Bizimkiler Site Destek Hattı Personeli Olursa - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkiler Site Destek Hattı Personeli Olursa

1. Zrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Figen:Ben bakmasam kimse bakmayacak şu telefona
    Nigra:Canım tamam bu seferlik ben bakiyim kızma sen:saril:Alaou buyrun efendim delinetciler site destek hattı bendeniz moderatör nigra çok iyi NFS oynarım:0171:

Yeni Üye:Merhaba efendimhonk

Nigra:Size nasıl yardımcı olabilirim? :0171:

Yeni Üye:Ben yeni üye oldum.Ama şimdi ismimi sevmedim değiştirmek ist..

Nigra:Hee anladım canımda 4100puanlık drift yapmak nasip olmasın onunla ben bilgilenmiyorum yau.Dur sen kapatma ben seni ilgilenen arkadaşa bağlıycamptp

Fly_Gizem:Efendimmm Buyrun ben Gizem, Ama bazen Fulyayıda kullanıyolar nasıl yardımcı olim?

Yeni Üye:Şey gizem aman fulya hanım ben yeni üye oldum ama ismimi sevmedim değiş...

Fly_Gizem:Tatlım onunla ben ilgilenmiyorum ki yaa dur bekle sen ayrılma hattanptp

Aso 2:Merhabaa ben NBA tutkunu,aynı zamanda moderatör Aso 2 Nasıl yardımcı olabilirim:123:

Yeni Üye:Arkadaşım ben yeni üye oldum.adımı değişcem(oh be cümlemi tamamlattırdılar)

Aso 2:Hee ona ben bakmıyorum ben seni premiere bağlıyım o değiştirir isminide cisminide

Premier 2:Merabaa,ne vardı? Boş duranı sevmem biran önce alıyım sualinizi?

Yeni Üye:honkBakın premier bey yeni üye oldum ama ismimi değiştirmek istiyorum

Premier 2:Abem bak kendinde söylüyon sen yeni üye olmuşun.Ne demeye isim değiştirecen?Girerken doğru girseydin ya ismini cücük:kizzz:Hem ben bakmıyom o işlere dur sana gelin kızımı bağlıyım..

Yeni Üye:Hem sülalecek site açmışlar,hem yeni üyeyi azarlıyorlar hemde bu işle kim ilgileniyo deliricemm

İnci:Buyrun ben İnci ama arwen incik boncuk cıncık herbişeyi diyor. Sago hayranıyım soraa 17yaşımada yeni girdim söylemesi ayıp.. neyse daha tanışırız zaten yeni üye olmuşsunuz inş daim olursunuz

Yeni üye:Sen kendini anlatmayı bırakıp benimle ilgilenirsen olacam bacım:kizzz:

İnci:Aaa deli mi ne Ne vardı?

Yeni üye:Adımı değiştirecem ama dur tahmin edeyim bu işle sen ilgilenmiyon?:sallan:

İnci:Sevdim seni,Hatta kal dostumm:saril:

Darkness:Ayhh aloo nheydi konu yhaa daha skor khırıcıham ben

Yeni üye:Hnafendi yeni üye oldum isim değişecem:0171:

Darkness:Thamam yhaa o da dhert mi khii şuanki ismin ne

Yeni Üye:(umutlanır) Şimdiki ismim şühayip:71:

Darkness:Mhemmun oldhumm hehehe ismin duncan olsa ilghilenebilirdhim ama şühayiplhe ilghilenmiyorhum

Nötrino:Buyrun efem ben nötrino ne vardır hıı?:T_popc1:

Yeni Üye:Bacım bi isim değişecem dedim sen konuştuğum 10.kişisin bi el atıver be

Nötrino:Aaa yok efendim ben yapamamdır durun sizi crazygirle bağlayayımdır:T_popc1:

Crazy Girl:Mherhaba.Ben crazy girl nashıl yhardımcı olabhilirim??:O:

Yeni Üye:Nece konuşuyo yaf bunlar honk isim değişcem şühayipdim,deli sühayip olacamilgilemiyosan uğraştırma sıradakine bağla bide onla tanışam
    Mişa:Merhaba ben mişa:0171:

Yeni Üye:isim değiştirme yetkin var mı

Mişa:Benim üye kesme yetkim var :ebr:

Yeni Üye:Sıradakii sıradakiiisy11

Gülcanım:Ya ne arıyosunuz şurda temizlik yapıyoruz dimi:478:

Yeni Üye:Tamam bacım kapat sen sıradakine bağla afedersin ırahatsız ettik 13.dede iş yok:s:

Gülcanım:

Realist:Hoşgeldinizz ilk sorumla başlıyorum.. Asıl isminiz nedir?

Yeni üye:Hay gözünü sevdiminin abisi. Şu anki mi abim şuanki şühayip ama senin sayende değişcem

2. 2008-07-24 #2
    Realist:Çok güzel,ikinci sorumuzla devam ediyoruz.Şühayip ismini size kim koymuş?

Yeni Üye:Kapat kapat bende soru sorunca bişe yapcak sandım:yastık:

Karagül:Sen şu adımı değişcem diye herkesi araan üyemisin

Yeni Üye :Güzel ablam ben çok mu istiyorum hepinizle konuşmayı bi kişiyi aradım on kişiye bağla...

İsyanlı Sükut:Efendimm:skt:

Yeni Üye:Ablacım ismimi değiştirmek istiyorum

İsyanlı Sükut:Valla Arwen görmesin seni bekle bağlıyorum:skt:

Lale:Merhaba ben Lale hangi yemek tarifini istemiştiniz?

Yeni üye:Kapat güzel ablam,kapat..:112:

Derin:Merhaba,iyi akşamlar efendim nasıl yardımcı olabilirim,isim değiştirmek dışında

Yeni Üye:Valla güzel ablam başka seçenek bırakmadın sağol kapat:112:

Roseline:Yo gülüm yok şuan burda yokumm the person you have called cannot be reached at the moment please try again later

Yeni Üye:Anacım biri ikisi değil hepsi deli:dil:

Sessiz Peri:Buyrun efendim delinetciler site destek hattına hoşgeldiniz.Bendeniz şiir perisi sessiz peri,size nasıl yardımcı olabilirim*:slm:

Yeni Üye:Ne güzel konuştun ablam öyle.Hadi bi güzellik daha yapta şu benim ismi bi değişiver

Sessiz Peri:Hattan ayrılmayın efendim..

Yeni Üye:Ayrılır mıyım hiç yaa bağımlısı oldum:112:

Cana:Yhaa kedim kaçtı sora arasanızz:hoşçakalın:

Sessiz Gemi:Buyur kardeş?

Yeni Üye:İsmimi değişcektim.Geçen yıl baş vurdum hala cevap yuk:s:

Sessiz Gemi:O işle arwen ilgileniyo ya bekle kardeşim sen:SS:

Mytap:Buyrun ben mytap:sallan:

Yeni Üye:Ah sessiizzaşık mısın nesin yaa arwen ilgileniyo diyo kimi bağlıyo :kizzz:Kapat bacım kapat yanlış numarayım ben

Yolcu:Buyrun ben yolcu nasıl yard..

Yeni Üye :Yok bacım yok bana arweni bağlayın:dil:Hep siz mi benim sözümü kesceniz sıra bendee

Vuslat:Merhabaa ismim vuslat,site destek hattının en genç,en güzel,en tatlı dilli paptya sever üyesiyim.Nasıl yardımcı olabilirimptp

Yeni Üye:Tatlı dil yılanı delğinden çıkarır bacım yeni ismi değil.Kapat kapat

OzZ:Ne var honk Çetleşiyoz şurda ne arıyıp bozuyon çabuk söylehonkNiye pm atmıyonda arıyon cücükhonk

Yeni üye:Allah'ım neydi günahımmmm,günahım neydi Allah'ımm :112:

Lmn:Alüüü dikkat lmn çıkabilüüüüü

Yeni Üye:Arwenn sesimi duymuyormusunn?isim değişecem diyorumm sesimi duymuyormusunnnnn etti 20:s:

Ezüq Kelebek:Heü? Ne vardı annem?Niye aadıydün kelüşü?Dişlerim doğuştan çürük benüm :hlp:hiçbi konuda sana yardım edemeyebilürüm.Ama telefonu hemen kapatmazsan seni tehdüt edebilürüm kanımca

Yeni Üye:Delirecem arweeeeeeeeeeeeeeeen

Arwen:Buyrun benim :O:

Yeni Üye:Ohh sabreden derviş muradına ermişş

Arwen:Ne vardı kuzum sorun ney?:O:

Yeni Üye:Iıı şey Şey hmmmmmhonkunuttum:s:

Arwen:Güzel,hatırlayınca ararsın canımmmm gülü gülüüü:70:

biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip......

Yeni Üye:Hatırlayınca arasam bi beş yıl daha telefonla konuşturcanız demi.Olan telefon faturama oldu bee :vur::vur::vur::kizzz:

3. 2008-07-24 #3
    incikim boncukum hamarat gelin kızım benim çok güzel olmuş ellerine sağlık

4. 2008-07-24 #4
    inci*mmmmmmmm süper ötesi müthiş bşey oLmuş cnm ya

5. 2008-07-24 #5
    çok guzel olmus basarıalrın devamını dılerım...

6. 2008-07-25 #6
    inci döktürmüşsün yine

Ben Bile Okurken Delirdim Yeni Üyenin Yerinde Olmak İstemezdim

7. 2008-07-25 #7
    Harikasın inci tanesi, her nekadar benim konuşmamı yarım kesmişse de o yeni üye çok güzel olmuş, yazık çıldırdı zavallıcık ama normal delinetcilerin arasında..

8. 2008-07-25 #8
    inci sen harikasın ya valla ptp sabah sabah koptum gülerken. allahtan patron daha gelmedi... yoksa delirdi bizim çalışan diyerek :*: (bilmez gerçekten deliyim )

9. 2008-07-25 #9
    Harikasın süper bir paylaşım olmuş emeğine yüreğine sağlık
    :):):):)
    ilk isminiz :))))

10. 2008-07-25 #10
    Harika oLmu$ emeğine SağLık inCi Kimin NasıL tepki vereCeğinide öğrenmiş oLduk :)))

11. 2008-07-25 #11
    incimmm eline sağlık canım harika olmuş koptum gülmekten yasık yeni üyeleree ve faturalarına..

12. 2008-07-25 #12
    inciğim ya yeni bir üye ismini değişitrmek isterse ve bunu okursa Yine döktürmüşsün ellerine sağlık...

13. 2008-07-25 #13
    Çok güzel olmuş emeğine sağlık.

Böylece deliler ordusuna birini daha kazandırmış olduk.

14. 2008-07-25 #14
    İnci prensesi çok güzel yazmışsın elerine sağlık...

15. 2008-07-25 #15
    bu kadar delinişn arasında normaldir incim süperrrrrrrrrrrr

16. 2008-07-25 #16
    o yenı uyeyı elıme gcırırsemmm..!! kendı knusuyo bısı knusturmuo
    inci'MMMM choq gusel olmusss cnm ellerıne,aklına sağlıkkk

17. 2008-07-25 #17
    inci, gerçekten çok güzel olmuş. Sen bir harikasın

18. 2008-07-25 #18
    bende yeni üyeyim gerçekten benimde aklıma gelmişti ismimi değiştirteyim diye kendimce düşünüyordum.ama bu yazıları okuduktan sonra geri çekilmeyi istedim ve çekildim.hem kalsın benim ismimde güzelmiş zaten.

19. 2008-07-26 #19
    Harikasın incim super olmus bunu okuyanlar uye olmak icin iki kere dusunecek artik Ellerine saglik canim benim ptp

20. 2008-07-26 #20
    Alıntı:
    gülşennn Nickli Üyeden Alıntı
    bende yeni üyeyim gerçekten benimde aklıma gelmişti ismimi değiştirteyim diye kendimce düşünüyordum.ama bu yazıları okuduktan sonra geri çekilmeyi istedim ve çekildim.hem kalsın benim ismimde güzelmiş zaten.

Anlayışınız için teşekkür ederiz

21. 2008-07-26 #21
    Alıntı:
    S€ssiz P€ri Nickli Üyeden Alıntı
    Anlayışınız için teşekkür ederiz
    Perimmm Allah hepinizin iyiliğini versin yorumlara bak İlginize ve o güzel yorumlarınıza teşekkür ederim hepinizi çok seven incik,boncuk,cıncık...

22. 2008-07-26 #22
    Alıntı:
    inci Nickli Üyeden Alıntı
    Perimmm Allah hepinizin iyiliğini versin yorumlara bak İlginize ve o güzel yorumlarınıza teşekkür ederim hepinizi çok seven incik,boncuk,cıncık...

Sessiz Peri:Buyrun efendim delinetciler site destek hattına hoşgeldiniz.Bendeniz şiir perisi sessiz peri,size nasıl yardımcı olabilirim*:slm:

Yeni Üye:Ne güzel konuştun ablam öyle.Hadi bi güzellik daha yapta şu benim ismi bi değişiver

Sessiz Peri:Hattan ayrılmayın efendim..

Eeeee incim ne yapayım baksana yeni üye konuşmama hayran kalmış, bende bu şekilde cevap yazayım dedim

23. 2008-07-29 #23
    süper olmuş incicim yaaa... yeni okudum ellerine sağlık...

24. 2008-07-29 #24
    Alıntı:
    roseLine Nickli Üyeden Alıntı
    süper olmuş incicim yaaa... yeni okudum ellerine sağlık...
    Sağol canım uzun süredir görememiştim seni tekrar hg

25. 2008-07-31 #25
    çok güzel eline sağlık

26. 2008-08-27 #26
    Uyarı:yeni isim almanıza gerek yok.Çünkü zaten sitedeki üyelerimiz size isminizden çok kendi taktıkları isimlerle hitap edecekler :ebr: Ben sıfatlarımı aklımda tutamıyorum bile

Asıl İsim:inci
    Çağırılış ünvanları:Yandan çarklı,sabır taşı,incik,boncuk,cıncık,cücük,deve cücüğü,cücüklerin efendisi :ebr:
    Umarım yeterince açıktır herşey saygılar,sevgiler
    inci denesi
    Ha bide bu var bak

27. 2008-09-01 #27
    inci çok manyak olmuş çok manyak olmuuuuuuuuuuuuuuuuuuş
    ama bi yerde premier bey amcamız gelin kızım falan demiş honk nerden gelin kızı oluyon cücük honk hadeeeeeeeeee :*:

28. 2008-09-02 #28
    emeğine sağlık İNCİcim gayet süper olmuş

:O:

29. 2008-09-04 #29
    Bi Ara Bende Arayayım Ne de Olsa faturayı Patron ödüoo :)

Aga Mayyak koptum yha :)

30. 2008-10-23 #30
    çok güsel olumş sağl

31. 2008-10-29 #31
    Alıntı:
    OrDeNaDor Nickli Üyeden Alıntı
    Bi Ara Bende Arayayım Ne de Olsa faturayı Patron ödüoo :)
    Alıntı:
    OrDeNaDor Nickli Üyeden Alıntı

Aga Mayyak koptum yha :)

Sağol agam

32. 2008-10-29 #32
    Yeni üyelere itinayla psikolojik işkence yapılır.süper olmuş çok güldüm kalemine sağlık incim

33. 2008-12-10 #33
    Alıntı:
    OzZ Nickli Üyeden Alıntı
    inci çok manyak olmuş çok manyak olmuuuuuuuuuuuuuuuuuuş
    ama bi yerde premier bey amcamız gelin kızım falan demiş honk nerden gelin kızı oluyon cücük honk hadeeeeeeeeee :*:
    Ana ana şuna bak şutladı beni honk

Okunma: 5476 - Yorum: 32 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -