Teoman Şarkı Sözleri İnstagram Durum Hikaye - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Teoman Şarkı Sözleri İnstagram Durum Hikaye

1. Msn için teoman şarkı sözü nickleri

TEOMAN ŞARKI SÖZLERİNDEN NİCKLER;

>Benden sana son kalan, bir küçük resim şimdi cevap veremez ama, ağlar yalnızlığına ve işte arta kalan bir küçük resim şimdi.

>Hiç geçmez mi gözlerinden bu sonbahar Bir kar tanesi ol kon dilimin ucuna

>Bugün benim dogum günüm Hem sarhosum hem yastayim Bir partaburisi üstümde Babamin öldügü yastayim

>Kayip bir bavul gibiyim havaalaninda Ya da bos bir yüzme havuzu sonbaharda Çok mu ayip hala mutluluk istemek Neyse zaten hiç halim yok

>Bir yaz günü Hiç bu kadar üsüdün mü? Rüzgar gülü Hiç ölümü düsündün mü?

>Gözlerimde yas kalbimde sizi unutmadim seni unutamadim unutamadim ne olur anla beni

>Unutmak kolay demistin alisirsin demistin öyleyse sen unut beni yeter ki benden isteme

>Çalacak bir kapim yok mutluluga hasretim Artik sokaklar benim görüyorsun degil mi?

>Gözlerimden süzülen bir kaç damla anida Senin sicakligin var anliyorsun degil mi?

>Yalan söyleme bak gözlerime bitmis olamaz.yokla ceplerini ask kirintilari kalmis olmali.biraz.

>İnan çok çalistim bu kalpsiz dünyayi sevebilmek için. neyim var ki sanki senden baska

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2011-09-16 #2
    Bir partaburisi üstümde değil bir bar taburesi üstünde babamın öldüğü yaştayım olcak :D

Okunma: 13160 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 4/5 - 1