Sedef Hastalarına Yeni Umut - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Sedef Hastalarına Yeni Umut

1. Birçok insanın hayatını çekilmez hale getiren sedef hastalığına karşı bitkilerden elde edilen "Dermo Clean" yeni bir umut oldu. İstanbul İlaç Kozmetik Turizm Sanayi Genel Müdürü Tolga Salman, hayatı çekilmez kılan ve sosyal aktiviteleri neredeyse imkansız hale getiren sedef hastaları için yeni bir umut olan "Dermo Clean" ile ilgili bilgi verdi. Tamamen bitkisel ürünlerden elde edilen ürünün herhangi bir yan etkisi olmadığını ifade eden Salman, "Bugüne kadar kullanılan sedef ilaçları içerdikleri kortizon nedeniyle hastalarda değişik rahatsızlıklar ve sorunlar ortaya çıkarırken Dermo Clean'in herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır" dedi.

Kullanımından 4 hafta sonra sedefli bölgelerin yok olduğunu söyleyen Salman, kendi ürünleri de dahil hiçbir ürünün sedef hastalığını tam olarak ortadan kaldırmadığına dikkat çekti. Ürününün farkının hastaya hiçbir yan etkisi bulunmaması olduğunu dile getiren Salman, "Kortizon etkisi olmadığı için hasta uzun süre sedeflerinden kurtulmuş oluyor. Bir daha çıksa da çok az çıkıyor. Bu ilaç kullanımıyla tekrar ortadan kalkıyor. Ürünümüz Sağlık Bakanlığı'ndan da izinlidir. Eczanelerde de satılmaktadır" diye

konuştu.

Dermo Clean'i kullanan hastalardan Sadi Tarhan ise ürünü doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladığını söyleyerek, "Başlangıçta umudum yoktu. Ancak biz sedef hastaları çektiğimiz sıkıntılardan dolayı yılana bile sarılacak durumdayız. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra sonuç almaya başladım. Önceleri aynaya bakamıyordum, tıraş olamıyordum. Sedef hastalığından yüzümü bile göremiyordum. Ürünü kullandıktan sonra normal şekilde yaşamaya başladım. İlaçtan memnunum" şeklinde konuştu.

2. 2009-05-15 #2
    arkadaşlar çok uzun zamandır sedef hastasıydım. artık şükür kurtuldum. artık kabus gibi gelmiyor sedef hastalığının düşüncesi bilebir akne gibi basit geliyor sizlerde şu satten sonra lütfen sorun yapmayın elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışacağım. saygılar.

3. 2010-07-19 #3
    Alıntı:
    galia Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar çok uzun zamandır sedef hastasıydım. artık şükür kurtuldum. artık kabus gibi gelmiyor sedef hastalığının düşüncesi bilebir akne gibi basit geliyor sizlerde şu satten sonra lütfen sorun yapmayın elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışacağım. saygılar.
    KArdeş,nasıl iyileştiğini söyler misin?
    Ben de sedef hastasıyım
    Mehmet toksoy
    0537 374 52 84

4. 2010-07-20 #4
    Naslıl kurtuldunuz,bildiğimiz kadarıyla bu hastalığın kesin bir tedavisi yok?BİZİMLE PAYLAŞIRMISINIZ ACABA,AİLEMDE 2 KİŞİDE VAR.TEŞEKKÜRLER

5. 2011-03-01 #5
    Alıntı:
    galia Nickli Üyeden Alıntı
    nasıl kurtuldunuz anlatın her kes kurtulsun

6. 2011-05-03 #6
    Allah herkesin yardımıcısı olsun

7. 2011-10-29 #7
    Sevgili arkadaşlar öncelikle hastası olana ALLAH tan acil şifalar dilerim.. Bende 4 yıl boyunca bu hastalığın orta halde şiddetine maruz kaldım. Kullanmadığım ilaç sürmediğim krem içmediğim hap ve gitmediğim doktor kalmadı diyebilirim.. Tek ilaç rabbimize sığınmamız ve hastalığın şifa vericisine hastanın bizzat kendisinin dua etmesi (teheccüd namazı özelikle) gerekir. ayrıca zikir olarak da ((((YA ŞAFİ))))
    günde 100 kere çekerseniz ve bu dünyanın imtihan olduğunu rabbimizin aslında onu hatırlamamız için gönderdiği ilahi bir mesaj olduğunu idrak edip şükrederseniz inanın hiçbirşeyiniz kalmaz geceleri kabus görmek zorunda kalmazsınız.. Şu an elimde hiç denecek kadar bir iz kaldı çok soğuk olduğu günlerde kızarıyo ama deri soyulması tamamen yok oldu şükür.. Allah yar ve yardımcımız olsun lütfen kendinize manevi program yapın(((((((((((((( DUALARINIZ OLMASA NE EHEMMİYETİNİZ VAR))))))))))))Allaha emanet olun.

8. 2012-02-19 #8
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgili arkadaşlar öncelikle hastası olana ALLAH tan acil şifalar dilerim.. Bende 4 yıl boyunca bu hastalığın orta halde şiddetine maruz kaldım. Kullanmadığım ilaç sürmediğim krem içmediğim hap ve gitmediğim doktor kalmadı diyebilirim.. Tek ilaç rabbimize sığınmamız ve hastalığın şifa vericisine hastanın bizzat kendisinin dua etmesi (teheccüd namazı özelikle) gerekir. ayrıca zikir olarak da ((((YA ŞAFİ))))
    günde 100 kere çekerseniz ve bu dünyanın imtihan olduğunu rabbimizin aslında onu hatırlamamız için gönderdiği ilahi bir mesaj olduğunu idrak edip şükrederseniz inanın hiçbirşeyiniz kalmaz geceleri kabus görmek zorunda kalmazsınız.. Şu an elimde hiç denecek kadar bir iz kaldı çok soğuk olduğu günlerde kızarıyo ama deri soyulması tamamen yok oldu şükür.. Allah yar ve yardımcımız olsun lütfen kendinize manevi program yapın(((((((((((((( DUALARINIZ OLMASA NE EHEMMİYETİNİZ VAR))))))))))))Allaha emanet olun.
    ARKADAŞLAR SEDEFİ YENDİM GALİBA CEBİM ------ seyirde olursam bana email atın size dönerim maakin78@hotmail.com a mesaj atın, dayımın amerikadan bulduğu vitaminler, krem ve şampuan sayesinde 10-12 bölgede 3-4 cm. yarıçapında olan kabuklu yaralarım artık yok. amacım burda sedefi yendim deyip ulaşamadığımız insanlara karşı yaşadığımız stresi yaşayan kardeşlerime yardımcı olmak, durumum kabuklar kalmadı, kaşınmıyorum. dolayısıyla kanamıyorum. iyileşen derimin renginin k.rengi olması dışında hiçbir sıkıntım yok.bana email atarsanız yardımcı olamay çalışırım. inanın amacım kader arkadaşlarıma yardımcı olmak. zaten konuştuğumuzda beni anlayacaksınız.geçmiş olsun. bu arada inanın ilaçları internettenmi bulursunuz yoksa türkiyede varmıdr bilmiyorum. tek bildiğim dayıma çok şey borçlu olduğum.
    1-naturalist mens multivitamin/ multimineral supplement with herbs (49 active ingrements) 2- gnc beta caratone 15 diatary supplement a naturel source vitamin a 15 mg 3-naturalist life zinc 500 mg sunfood energy zinc complex plus 2.5 mg copper (bu güneşi az görüyasanız alın ) 4-naturalist evening primrose oil 500 mg 5-new life health centers vitamin d2000 ıu vitamin d-3 diatary supplement 5- gnc selenium 200 diatary supplement helps support antioxidant activity 200 mcg 6-gnc naturalist grand shark cartilage diatary supplement 750 mg with chloraseal coating 7- naturalist standartized extract milk thistle complex with dandelion fennel 8-naturalist omega-3 fatty acids fish oil 1000 mg 8- eucerin original moisturuzing creme dry skin wt 16 oz 454 g krem 9-priorin şampuan (en az 2 kutu alın) . ------Değerli arkadaşlar bu mesajı yazdıktan sonra 2 yıl geçti, binde 5 oranında sıkıntım oluyo bazen.Yani iyileştim. vitaminleri(DİKKAT İLAÇ DEĞİL ), kremleri ve şampuanı yurtdışından bulacağınız bi tanıdığa getirtin. Gümrükte bi sürü sıkıntı yaşadım bu 2 sene içinde, DEMEKKİ SEDEF HASTALIĞI ZORUNLU YAŞANACAK Bİ HASTALIK DEĞİLMİŞ. Bana iyi gelen bu vitamin, krem ve şampuanlar sizede iyi gelir diyemem, ama bunlarla iyileştim. Kızımın kulağının arkasındada sedef benzeri bi kızarıklık gördüm, içim debreşti. Yine seslenmek istedim sizlere. geçmiş olsun

9. 2012-03-19 #9
    [ izmir=Misafir;5314524165]Sevgili arkadaşlar öncelikle hastası olana ALLAH tan acil şifalar dilerim.. Bende 24 yıl boyunca bu hastalıkla mücadele ettim artık geçti bitkisel bir karışım yaptım kendime isteyen arasın bu numaradan 5314524165

10. 2012-03-25 #10
    arkadaşlar MS hastası bi tanıdığım vardı, tekrar bağlantı şifası yöntemi vesilesiyle hastalığını büyük ölçüde yendi. daha sonra sedef hastası iki arkadaşım bu yöntemle seans aldılar. fiziksel ruhsal duygusal zihinsel, yani her tür hastalığa şifa vesilesi olabileceği söyleniyor bu yöntemin. kanseri bile bu yöntemle yenenler var. ücreti de uçuk bir rakam olmadığı için sedef hastası arkadaşlarım rahatlıkla gitmişlerdi. burda başlığı görünce yazmadan edemedim belki birilerine vesile olur diye... bu yöntemin şu an türkiyedeki sorumlu ismi Çağrı Dindar,ama farklı uygulayıcılar da vardır bilemem... ilgilenen olursa arkadaşımdan numarasını öğrenebilirim hemen, belki internette de vardır bilemiyorum.. sağlıklı günler dilerim

11. 2012-06-30 #11
    arkadaşlar incelemenizde fayda var diye düşünüyorum......https://sedefiyenenadam.com/

12. 2012-08-01 #12
    ben 22 yaşındayım ve 3 yaşından beri sedef hastasıyım gitmediğim doktor, kullanmadıgım ilaç kalmadı diyebilirim, puva(ışın tedavisi) bile gördüm yinede geçmedi geçer gibi oluyor özellikle yaz aylarında artıyor ama bu dermo clean gercekten iyi geliyorsa kullanmak istiyorum en son uygulanan tedavi baya etkili oldu küçüldü yaralar ama geri büyümeye başladı

13. 2012-08-29 #13
    Alıntı:
    sedeften bıktım Nickli Üyeden Alıntı
    ben 22 yaşındayım ve 3 yaşından beri sedef hastasıyım gitmediğim doktor, kullanmadıgım ilaç kalmadı diyebilirim, puva(ışın tedavisi) bile gördüm yinede geçmedi geçer gibi oluyor özellikle yaz aylarında artıyor ama bu dermo clean gercekten iyi geliyorsa kullanmak istiyorum en son uygulanan tedavi baya etkili oldu küçüldü yaralar ama geri büyümeye başladı
    Değerli arkadaşlarım.
    Bu hastalıktan ilelebet kurtulmak ne yazık ki mümkün değil. 35 yıldır sedef hastasıyım. Kendi imkanlarımla hazırlamış olduğum kremlerin sayesinde bu hastalığı defalarca yendim. Ancak devamlı olarak kullanımını gerçekleştirmediğim için, her defasında, 5 - 6 ay sonrası sedefim yenilendi. Kısacası bu hastalıkla yaşamayı öğrenmek gerekiyor.
    Mutlaka hazırlamış olduğum kremin detayını merak ediyorsunuzdur. Buraya uzun uzun neyi nasıl yaptığımı anlatmam gerçekten mümkün değil. Dileyen mail adresimden bana ulaşabilir. murat-unsal@windowslive.com
    Kısa bir bilgi daha vermek istiyorum. Sakın ola ki ticari bir amaç için buraya yazdığımı falan düşünmeyin. Özel bir şirkette yönetici pozisyonunda çalışmaktayım. Bu yada buna benzer yollardan maddi çıkar sağalamaya ihtiyacımın olmadığını bilmenizi isterim.
    Herkese şifa dilerim.
    Saygılarımla,

14. 2012-11-05 #14
    tetra agacının yapraklarını kaynatıp vücudunuza sürün bi de sakarya da, acı bal karışımı (18 bitkiyi) kullanın ben bu hastalığı böyle yendim.

15. 2013-01-09 #15
    Merhabalar. Elimde %100 bitkisel otlardan üretilmiş bir ürün var. Daha önce vücudunun tamamını kaplamış bir bayan birde elleri ve dirseklerinde kaşıntı ve döküntü olan 2 hastada denendi. Her ikisi de şifa buldular. Herhangi bir ücret talep etmiyorum çünkü daha sadece araştırma safhasındayım bana yardımcı olabilecek sedef hastalarına ihtiyacım var. Ürün çok etkili ve hızlı bi şekilde etki ediyor. En geç 1 hafta, en fazla 2 hafta içerisinde şifa bulmanızı umud ediyorum. Bu süreç boyunca ürünü size bedavaya temin etmeye hazırım. Otları da gösterebilirim formülü vermemek kaydıyla çünkü daha patent başvurusu aşamasındayım. Yeterki ortaya bu illete karşı bi deva çıksın. İstanbulda ikamet ediyorum. İlgilenen olursa bana bu email adresinden ulaşabilirsiniz: karakayahas@gmail.com
    Şimdiden teşekkür ederim. Geçmiş olsun..

16. 2013-01-12 #16
    Alıntı:
    levent güneş. Nickli Üyeden Alıntı
    tetra agacının yapraklarını kaynatıp vücudunuza sürün bi de sakarya da, acı bal karışımı (18 bitkiyi) kullanın ben bu hastalığı böyle yendim.

arkadaşım madem yendin bu kadar insan acı içinde yalvarmış nerdeyse yardımcı olup anlatır mısın nedi bu acı bal falan neler var içinde

17. 2013-03-02 #17
    Tüm sedef hastalığı olanlara yardımcı olabilme adına yazıyorum,30 yıldan fazla oldu,
    çocuklukn yaşımdan beri sedef hastası idim,kullanmadığım ilaç kalmadı gibi ,bir dostumun
    tavsiyesi ile Hollanda'dan gelen özel yapım bir krem sayesinde şimdi çok iyiyim,
    bu dert sonsuza kadar geçmiyor,geri dönüyor ama eskisi gibi şiddetli ve alevli olmuyor,toplu iğne başı
    kadar büyüklkte tekrarlamalar oluyor,şimdiye kadar kullandığım tüm kortizonlu ilaçları çöpe attım,
    bu krem mucize gibi,yıllardır kullandıklarımın en iyisi üstelik içinde KORTİZON da yok :)
    Mutlaka deneme boyu alın iyileşince tamamını alırsınız. satan kişinin adresini ister iseniz bana mail adesimden ulaşınız.
    Arzuhan SEREZLİ
    arzu-han1@hotmail.com

18. 2013-03-17 #18
    sen o yurt dışından gelen kremi devamlı kullan bakalım ne oluyor. onun içinde kortizon yok evet çünkü kendisi sırf kortizon yani içinde krem yok

19. 2013-05-10 #19
    Arkadaşlar,

Bu sedef denilen illet hastalık benim kız kardeşimde var. Son 2 yıldır çekiyor, öncesinde bir rahatsızlığı yoktu. Şimdilik sadece el ve ayak içlerinde iltihaplı yaralar şeklinde ve bütün vücudunda ağrılar var, hareket kısıtlığı da yaşıyor. Sedef romatizmasından kaynaklı sanırım. Çözümü olan bir hastalık olmadığını biliyorum ama sizlerin kullanıp rahatlamanıza yardımcı olan bitkisel çözümler varsa paylaşırsanız çok dua edeceğiz. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Herkese şifa dileğiyle...

Okunma: 31645 - Yorum: 18 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -