En Kanlı Filmler - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

En Kanlı Filmler

1. Sinema portalı "filmschoolrejects", sinema tarihinin en vahşi 10 filmini belirledi.

Bir grup çılgın gencin kurduğu ve her türlü sıradışı filmin detaylarıyla incelendiği internet sitesinde hazırlanan liste, bazı ülkelerde gösterimi yasaklanmış, en kanlı ve şoke edici filmlerden oluşuyor. Listenin ilk sırasında ise Teksas'ın kırsal bölgesinde bir yamyam klanının eline düşen 5 gencin korku dolu macerasını anlatan "Teksas Katliamı" adlı film yer alıyor.

İşte korku sineması sevenleri bile dehşete düşüren 10 film:

1. Teksas Katliamı (1974)

2. Otel (2006)

3. Yüksek Tansiyon (2003)

4. Soldaki Ev (1972)

5. Mezarına Tüküreceğim (1978)

6. Otomatik Portakal (1971)

7. Testere (2003)

8. Yamyamlar Cehennemi (1980)

9. İki bin Manyak (1964)

10. Tepenin Gözleri (2006)

2. 2008-11-13 #2
    Hayatımda izlediğim en iğrenç filmdi Tepenin Gözleri. Bu kadar kan başka bir filmde görmedim
  3. 2009-05-28 #3
    Testere en iyi filmlerden biri,kaliteli senaryosu var.
  4. 2009-09-11 #4
    Teksas katliamı ve testere serisini izledim.Teksas katliamı birinciliği hakediyor gerilim dolu bir filmdi.Ayrıca hikayeside gerçekmiş.
  5. 2011-02-09 #5
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı
    Hayatımda izlediğim en iğrenç filmdi Tepenin Gözleri. Bu kadar kan başka bir filmde görmedim
    piranha yı izlememişsin o zaman

6. 2011-02-09 #6
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    piranha yı izlememişsin o zaman
    Valla izlemediğim korku filmi yok gibi piranha yı izledimmi hatırlamıyorum ama bu filmde o kadar çok kan vardıki gerçekten kan kokusu duymaya başladım korkmadım tiksindim

7. 2011-03-31 #7
    arkadaşlar izlenmesi gereken filmleri söyliyim anestezi,mezarına tükürecegim,ve en güzeli (İÇERDE) MUTLAKA İZLEYİN DERİM
  8. 2011-12-26 #8
    Ben İçerde,Testere ve Anestezi'yi (Anestezi tam olmasa da) izledim.Testere;müthiştir,süperdir,bütün övgüleri hak eder (senaryo falan süper ama bir kaç bölümü saçma,gerçekçi değil).

Anestezi;o da iyi,güzel...

Ama bu İçerde çok zıkkım bir film!

Tamam,senaryosunda ki bazı göze batan kısımlar dışında iyi hani kadının öldürmek için sebebi var amma ve lakin bu kadar herif,bak o kadını da geçtim ama o kadar adam,o kadar insan...Hey Allahım yaa alt tarafı bir tane kadın!Üstelik öldürdüğü de polislerden haa :D
    Ayrıca doğum sahneleri saçma sapandı.Bir kere kimse o kadar kanamaya dayanamaz,şoka girer ölür.

9. 2012-01-14 #9
    Yaa bende izledim icerde yi cok manyak bi film her sahnesinde kan var irencti mutlaka izleyin
  Okunma: 20501 - Yorum: 8 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -