Sper Ak Durum Szleri - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Sper Ak Durum Szleri

1. -birakacagn bir eli asla tutma tutacan bir elide asla brakma yalan sevdalara gul olmaktansa gercek sevdalara diken ol bunuda hi unutma!

-Btn kiremitlere seni ne kadar ok sevdigimi yazdm in.birikafana derde seni sevmenn ne kadar ac oldugunu anlarsn.

-SZ Bizde RTAM Bizde TAKLT yk Bizde MEVZUDA Takmyruz Geri VTESE ! KmaLardayZ efkarLIyIZ

-Nazar bonCugu takta serefsizLiigine naZar deGmeSiin !!
    -. . .sENiN N CaNM vErEceK kAdAr cESuR. . . BiR kAlEmDE SiLeCEk kAdAR .Y. .R. E. K. L. . Y. . M. . .

ѕєη σℓмαѕαη уαѕαямι вυ кαℓρ ѕαηιуσяѕυη؟ уσкℓυgυηα αℓιѕмαк вєηι мαнƒ є∂ιуσя!!

αℓℓαнтαη тєк ιѕтє∂ιgιм ѕєηι ℓмє∂єη ѕση ∂єƒα gяєуιм!!!

нєя ∂αкιкα ιѕмιηι ƒιѕιℓ∂αуαη ∂υ∂αкℓαя вєηιм мι؟

ѕєηι вιяαкιρ gι∂ємєм αя∂ιм∂α ѕєν∂αη ναя…

ѕєη σℓмα∂αη ηєяєує кα∂αя уαѕαяιм вιℓмιуσяυм..

υzαтмα єℓℓєяιηι υzαк σℓѕυη ιѕтємєz вєη∂єη αℓ∂ιкℓαяιηι νєямєує gη уєтмєz!!

вυ gηℓ ѕєηιη ιιη вєℓкι∂є вιя нιтι!!

σк σℓυуσяѕυη вуℓє gιтмєкмι σℓυя!!! нєя gι∂ιѕιм∂є кєη∂ιηι вєη∂є υηυтυуσяѕυη!!

вєуηιм∂єкι ѕση кυяѕυηℓα νυя∂υм кєη∂ιмι gєℓιρ αℓα вιℓιяѕιη ємαηєтιηι!!!

тσρяαк ιѕℓєѕιη ѕєηιη вσѕℓυgυηα.!!!

ѕєηι υηυтαвιℓ∂ιм мι ѕαηιуσяѕυη؟ σк уαηιℓιуσяѕυη!!

єgєя gєяєктєη ѕєνιуσя σℓѕαу∂ιη єη αzιη∂αη вιя тєℓєƒση ααвιℓιя∂ιη!!!

уℓє gιт кι вєη∂єη вєη∂є ιηαηαуιм…уℓє νυя кι вєηι,υмυ∂υ υηυтαуιм…

en$iz bu hayat y€rin diine at$N VER COKUYU …

iLem€zdik $ewerek ayrLacamz… biLemzdik birbirimizdN kopacamz qeri dN d$n hi dNmed€n qeri dnerim nk $eNi irtek seni CANIMDAN hok $ewerim …

ℓαηєт єттιм уαѕα∂ιgιм σηα α$кℓαяα ѕαкιη ∂ηмєуιη gєяι кѕкηм вαкι$ℓαяα!!

вєη ηєƒєѕ αℓιякєη вιℓє αzяαιℓι кαяѕιм∂α gвєк αтαякєη gя∂м.!!!

Eer bir gn hayatmn son nefesini verirde bu dnyann gzelliklerinden vazgeecek olursam yanmda ol ki sana sessizliin lm demek olduunu gstereyim …

Seni dnyada seven 10 kii varsa onlardan biri benim seni dnyada seven 5 kii varsa onlardan biri de benim seni dnyada seven 1 kii varsa o kesin benim seni dnyada seven hi kimse yoksa bilki ben lmm… S.S.M.

Seni unutmay dndm bu gece bir sigarann zerine adn yazdm sigara bittiinde unutacaktm seni duman duman atacaktm seni iimden rzgr savuracakt kllerini fakat… seni unutmay dnrken nerden bilirdim ki seni her nefeste iime ektiimi S.S.M.

yReiMe gMDm Seni sKp aTmaK mMKn deiL YanMDa oLaMasaNDa rYaLaRn yeTer baNa S.S.M.

yα вєи fαzLαyм вu dиyαdα yαdα вu dиyα sєиsiz fαzLα вαиα
    sєутαии тєк gиαн мєℓєgє σℓαи αкум...:

yrєiмdє gмdм sєиi sкp αтмαк ммки dєiℓ yαимdα oℓαмαsαиdα ryαℓαrи yєтєr bαиα

"vebal bir hcre gibi vcuduma giriyor 'buz' souu duygular.

dмdє isтαивuLuи drт вir yαи sєиiиLє кαpL

vєвαL вir нcrє giвi vcuduмα giriyor 'вuz' souu duyguLαr.

нαyαт кzgи вoα вєи кямz pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE SYAN SANA AK VAR … !! S.S.M.

lm ncesi yorgunluk var gzlerimde.... glgem bile bomak iin frsat kolluyor
    dмdє •$1isтαивuʟuи •$47dят •$1вiя •$47yαи •$1sєиiиLє •$47кαpʟ

Lм иcєsi yorguиLuк vαr gzLєriмdє….gLgєм вiLє вoмαк iiи frsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN oK Lmeyi SevdiM: S.S.M.

btn aynalar seni gsteriyor... ya da sensizlik grdm...

вти αyиαʟαя sєиi gsтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк gяdм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklmz ve irademizi nefsimizden stn tutabileceimiz iin bizler insan olarak yaratlmz"

armha gerilmekle edeermi "elveda"n engelleyememek

yαLиz; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLмdαи…

yαLиzLк вти dαмαrLαrм αтLαтyor…!!!

sєиsiz gєєи нєr gєcє pαrLαyαи yLdzLαrα uмuтLα вαктм.YαLиz sєиi dиєrєк gzLєriмi кαpαттм.RyαLαrмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αк vαr!

keye oturmu esrar eken,araf paketi cebinde gezen,can skldm adam kesen AIK GRRSEN BEN! HATIRLA S.S.M.

BEN SENSZ GEEN GNLERME ZLRKEN SEN BELK BENSZLE SEVNECEKSN AMA UNU UNUTMA BR TANEM BR GN SENDE SEVECEKSN S.S.M.

SEN SEVMEK ACILARIN EN BY OLSA GEREK SEN DNRKEN GZYAI DKMEK YAANABLECEK EN BYK SEVN DEMEK S.S.M.

YAMUR MUTLULUGUMA GLGE DRMEK N YAIYORSUN ALDIRMIYORUM NYETN BEN ISLATMAKSA BEN ZATEN ALIYORUM S.S.M.

SEN BULMAKTAN OK ARAMAK STERMSEN SEVMEDEN NCE ANLAMAK STERM SEN BR MR BOYU BTRMEK DEL SANA HEP YENDEN BALAMAK STERM S.S.M.

Seni dnr, seni zlerim, sevgilerin zlemlerin derinliinde ne olur kr bir kez eytann bacan beni hatrla, bir son bahar serinliinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yayorum… S.S.M.

2. 2008-10-19 #2

kelimelere dkp anlaml mesajlarn bizlerle paylatn iin teekkr ederim
    kendini iyi bak
    herey seninle balar
    sensizlik ok zor biliyor musun
    benim gibi senden beni zlyor musun

hocakal

Okunma: 36494 - Yorum: 1 - Amp
Kullanc Oylamas: /5 -