Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

 1. Anne adayları için birbirinden şık ve zarif tasarımlı hamile kıyafetleri. Sizde kendinize bu modellerden birini beğenebilir ve mağaza mağaza gezmeden içinize dönecek hamile kiyafetiniz alabilirsiniz.

  683 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  684 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  685 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  686 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  687 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  688 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  689 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  690 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  691 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  Güncelleme : 2018-10-01
 2. 2008-08-13 #2
  1177 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  1178 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  1179 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim


 3. 2008-09-17 #3
  Rahat bir hamilelik için…

  Ebru Maternity markası, 22 yıldır anne adaylarına çok şık hamile kıyafetlerini sunuyor. "İçinizdeki güzelliği dışınıza yansıtır" sloganından yola çıkarak, bir kadının en güzel ve aynı zamanda en zor dönemi olan hamileliğine keyif katıyor…

  Geniş koleksiyonu ve şık tasarımlarıyla dikkati çeken marka, farklı tasarımlarını anne adaylarıyla paylaşıyor. Bluzlar, elbiseler ve tişörtler ile hamile bayanlara şık bir sonbahar sunuyor.

  719 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim
  720 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim721 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim722 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim


  Ebru Maternity'nin hemen hemen tüm ürünlerinde %2-3 oranında lycra bulunuyor, bu da hareket kolaylılığı sağlıyor. Marka, vücudu terleten ve hamilelere zararlı olabilecek kumaşları tercih etmiyor.

  723 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim
  724 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim725 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim


  Ebru Maternity, bayanların vazgeçilmezlerinden olan elbiseler, kapriler, jean pantolonlar ve cıvıl cıvıl tişörtleri hamile formlarına göre tasarlayarak, ortaya göz alıcı modeller çıkarıyor.

  Ayrıca koleksiyonda farklı renk tonları da kullanılmış. Genel olarak beyazlar, kırmızılar, kahveler ve morlar dikkat çeken renkler arasında…  Happy Hamile Club…

  Adından da anlaşıldığı gibi hamile bayanları mutlu etmeyi hedefleyen Happy Hamile Club, 15 yıllık bir geçmişi ile hamile giyiminde iddiasını sürdürüyor.

  Güncel modanın şık ve modern detaylarını bir araya getiren Happy Hamile Club, etek ve bluz takımlar, düşük yaka karışık renklerden oluşan asimetrik kesimli tişörtlerle şıklığınızı ön plana çıkarıyor.

  726 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim
  727 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim728 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim729 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim


  Kreasyonlarını bir bütün olarak sunmayı tercih eden Happy Hamile Club, yeni sezonda abiye ve spor kıyafetlere ağırlık veriyor.

  Hamileliğin ilk kuralı olarak rahatlığı ön plana çıkaran firma, abiyelerde kahve tonları, siyah ve beyaz renkler üzerinde duruyor.

  Dikkat çeken diğer bir unsur ise, etek uçlarında kullanılan fırfırlar, dökümler ve tüller… Saten üzerine işlemeli bu abiyeler sonbahar gecelerinde, davetlerde ve özel günlerde sizi bir adım daha öne çıkarmayı hedefliyor.


  Cıvıl cıvıl bir sezon…

  Lord Hamile Giyim, 13 seneyi aşkındır hamile bayanlara şıklığı ve zarafeti bir arada sunmaya devam ediyor.

  Günün modası olan kıyafetleri, hamile modasına uygun şekilde tasarlayarak, bayanlara birbirinden farklı çeşitler ve renk zenginliği vaat ediyor.

  730 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim
  731 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim732 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim
  Yeni sezonda anne adayları için günlük, spor, iş ve abiye kreasyonunda çeşitler modeller sunan marka, ağırlıklı olarak mor, kırmızı, gri ve yeşil renklere yer veriyor.

  Uzun elbiseler, işlemeli tunikler ve spor pantolonlar bu koleksiyonun şık detaylarından sadece bir kaçı… Vücuda oturan dar kesim ve esneyebilen renk renk elbiseler, abiyeler ve üst üstte giyilen spor bluzlar da cıvıl cıvıl geçecek bir sezonun habercisi…  Mom-To-Be…

  Mom-To-Be, sonbahar ve kış mevsimlerinin gri günlerinde, bebek bekleyenlerin içini ısıtacak renkli giysilerle vitrinlerde...

  Düz renk veya desenli elbise seçenekleri sunan marka, rahatlığı ön planda tutmuş. Kadife etek ve pantolonlar, bu sezon da özellikle çalışan hamileler tarafından tercih edilecek modeller arasında bulunuyor.

  733 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

  734 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim735 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim
  Her zamanki imajından ödün vermeyen Mom-To-Be, anne adayları için farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Spor, gündüz, iş ve gece adı altında 4 ayrı temada hazırlanan koleksiyonda, çok sevilen puantiye, renkli biye, fırfır gibi pek çok hareketli detay kullanılıyor.

  736 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim
  737 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim  Sezonun renkleri olan mavi, kırmızı ve yeşil, rafları cıvıl cıvıl yapıyor. Rengarenk koleksiyonda çok fazla pantolon alternatifi olması, özellikle dikkat çekiyor.

  Kaynak:annelergrubu 4. 2009-01-06 #4
  976 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim  977 - Hamile Kıyafetleri - Hamile Giyim

 5. 2011-09-17 #5
  satın almak istiyorumm..

 6. 2018-10-01 #6
  Ürünler bizim tarafımızdan satılmıyor sadece tanıtım amaçlı yayınlanıyor.

  Okunma: 21806 - Yorum: 5 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -