Foruma YouTube'dan Video Nasıl Eklenir? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Foruma YouTube'dan Video Nasıl Eklenir?

1. Arkadaşlar siteye Youtube'den video eklemek için öncelikle hangi konuda video atacağımıza karar vermeliyiz

Şarkıysa türkçe yada yabancı kliplere
    Komik video ise komik videolara

Şimdi öncelikle YouTube sitesinden eklemek istediğimi videonun linkini alıp eklemek.

Ama burada önemli olan linkin hepsini değil aşağıda göstermiş olduğum bölümü eklemek.

Link buysa arkadaşlar linkin sadece kırmızıyla işaretlediğim yerini ekliyoruz.Bu bütün eklediğimiz linkler için geçerli.

Dikkat ediniz "= ile & " arasını kopyalacaksınız

Siteye nasıl ekliyeceğiz?

Linkin Kırmızıyla işaretli yerini kopyalayıp site mesaj panelinde resimde gösterdiğim YouTube yazılı simgeyi tıklıyoruz ve mesaj paneline YouTubenin kodları geliyor ve biz linkimizi bu iki kodun arasına yapıştırıyoruz.

NOT: Dikkat edeceğimiz nokta linkin hepsini değil sadece "= ile &" arasını eklemek.

Eklemeyi yaptıktan sonra önizlemeden çalışıp çalışmadığını kontrol edip mesajımızı ekliyoruz.

2. 2007-04-21 #2
    iyi hoş güzel de her ücretsiz forumda geçerli oluyormu bu ??? ben yapmadımda :)

3. 2007-04-21 #3
    Alıntı:
    seloyeniturk Nickli Üyeden Alıntı
    iyi hoş güzel de her ücretsiz forumda geçerli oluyormu bu ??? ben yapmadımda :)
    Her forum için geçerlimi bilmiyorum buradaki anlatımım bu siteye video eklemek için geçerli arkadaşım....

4. 2007-05-13 #4
    yaptım ama gene olmadı :(

= sonraki yeri ekledim ama olmadı ..

5. 2007-05-14 #5
    YT lerle belirtilen kodlar arasina kirmizi ile yazilmis olan harfler gelicek..

1lYc33_hRTE

calismasi lazim örnekte oldugu gibi..

Güncelleme : 2007-07-31
  6. 2007-08-01 #6
    y7k5 daha iyi anlatamazdIN..

7. 2007-08-01 #7
    yahu bende diyom neden olmuyo bu meğerse = den sonrakini ekleyip kodu koycak mışım :D:D neyse o zaman youtubeden eklediğim video linklerini normal ayarlayayım

8. 2007-12-06 #8
    Arkadaşlar You Tube den video eklerken eskiden link videonun yanında olurdu bu değişti artık link adres çubuğunda.

Adres çubuğunda altını kırmızıyla çizdiğin = işaretinden sonra olan kısmı kopyalayıp you tube kodlarının arasına yapıştırın.

1057 - Foruma YouTube'dan Video Nasıl Eklenir?

9. 2008-01-31 #9
    peki mesaj bölümüne nasıl giriliyor

10. 2008-01-31 #10
    Alıntı:
    dreams82 Nickli Üyeden Alıntı
    peki mesaj bölümüne nasıl giriliyor
    sayfanın aşağısındaki gelişmiş butonundan

11. 2009-07-04 #11
    ii güzelde arkdaasım kaynak da youtube simgesi yok onu nasl eklicez bide onu söyleseydn ii olurdu

12. 2012-04-20 #12
    bu siteden daha iyi kimse açıklayamamış. basit bir şey için kaç saattir uğraşmışız. teşekkürler

13. 2012-08-15 #13
    Teşekkürler :)

14. 2012-08-26 #14
    bence yanılıyorsunuz. denedim olmadı. url'yi tam olarak girmek zorunda olduğumuzu söylüyor. yani tam olarak girmeliyiz. fakat siteye göre değişiklik gösterebilir onu da söyliim.

Okunma: 20441 - Yorum: 13 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -