Limewire'ü Yükleyemiyorum - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Limewire'ü Yükleyemiyorum

1. Arkadaşlar eskiden bu programı yükleyebiliodum pc'me ama şimdi olmuyor.. İndirdikten sonra çalıştıra tıklıyorum ama hiçbişe acılmıyo java istese yüklü ama neden acmıyor bi bilgisi olan varsa lütfn yardım edebilrmi??

2. 2008-09-30 #2
    Mrblar arkadaŞim lİme pcye format atildiktan sonra genelde bÖle yapiyo sana tavsİyem proĞram ekle kaldirdan kaldir ÇaliŞana kadar yÜkleyİp sİl ben bÖle yaptim ve sonunda ÇaliŞti tahmİnen 6. Yenİden yÜkleyİŞİmdİ

3. 2008-09-30 #3
    teşekkürler ama ekle kaldırda gözükmüoki yükleyemiormki orda çıksın...:(:(

4. 2008-09-30 #4
    Lime Wire Yerine Bearshare programını tavsiye edebılırım Lime wire den daha güzel ve virüs olmadan mp3 indiren bir programdir kendim kullanıyorum.Programı googleden aratıp kolayca bulabılırsın.Programı yukledıkten sonra onlıne kayıt olup gırış yaparsın ve mp3 paylaşimindan faydalanırsın ayrıca bu program chat imkanıda saglıyor...

5. 2008-09-30 #5
    hımm anladım belkide indirdiğin limede sorun vardır bide başka biyerden indir hükümdarında dediği gibi Bearshareda başarılı bi dowlound programı tavsiye ederim

6. 2008-10-03 #6
    TşkLer arkadaşLar haLlettm ben format attım kasperskyi yükledim fln oldu tşk ederim yardımlarınıs için...

7. 2008-10-03 #7
    Alıntı:
    Lime Wire Yerine Bearshare programını tavsiye edebılırım Lime wire den daha güzel ve virüs olmadan mp3 indiren bir programdir kendim kullanıyorum.Programı googleden aratıp kolayca bulabılırsın.Programı yukledıkten sonra onlıne kayıt olup gırış yaparsın ve mp3 paylaşimindan faydalanırsın ayrıca bu program chat imkanıda saglıyor...

Hükümdar tüm şarkı indiren programlarda virüs vardır...

Örneğin: Linux-limewire-Bearshare...

Çünki bunlar yasal bi program değildir...Ve bu programlardaki şarkılarıda bizim gibi insanlar yolluyor...Ve yasal olmayan hiçbir program şarkıda virüs varmı - yok mu göze bile almazlar hatta yollanan dosyaları gözden bile geçirmezler...Onların tek derdi en büyük mp3 paylaşımlı program olmaktır....

Okunma: 2312 - Yorum: 6 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -