, sende yazmışsın çok güzel bir yazı idi.

O an içimde birşeyler kayıp gitti ne oluyor acaba bana dedim.

Kolum kanadım kırıldı sanki o an ezüq bir kelebek gibi hissettim kendimi.

Derin duygular beslemeye başlamıştım sana karşı,ama senin haberin yoktu.
    Senin için bu siteden geçen bir yolcu idim belki. Ama sen benim için bir inci tanesi idin.

Canımdan can gidiyordu sana ulaşamadıkça Lale ve papatya bahçelerini sana sunmak istiyordum,
    papatyaları ve Laleleri koparmamakiçin bahçesi ile birlikte hemde....

Bir gün çok mutlu oldum, üye resimlerinde resmini gördüm Gece.Mavisi elbise vardı üzerinde o güzelim gerdanını inciden bir kolye süslüyordu
    S€ssiz bir P€ri gibi öyle güzel görünyordunki

Daha fazla dayanamadı sükutum isyan etti artık duy beni caaaan.....

Bütün cesaretimi toplayıp sana pm attım, derdimi anlattım altınada sükutumun isyanı yazdım(çünkü isyan eden sükutumdu ben değil)

Artık daha bir heyecanla bekler olmuştum, cevap yazdımı acaba diye.

Sonunda gelmişti beklediğim cevap, olumsuz değildi ama olumluda değildi yine bekleyiş vardı.
    Nereye kadar VuSLaTsız gecelere devam edecektim.

ARWEN'in Aragorn ile olan aşkı gibi tam kavuştuk derken ayrılacağız belki ama ben bekleyeceğim . Artık bende delinetciyim anladım neden deli olduğumu çünkü aklım sende kaldı beni dinlemiyor başına buyruk, ben bende değilim artık o zaman ben bir deliyim.

Sana bunu yazmıştım, kısa süre sonra bana cevabını gönderdin o güzel yazınla ''*thoth* ellerimden birlikte varalım en güzel sevda ülkesine HÜKÜMDAR'ım ol, isyanlı sükutum'' demişsin.

Teşekkür ederim....

Şimdi çocukken izlediğim çizgi filmi daha iyi anladım.

Hani ne diyordu cedric eğer aşıksanız hayat çok güzel (Ama aşkın yaşı yoktur)

Şimdi ak saçlı ak sakallı bir ihtiyarım. Havalar iyice soğudu yağmurlarla romatizmalarımda arttı,geçen doktorum doktor_e kızdı ufaktan.

Aso tahlilim yüksek çıkmış, aman sana bişey olmasın cancazım bana hayat veren sensin çünkü iyiki seninle karşılaştım.

NOT: BU YAZIDAKİ OLAY TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜ OLUP,GÜNÜMÜZ SANAL ALEMİNE UYARLANMIŞTIR. GERÇEKLERLE ALAKASI YOKTUR

*thoth*
    :tut kelimesi olarak kullanıldı.
    Aso: Bir romatizma belirleme tahlilidir. Aynı zamanda aso2 arkadaşımızın nickinin yerine kullanılmıştır.

2. 2008-12-29 #2
    Güzel anlatılmış, hayel ürünü de olsa çok beğendim.

Paylaşımınız için teşekkür ederim.

3. 2008-12-31 #3
    Eline sağlık peri çok güzel olmuş..Bu arada Aso: Bir romatizma belirleme tahlilidir..
    Bunun anlamını ilk sen duydum Peri..Çünki ben Aso2 ismini kafa uydurmuştım yani ne anlama geldiğini bilmiyordum..Bu bilgi için sana ayrıyetten teşekkür ederim..

4. 2008-12-31 #4
    ASO: Antistreptolizin O"" için kullanılan kısaltma. Streptolizin, ""Hemolitik Streptokok"" adı verilen bakterilerin salgıladığı toksinin adıdır. Bu toksinin varlığını tespit için yapılan tetkike de kısaca ASO adı verilir. ASO, romatizma gibi bazı Hemolitik Streptokok enfeksiyonlarında yükselir bu açıdan teşhis te ASO değerleri önem taşır."

Meslek bilgileri bunlar aso

5. 2008-12-31 #5
    Perim gerçekten çok hoş olmuş yüreğinize sağolık
    Verdiğiniz bilgiden ötürü de ayrıca teşekkür ediyorum:122:..

6. 2009-01-01 #6
    VuSLaTsız gecelere devam,:) harika olmus perim ptp

7. 2009-01-01 #7
    :027: güzel olmus :))

Güncelleme : 2009-01-01
  8. 2009-01-03 #8
    Alıntı:
    S€ssiz P€ri Nickli Üyeden Alıntı

Kolum kanadım kırıldı sanki o an ezüq bir kelebek gibi hissettim kendimi.

Bütün cesaretimi toplayıp sana pm attım, derdimi anlattım altınada sükutumun isyanı yazdım(çünkü isyan eden sükutumdu ben değil)

Çooookkkk ama çoooooooooooooook güzeldi perimm emeğine sağlık

9. 2009-01-04 #9
    Teşekkürler incim hadi sende yaz artık neşelenelim

10. 2009-01-13 #10
    Güselmişş :)

11. 2009-01-28 #11
    çok hoş olmuşşş

Okunma: 2387 - Yorum: 10 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -