ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR 289 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi.290 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ 291 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe 292 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

siZ siDiq yarışTırmaya devam eDin ßén aqZınıza s*çdım qiDioRum 293 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

Kan görmek istiyor gözLerim..Ya akmaLı bedenden ya akıtmaLıyım bi yerden..öLüm istiyor bedenim..ya öLmeLiyim ya öLdürmeLiyim 294 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

hayaTı sana davRandıqı qißi karŞıLa, yani asaß boZucu anLamsız ve çiRkin. ßenimLe beraßer çığLıq aT : " Gelecek Yok " 295 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

uzaktan severim ruhun ßiLe duymaz* 32 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

seNi aDam eDerdim ama çoktaN köpeğim oLmuşsun, ne Lüzmu var ! 296 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

ßana Şımarık Diyenin DiLini Koparır,Eline Veririm ! 297 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

Cehennemde yaŞadıqım iÇin
cennet haKKımdı...
Canıma TaK Eden NedenLerim Var..! 298 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

İntikam nedir ki ? Bendeki nefRet en büyük intikam duyGuLarını dize getiRir 289 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

ßirbirine sarıLmış 2 titReq duDaqdan ißaréT değiLdir aŞq ! 299 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

Sen İse Esrar Dumanı Gibiydin , Anlık Mutluluk ; Gerisi Zarar ! 300 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

ßiLeklérimi késécékLér ucuzLuk kuponLarı gibi we diyécekLér Ki: " öLüm bugün indiRİmde ".. 290 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

héR kareSi siyaHa ßoyanmış 1 buLmaCayım . . çöZméye çaLıştıqça iÇimde kayßoLursun 301 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

Ay deiL mewsim deiL '1 Ömür' Geçti Sensiz.. Keşke böyLe sewmeseydim, ağLıorum çaresiz 302 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

heRqes iÇin sıRadan ßiri oLaßiLirim ama..ßazıLarı iÇin sadece 1 rüyayıMmm
296 - Uçuk Kaçıp Durum Sözleri

Senden neFret ediyoRum ..
SuRatına tüKürmek isTiyorum (!)
Ama SonRa Beni iLqiLendirmediğini faRk ediyoRum ..

Genç Cılgın DeLü birsEyim Yaaa aaaaaaaa Manyaqmıyım ne cici &Seker Qizz [[ SsuZzii ]]

söyLenenLerin hepSini duYdum aKLımDa ..
Çünkü hepSi benim haKKımDa (!)

Geçiyor Günler Çabuk
Geçiyor Yine Aklım Sende
Çırpınsam da Çok Geç Artık
Ayrılık Varmış Serde
Kurumuş Gözlerimden Akıyor Gözyaşlarım
Sen Gibi Mavi Değil Ama Bende Bazen Ağlarım

Hoş ne kadar uzaklaşsam
O kadar yaklaşıyorum yine sana
Her gidişim biraz daha yaklaştırıyor

Alıkoyamıyorum kendimi