Bizimkiler Rütbe Devir Teslim Töreninde - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkiler Rütbe Devir Teslim Töreninde

1. Realist: Eveeet.. Sevgili Bizimkiler,Öncelikle hepiniz 1.Geleneksel Cücüklük Rütbesi Devir Teslim Töreni'ne hoşgeldiniz!..

Bizimkiler:

Nehir:1. ve geleneksel mi??

Figen:Fazla içten dinleme canım

Urbi:Ve nerede olduğunu sakın unutma

Realist:Evet,şimdi çok sevgili,az sinirli adminimiz Arwen'i kürsüye konuşmasını yapmak üzere davet ederken bu ismi ona kimin koyduğunu çok merak etmekteyim :s:

Acaba:Şunu kim sunucu yaptı acaba? İndirin aşşa bissürü sual hazırlamış yine

Arwen:Realist'cim bu sorunun cevabını röportahımızda veririm canım Neyse.. Hepiniz Hoşgeldiniz :dil: Bugün burada anneside aramızdan biri olan Erdem'e rütbesini Takdim etmek için toplandık..:0171: Eskiden en cücüğümüz Gülcanımla İncik boncuğumuzdu..Ama artık erdem varptp

Ezüq Kelebek:Kısacası pabuşlarınuzu damdan alabilürsünüz datluş

Gülcanım & İnci:

Arwen:Te oka kelüş! :kizzz:(Kelime anlamı:Bakınız bizimkiler sözlüğü,sahife bilmem kaç :ebr:)

Ezüq Kelebek:Kim yapmış bunu bu siteye admün deyü:vur:Admün değül bostan gorkuluğu :vur:İşi gücü kelüş gorkutmak,gaçırmak

Arwen:Erdem'cim,yeni rütben hayırlı olsun tatlım

Erdem:Çok teşekkür ederim arwen abla ve sevgili bizimkiler ,rütbme layık olmaya çalışacağım

Arwen:İnş canım.. Hadi pastanı keste eğlence başlasın!..
    Bizimkiler:

Ortalığı alır buram buram lahmacun kokusu..

İnci:Bişey geliyo

Bizimkiler:honkhonkhonkhonkhonkhonkhonkhonkhonk

Darkness:Bhenim limon prilli kekim bhile bhundan daha az kabarmışthı O ne yhaa:kotu:

Lale:Erdemciğim lahmacunları çok seviyor diye duydum ve sitedeki üyelerin sayısı kadar lahmacun hazırlayıp üst üste koydum.Afiyet olsunn(Dikkat lahmacunların penpeleşmesi beklenmemelidir:hoşçakalın:)

Bizimkiler:isy11

OzZ:Yok artık honk 300.000küsür lahmacunu üst üste goymuşsun bak bak bitmiyo:71:Çocuk cücüklük ünvanı aldı naı kessin delü Baba nerdesin? :dil:Şarkı söyliycem şimdi hee,nerde gitarımhonk

Erdem:Lale ablammmm,bitanesinn

Karagül:Thoth nerede yahu?

Mytap:En son bacaklarını uzatmış lahmacun yiyordu:O:

Yolcu:Yazık,çok yoruluyo kıyamam

İsyanlı Sükut:Sözkonusu gelin,güvey,dünür olma konularıysathoth yorulmazBakınız çatı kat

Bizimkiler:

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2008-08-04 #2
    İnci:Thoth! honk Yapıyocun orda delü :kizzz:Rahat bırak bademimii :yastık: Kaç beyaz kanatlı prensimm,kaç gurtar kendinii :kotu:

Thoth:Gülüm yok bişe sen lahmacununu yi ptp Kaçma ciğerim,dalaam,böbreem,bitlerimin gocası,beyaz ganatlı tayyare seni Bi çimdirecem gönderecem griye dönmüşsün yavrum kirden gel burayaisy11 Bak hele yaramaza nasılda uçup gaçiyyDikkat thoth düşebilüüü

Hükümdar:Tez damdan indirile! :O:

Ezüq Kelebek:Lemancuk gelürkene incükle gülcanumun pabuşlarınıda getür datluş

Gülcanım:Kaşınma Kelüş

İnci:Hee kaşınmaki seni yakalayıp arwene vermeyelim:sallan:

Ezüq Kelebek:Herkes kelüşe karşı,herkes ezüğü kızıyor anneüü :büyücü:

Mişa:Civcivli Kek isteyen (Bakınız inci's profile enfes bi kek )

Crazy girl:Yok kız ona malzeme koymamışsın sen doğru dürüst,pek yavan olmuş Çöz kek isteyennn?

Cana:Çöz kek mii?? honk:tey:Olabilir cnaım ne var bunun içinde?

Crazy Girl:Adı üzerinde porçöz,yağçöz,kirçöz,pasçöz herşey var .Özgün pasta çalışmalarımdan biri

Cana:isy11Hmm civcibli kek daha bi sempatik sanki:hoşçakalın:

Mişa:Cana sen çöz kek ye dokunma civcüvlerime

Abece:Erdemmm:0171:Senin kız arkadaşın var mı tatlımm:0171:

Vuslat:Al bi dünür hastası daha

Nötrino:Bencede vuslatcıım,kivilimidir o hıı??

Sessiz Peri:Vermem oğluşumu kimselere :*:

Premier 2:Bende bende

Bizimkiler:Peki ya delinetcilereee honkhonkhonkhonk

Sessiz Peri:He bak o olabilir

Kusura bakmayın daha yazardım ama bugün dersanem başladı.sırf erdeme bi hoşgeldin diyebilmek için vakit bulup yazdım.Unuttuğum arkadaşlarım lütfen kusuruma bakmayın

Güncelleme : 2008-08-04
  3. 2008-08-04 #3
    çok guzel olmuşş kalemine saglıkk.Erdem tekrardan hoş geldin...

4. 2008-08-04 #4
    çok güzel olmuş incik bocuk :)) ellerine sağlık.. erdem varmı bi kız arkadaşınnn :))

5. 2008-08-04 #5
    Incim her zamanki gibi harikasin yine canim

6. 2008-08-04 #6
    incik*mmmmmmm boncuk*mmmmmmm çok qüseL oLmus benm kekimide ünLü ettinSevqiLi DELİNETÇİLER,priLLi kek istermisiniz?:0171:

7. 2008-08-04 #7
    İncii süper olmuş cücükLük ünvanımıs gitti artkk erdem yeni cücüğümüs:) Emeğine sağlıkk incimm...
    Bu arada aramıza hoşgeldin Erdem..

8. 2008-08-05 #8
    İncim teşekkürler. Yine döktürmüşsün
    Lahmacunnn bayılır bayılır
    Erdem uyudu Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor
    Sorularınızı daha sonra yanıtlar.

9. 2008-08-05 #9
    İnci tanesi yine inci gibi bi hikaye çıkmış Erdem hoşgeldin aramıza tekrar ve hayırlı olsun cücüklük rütben datluş...

10. 2008-08-05 #10
    Alıntı:
    inci Nickli Üyeden Alıntı
    Realist: Eveeet.. Sevgili Bizimkiler,Öncelikle hepiniz 1.Geleneksel Cücüklük Rütbesi Devir Teslim Töreni'ne hoşgeldiniz!..

Bizimkiler:

Realist:Evet,şimdi çok sevgili,az sinirli adminimiz Arwen'i kürsüye konuşmasını yapmak üzere davet ederken bu ismi ona kimin koyduğunu çok merak etmekteyim :s:

Acaba:Şunu kim sunucu yaptı acaba? İndirin aşşa bissürü sual hazırlamış yine

Arwen:Realist'cim bu sorunun cevabını röportahımızda veririm canım Neyse.. Hepiniz Hoşgeldiniz :dil: Bugün burada anneside aramızdan biri olan Erdem'e rütbesini Takdim etmek için toplandık..:0171: Eskiden en cücüğümüz Gülcanımla İncik boncuğumuzdu..Ama artık erdem varptp

Çok güzel emeğine yüreğine sağlık kalemine sağlık iyiki varsın

11. 2008-08-05 #11
    İnciciğim süpersin yineee bak senin için yine kek yapıyorum 1425 - Bizimkiler Rütbe Devir Teslim Törenindeama neyli kek olduğu süprisss

12. 2008-08-05 #12
    İnci abla çok teşekkür ederim :)

Diğer herkesede teşekkür ederim

13. 2008-08-05 #13
    Alıntı:
    mişa Nickli Üyeden Alıntı
    İnciciğim süpersin yineee bak senin için yine kek yapıyorum 1425 - Bizimkiler Rütbe Devir Teslim Törenindeama neyli kek olduğu süprisss
    Yuffieeee isy11Ne demek erdemcim hep bizimle olursun inş.Okuyan gözlerinize,yorum yazan ellerinize sağlık arkadaşlar:L1:

14. 2008-08-05 #14
    saool incileri döktürmüşün yine ama cücklerin arasına bnikatmayı unutmuşun :D

15. 2008-08-05 #15
    eevet cok guzel olmus kalemıne saglık ınci

16. 2008-08-07 #16
    ERDEM hosgeldnnnnnnnn tekrardan..!!
    inci'M elıne aklına sağlık cnmmm choq gusel olmus ..!!
    çözkek>> porçöz,yağçöz,kirçöz,pasçöz herşey var .Özgün pasta çalışmalarımdan biri
    daha gusel calısmalarımla gelıcem meraketmeynn sısın ıcın butun deterjanlarımı harcarm cnlarımm
    mısaa ortak durr bkle beraber yapalmm en lesis yemeklerı,pastalarıı

17. 2008-08-11 #17
    Eline sağlık inciğim harikasın. Bizim cücükler büyüdü artık yeni cücükler geliyor erdemcim hoşgeldin canım..

18. 2008-08-11 #18
    süpr olmuş emeğinize sağlık

19. 2008-08-13 #19
    Incim ben daha yeni gordum dokturdugun incileri..Biraz gec oldu ama bayildim..Yine supersin,cok guzel olmus..eline yuregine saglik..Erdemcim sende aramiza hosgeldin

Okunma: 2790 - Yorum: 18 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0