3.Dünya Savaşı olursa türkiyenin hangi ülke yanında savaşa girmesini istersiniz - Delinetciler Portal

Anket: 3.dünya savaşı olursa türkiyenin hangi ülke yanında savaşa girmesini istersiniz

+ Hemen Yorum Yap

3.Dünya Savaşı olursa türkiyenin hangi ülke yanında savaşa girmesini istersiniz

1. Amerika-İsrail
    Avrupa Devletleri
    Rusya
    İran-Suriye
    Arabistan
    Çin

ingiliz lordu ATATÜRK'ün daveti üzerine istanbul'a gelir.Lordun şerefine verilen yemekte servis yapan türk elindeki tepsiyi devirir.Herkes büyük bi şaşkınlık içinde kalmıştır ve ATATÜRK 'ün ne tepki vereceği beklenirken, ATATÜRK ingiliz lorduna dönerek:
    "HALKIM HERŞEYİ BECERİYOR DA Bİ TEK UŞAKLIĞI BECEREMİYOR". der

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2007-01-29 #2
    iran suriye olabilir ama yinede bizim zorunlu kalmadıkca savasmamamız gerekiyor die düsünüyorum..

3. 2010-11-24 #3
    savas olacak

nasılmı olacak?

rusya saten ABD ye meyda okudu ABD irana saldıracak bunu magana eden rusya ABD ye savas ilanı edecek israil de rusyaya savas acacak s.arabıstan israile g.kore s.arabistana TÜRKİYE g.koreye savas acıcak ve tahminlerime göre ABD ve israil cökecek

4. 2011-05-26 #4
    bence soğuk savaş dönemi 3.dünya savaşının çıkacağını haberdar ediyordu.zaten 21.yy"da her ülke nükler silah üretiyor.ve 3.dünya savaşında japonlar intikamını alacak.türkiyeye gelince türkiye abdnin yanında yer alacak arkadaşlar zaten T.C 10 yıla kalmaz nükler silah üretimine başlayacak

5. 2011-05-26 #5
    bence soğuk savaş dönemi 3.dünya savaşının çıkacağını haberdar ediyordu.zaten 21.yy"da çoğu

ülke nükler silah üretiyor.ve 3.dünya savaşında japonlar intikamını alacak.türkiyeye gelince türkiye abdnin yanında yer alacak arkadaşlar zaten T.C 10 yıla kalmaz nükler silah üretimine başlayacak

6. 2011-06-09 #6
    arkadaşlar bence yanılıyorsunuz türkiye abd nin yanında girmeyecek savaşa... Neden : Rusya ezelden beri abd ye gıcık japonyada öyle . 2 atom bombası yedikten sonra sevecek hali yok dimi :) çin yeni dünya gücü olmak istiyor ve abd yi devirmek zorunda. bunlar müttefik oldumu düşmanım düşmanı dostumdur misali. Türkiye iranla birlikte ve türkiye her zaman güçlünün yanında olmayı sevmiştir ve tabi israili yok etmekte istiyordur çünki müslümanlara onca zaman zülmetti iran türkiye nerdeyse o ordadır. ee ABD ne kadar dayanacak ve tabi untumamak lazım abd ve ingiltere nin sömürdügü ülkelerde baş kaldırırsa süper bi savaş çıkar ortaya ve abd en fazla 3 ay dayanır.. ?? Yorumlarını bekliyor.

7. 2011-06-17 #7
    şöyleki :

ittifak devletleri = rusya + türkiye + çin + iran

itilaf devletleri = abd + israil + ingiltere + ab

sonuç = itilaf devletleri tam baskın çıkacak iken nihat doğan devreye girecek.ama bu bile etkili olamayacak ardından nihat doğan komutan logardan yardım isteyecek.komutan logarın ileri düzey teknolojileri karşısında itilaf devletleri çökecek.

8. 2011-06-28 #8
    savaş ta ingilter donması abd donması birleşcek abd ve ingilizler çine dalcak :D joponlar çine yardım yapcak ve sonunda abd çökcek . O.Ç. israil irana savaş açcak TÜRKİYE israile dalcak arap devletleri de bu arada g.köre joponlara dalcak sonunda ingiltere g.köre ye yardım edcek almanlarda sırplar tarafsız kalıca almanlardan dayak yiyecek sırp lar TÜRKİYEDEN OLCAK .
    BU sever TÜRKİYE israili yencek İRAN da FİLİSTİN KURTULUP TÜRKLERDEN OLCAK SÜRİYE DE almanlar geri çekil cek ve sırplar kurtulcak alman lar türler türklerden olanlar geçmek için çabalıycak bu arada almanlar çöker kürtistan kurulur ve iç savAş başlar <3 <3 kürt ler yenilir ingilizlerde ve ru lar (türler ira süriye sırp jopon çin filistin :itilaf ) itilaflar kazanır.

9. 2011-08-26 #9
    Alıntı:
    doğan Nickli Üyeden Alıntı
    savas olacak

nasılmı olacak?

Rusya saten abd ye meyda okudu abd irana saldıracak bunu magana eden rusya abd ye savas ilanı edecek israil de rusyaya savas acacak s.arabıstan israile g.kore s.arabistana türkiye g.koreye savas acıcak ve tahminlerime göre abd ve israil cökecek
    aynen katılıyorum arkadasım

10. 2011-10-01 #10
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    şöyleki :

ittifak devletleri = rusya + türkiye + çin + iran

itilaf devletleri = abd + israil + ingiltere + ab

sonuç = itilaf devletleri tam baskın çıkacak iken nihat doğan devreye girecek.ama bu bile etkili olamayacak ardından nihat doğan komutan logardan yardım isteyecek.komutan logarın ileri düzey teknolojileri karşısında itilaf devletleri çökecek.
    buda benim düşüncm;
    itfk devl. = rusya , çin , japonya , pakistan , iran , k.kore , almanya , mısır , bae (araplar), g.amrika ülkeleri (başta ; venezuella ve brezilya olmak üzere) , türkiye ve türk devltleri , azeriler , malezya, vietnam...
    itlf devl. = abd , israil , ingiltere , fransa , g.kore , hindistan , yunanistan , italya , kıbrıs rumları , ermeniler , sırbistan , bulgarlar , gürcüler...vs. aklıma gelnler bunlar

11. 2011-11-23 #11
    Alıntı:
    acaba Nickli Üyeden Alıntı
    Amerika-İsrail
    Avrupa Devletleri
    Rusya
    İran-Suriye
    Arabistan
    Çin

ingiliz lordu ATATÜRK'ün daveti üzerine istanbul'a gelir.Lordun şerefine verilen yemekte servis yapan türk elindeki tepsiyi devirir.Herkes büyük bi şaşkınlık içinde kalmıştır ve ATATÜRK 'ün ne tepki vereceği beklenirken, ATATÜRK ingiliz lorduna dönerek:
    "HALKIM HERŞEYİ BECERİYOR DA Bİ TEK UŞAKLIĞI BECEREMİYOR". der
    Savaş: Amerika-Japonya-Fransa-İngiltere-İsrail-Turkıye-G.Kore-1 kaç balkan ulkesi
    Rusya-Çin-K.Kore
    İranı Eklemedım Cunku Iran Ozaman Kadar 3-4 Ulke Tarafından Isgal Edilir Ve Yandaş Bulamadan Yok Olur.Yani İran 1 Dunya Savaşına Yol Açmaz, Savaşın Guney Kore Kuzey Kore Çatışması Ya da Rusyanın Balkan Çıkarları Uzerıne yapacagı Hamlelerden
    Çıkabileceğini Varsayıyorum...Ama Oyle 1 Savaşada Çin Dahil Olmaz,Eğer Rusya Balkanlarda Amerıkan Isgalı Tarzı 1 Durum Sergılerse,Yani Herhangı 1 ulkeyı 3-4 yıl ısgal altında tutarsa Baska 1 Sebepten Dolayı Çin Savaşa Dahil Olabılır....yada 10 dan fazla devletin Rusyaya Saldıracagını Dusunuyorum.Dogalgaz Cıkarları ıcın...

12. 2011-11-23 #12
    Alıntı:
    savaş ta ingilter donması abd donması birleşcek abd ve ingilizler çine dalcak :D joponlar çine yardım yapcak ve sonunda abd çökcek . O.Ç. israil irana savaş açcak TÜRKİYE israile dalcak arap devletleri de bu arada g.köre joponlara dalcak sonunda ingiltere g.köre ye yardım edcek almanlarda sırplar tarafsız kalıca almanlardan dayak yiyecek sırp lar TÜRKİYEDEN OLCAK .
    BU sever TÜRKİYE israili yencek İRAN da FİLİSTİN KURTULUP TÜRKLERDEN OLCAK SÜRİYE DE almanlar geri çekil cek ve sırplar kurtulcak alman lar türler türklerden olanlar geçmek için çabalıycak bu arada almanlar çöker kürtistan kurulur ve iç savAş başlar <3 <3 kürt ler yenilir ingilizlerde ve ru lar (türler ira süriye sırp jopon çin filistin :itilaf ) itilaflar kazanır.
    Dungeçeki ruyanı anlatıyorsun heralde dusunmeden yazmak dıye buna denır. arap devletlerının uzakdoguya yanı senın anlayacagın dılde japonya g.kore yi ısgal etmesi için donanma ve hava filosu olması lazım. bence 3 dunya savasına araplar dahıl olursa,arap bırlıgı kendı natosunu yaratacak.... sadece askeriyeye yatırım yapacak.araplar uyanıyor artık..... yakında arabıstan kralıda gıdecek.... hıc 1 musluman ulkesının 3.dunya savasına yol açacagını sanmıyorum. rusya cın amerıka 1 ucluden bırı bu savasa yol açacak

13. 2011-11-23 #13
    türkiye hayyata abd ye karşı savaş açamaz abd bize açar biz onlara açamayız eyer savaş olursa

ittifak devletleri = suriye+ iran+saudi arp.(belkide olmaz ama olası bir saldırıda itfk devletlerinden olur) + mısır + rusya+çin(tahmn)+japon

itilaf devletleri = abd:+israil+ingiltere+fransa+kanada + gney kore+kuzey kore

türkiye bağımsız olarak katılır + almanya. tc'yi itilaf devletlerin tarafından ihanete uğrarsa ittifak devletlerine katılır ittifak devletleri tarafın dan ihanete uğrarsa itilaf devletlerine katılır almanya ingiltere ve fransa ya düşman adolf zamanından kalma bir düşmanlık tükiye eğer savaşa girerr seeee herkim olursa olsun istanbul bombalanır ve ankaraaa

14. 2011-11-29 #14
    bence türkiye ne almanlara dusmanlık açar ne abdye savaşın sonuna doru girerdıe düsünüorm 2. dünya savaşı gıbı savaş eskı sovyetler birligi ile nato arasında olur yıne tamınım rusya basta abd dıger bas ve almanyada rusyadan oldumu tamınım ruslar kazanabılr çünkü abd füze kalkanı yaptı ruslar bu kalkanı geçen bomba yaptı bence ruslar abdyı yenebılrler

15. 2011-11-30 #15
    Alıntı:
    bence soğuk savaş dönemi 3.dünya savaşının çıkacağını haberdar ediyordu.zaten 21.yy"da çoğu

ülke nükler silah üretiyor.ve 3.dünya savaşında japonlar intikamını alacak.türkiyeye gelince türkiye abdnin yanında yer alacak arkadaşlar zaten T.C 10 yıla kalmaz nükler silah üretimine başlayacak
    3, dünya savaşı bittikten sonra mı nükleer silah üretecek türkiye.

16. 2011-12-07 #16
    Alıntı:
    buda benim düşüncm;
    itfk devl. = rusya , çin , japonya , pakistan , iran , k.kore , almanya , mısır , bae (araplar), g.amrika ülkeleri (başta ; venezuella ve brezilya olmak üzere) , türkiye ve türk devltleri , azeriler , malezya, vietnam...
    itlf devl. = abd , israil , ingiltere , fransa , g.kore , hindistan , yunanistan , italya , kıbrıs rumları , ermeniler , sırbistan , bulgarlar , gürcüler...vs. aklıma gelnler bunlar
    inşallah böyle olur abdnin yanında yer almayalım ne olursa olsun ama lanet gitsin ki biz abdnin müttefikiyiz savaşta öldüğüme değil namert abd ve israille aynı safta savaştığıma yanarım

17. 2012-02-21 #17
    ittifak devletleri : rusya + türkiye + çin + iran + japonya + almanya + italya
    itilaf devletleri: abd + israil + suriye + ingiltere + fransa + yunanistan
    bence ama üçüncü dünya savaşı çıkarsa inşallah biz yeneriz ama bu sefer abd yi yenicez Allah onların belasını versin

18. 2012-03-06 #18
    Ben aslında azerbaycanın da o satrlarda olmasını ısterdım.azerbaycan turkıyeye her zaman ve her yerde destek olur.eger kı 3.dunya savası baslarsa,bence turkıye-ısraıl ve ya ıran-ısraıl savasır

19. 2012-03-06 #19
    Bende azerbaycanın o satrlarda olmasını ısterdım.azerbaycan ve turkıye-bır mıllet ıkı devlet

20. 2012-03-09 #20
    3.Dünya Savaşı diye bir şey olmaz.Olsa da Çin savaşa girmez (751) Talas Savaşı ndan sonra Çin hiçbir zaman dış dünyaya açılamamıştır.Son 10 yıldır yeni yeni dış dünyaya açılmaya başladı.

21. 2012-03-24 #21
    bnc itilaf de. rusya japonya almanya araplar türkiye ittifak de. fransa abd ingiltere anzaklar avrupa israil yanlız biz onları dırt yapacaz kanları yerde sürünecek

22. 2012-05-01 #22
    İran'ın ekonomisi Rusyayı Rusya'nın ki de Çini etkiliyor arkadaşlar bu yüzden savaşa birlikte giricekler. AMA Türkiye amerika ve israille savaşa girecek baksanıza abd orta doğuda ğüç sağlamak için türkiyeyi kullanıyor abd türkiyenin her yerinde üsse sahip baksanıza daha 2 helikopterimiz düştü afganistanda natoya üye gibiyiz

23. 2012-06-20 #23
    Alıntı:
    arkadaşlar bence yanılıyorsunuz türkiye abd nin yanında girmeyecek savaşa... Neden : Rusya ezelden beri abd ye gıcık japonyada öyle . 2 atom bombası yedikten sonra sevecek hali yok dimi :) çin yeni dünya gücü olmak istiyor ve abd yi devirmek zorunda. bunlar müttefik oldumu düşmanım düşmanı dostumdur misali. Türkiye iranla birlikte ve türkiye her zaman güçlünün yanında olmayı sevmiştir ve tabi israili yok etmekte istiyordur çünki müslümanlara onca zaman zülmetti iran türkiye nerdeyse o ordadır. ee ABD ne kadar dayanacak ve tabi untumamak lazım abd ve ingiltere nin sömürdügü ülkelerde baş kaldırırsa süper bi savaş çıkar ortaya ve abd en fazla 3 ay dayanır.. ?? Yorumlarını bekliyor.
    bence yanLışın Var karDeşimm SaDen iranın bizim yanız daa israilden farkı yok neden dersen çunku iran bize hiç bir zaman destek çıkadı osamLı zamnın da bile turkiye daha musluman olmadan önce ilk sırtımız da vuran iran oldu bir dusun sene basbakan iran çin yani çogu ulkeye ziyarete gidiyor ama gitti ulkeler karada irana gitmiyor

24. 2012-06-24 #24
    bence kazanacak taraf avrupa . ve savaşacak isek kazanmak için savaşmalıyız öyle ise takımların şöyle olmasını dilerim
    a takımı : türkiye +rusya+ingiltere+fransa+almanya+italya+iran+ırak
    b takımı: israil+abd+suriye+çin

25. 2012-08-16 #25
    Görecez sız mahlukları çok akılısınız

26. 2012-10-05 #26
    abd ne olursa olsun yatmaz tüüm ülkeler birleşse bile ABD herkesin üstesinden gelirrr

27. 2012-10-06 #27
    Tüm yorumları okudum iyi eyvallah ama siz Amerika'nın 18bin civarı savaş uçağına sahip olup , 1 milyon civarı asker ile ne kadar güçlü olduğunu tahmin edemiyor musunuz ? Daha Amerika'nın bilmediğimiz tonlarca gizli silahları vs vs vardır :) Rusya'da 2bin civarı savaş uçağı var ki artık savaş uçaklarla ve bombalarla yapılacağı için aradaki farka bakın 15 BİN , sizlerin söylediği itttifak devletlerin tüm savaş güçlerini toplasak anca ABD 'ye denk geliyor ki ABD tek başına girmiyecek savaşa çok komiksiniz ya ABD çökermiş de neymiş ABD tek başına dünyayı yönetecek güce sahip gelmişşiniz yok ABD çökermişte :D Güldüm :)

28. 2012-10-11 #28
    arkadaşlar size doğruları söylüyeceğim 13 yaşında bir veledim hayalim şu ana kadar ünlü bir tasarımcı ve oyuncu olmaktı ama youtube'dan araştırdıkça acaba askerlik eğitimi alsammı diye düşünmeye başladım çünkü youtube da bi dünya video var bununla ilgili ve şu anda bunları yazarken tirtir tikriyorum bazılarınız korkudanmı diye merak eder cevap veriyim gelecek endişisinde sürekli kavga ederek nereye varırız endişesinde şu anda korkuyorum bildiğiniz gibi değil kalbim her an patlamaya hazır bi bomba gibi az önce düşündüm atatürk gibi biri gelip de bizi kurtarırmı diye bence gelmez ama youtube izlediğim bi video içimi azda olsa rahatlattı o videoda ALLAHIN BİR ORDUSU VARDIR O ORDU GİRDİĞİ BÜTÜN SAVAŞLARDAN ALIN TERİYLE ÇIKACAKTIR BU ORDU ALLAHIN ORDUSUDUR ONLAR TÜRKLERDİR YAZIYORDU kuranda da geçiyo adıda melhame-i kübra kuranda geçen 3. dünya savaşıdır BENDEN BU KADAR KISACASI TÜRK ALLAHIN KILICIDIR HER AN DOĞRU YOLDA İLERLEYEN BİR HANÇERDİR UMARIM BU SAVAŞIDA DİĞER SAVAŞLARDAKİ GİBİ ALIN TERİMİZLE ÇIKARIZ SAVAŞ ÇIKTIĞINDA AİLESİNİ TORUNUNU ANNE VE BABASINI KAYBEDEN HERKEZİN ŞİMDİDEN BAŞI SAĞOLSUN ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANLARI CENNET OLSUN AMİN

29. 2012-10-25 #29
    Arkadaşlar türkiye bence rusya ve irana yaklaşmalı eğer abd nin yanında olursa rusya ve iran ilk bizi vurur biliyorsunuz rusya ve iran dibimizde duruyor.G.KORE - RUSYA - ÇİN ittifak gibiler bizde onlara yaklaşmalıyız eğer abd ve israil in yanında olursak durumumuz vahim..

30. 2012-11-29 #30
    3. dünya savası kacınılmaz bi qercek zaten türkiye abd nin yanında olucak ewet ama bu bizim için iyi degil abd nin yanında oldugumuz için rusya direk bizede savaş acacak rusyayla savasa girmemiz türkiye için çöküş demektir rusya bize zayıf olan deniz üssümüze dgilde güçlü olan kara üssümüze saldıracaktır kara üssümüzü çökertince zaten türkiye ordusu diye bişey kalmaz. zaten bu soguk savaş kılınçla kürekle olmaz nükleer savaş oldugu için bizim erlerimiz piyadelerimiz vb. etkisiz kalacaktır. türkiyenin bu savastan etkilenmemesi için soguk kanlılıgını koruyup kışkırtmalara karsı sessiz kalması gerekiyor.

31. 2012-12-09 #31
    bakın şimdi müslümanız diye geçinen çok ülke var ve buna bizde dahiliz biz şuan çinin yanında savaşa girsek her anlamda süper güç oluruz neden mi çinin 1 milyar 347 milyonluk nüfusu ile nerede ise dünyada yaşayan her 5 kişiden biri Çinli ve çin gidin şu ülkeye dese 50 milyon asker gönderse ülke yerle bir olur ve bu asker sayısı ülkenin tınağındaki kiri birşey bu yüzden tyürkiye şuan müslüman olarak arabistanla birlikte çinin yanında savaşmalı çin zaten kominist bir ülke onlar dine fazla inanmıyorlar ama çıkarları için herşeyi yaparlar buna sözüm yok bizde her zaman verdik her zaman verdik şimdi toplamamız lazım orta doğuda avrupanın tompon bölgesi olmaktan çıkmamız lazım artık

32. 2013-01-26 #32
    ABD 5. Dünya savaşında kesin çökecek ORASI HER AÇIDAN DOĞRUDUR ! TERÖR ÜLKESİ OLUCAK 4. DÜNYA SAVAŞINADA PAT DİYE GİRCEK HALLERİ İLLA BİRİ KARIŞTIRICAK RUSYA ABD Yİ ABD JAPONYA VE RUSYAYI İÇ İSYANLAR DERKEN GÜM 4. DÜNYA SAVAŞI SU GİBİ GEÇİCEK

33. 2013-03-12 #33
    iranmı iran kusura bakmayında satar....

34. 2013-03-22 #34
    Arkadaslar biz.ne kadar guclu olsakda, birakin elimizde 20 bin tane ucak atom bombasi dahi olsa, abd ve daha kötüsü Israil ile birlikte savasa girmemiz halinde kaybederiz... Nedenmi ? Cunku biz o zaman kendi din kardeslerimize israil gibi bir ulke ile beraber savasmak zorunda kalir Allahdan belamizi buluruz....biz Türk milleti olarak daima Allah yolunda dinimiz ve milletimiz icin savasan bir Toplumuz.....cin olsun rusya olsun almanya olsun yasayan milyonlarca müslüman var...bu ülkeler dururken TC neden israil ve ABD ile ittifak olsun ???15000 ucagi varmis isterse 1000000 ucagi olsun ...bizim allahu ekber dememiz yeterli...

35. 2013-03-26 #35
    Alıntı:
    ABD 5. Dünya savaşında kesin çökecek ORASI HER AÇIDAN DOĞRUDUR ! TERÖR ÜLKESİ OLUCAK 4. DÜNYA SAVAŞINADA PAT DİYE GİRCEK HALLERİ İLLA BİRİ KARIŞTIRICAK RUSYA ABD Yİ ABD JAPONYA VE RUSYAYI İÇ İSYANLAR DERKEN GÜM 4. DÜNYA SAVAŞI SU GİBİ GEÇİCEK
    5.dünya savaşı? emin misin sen bu mümkün değil beşinci dünya savaşı olmaz 3.dünya savaşı zaten son ve nihai savaştır çünkü bu savaşta nükleer silahlarda kullanılacak ha dördüncü ise hz.mehdi-hz.isa koalisyonuna karşı deccal ve takipçileri sonrası mı bildiğin kıyamet.

36. 2013-03-31 #36
    Öncelikle Doğrusunu Allah bilir.öğrendiğm ve hadislerden edidiğim bilgilerden yola çıkarak Türkiye amerika ve israil cephesinde savaşmak zorunda kalacak bu günkü patroit düellosu bunun en iyi ön görüsüdür bu savaşta rusya çephesi kaybedecektir kaybettiğinden sonra hristiyanlardan biri çıkıp haç galip geldi diyecektir ve
    bir müslüman çıkıp onu öldürecektir böylece bu kez müslümanlarla acemler(batılılar yani amerika ve müttefiki) ile savaşacağız savaşın sonucunda kazanan müslümanlar olacaktır..

37. 2013-04-02 #37
    japonya ve almanya

38. 2013-06-20 #38
    Arkadaşlar hepiniz yanılıyosunuz. Rusya Amerikayı çökertemez. Çünkü Amerikanın kimsenin bilmediği bi gücü var bi silahı. Abd ni silah gücü dünyada hiç bi ülkede yok. Bu arada nükler silah kullanılamaz. Bu yasak bütün dünya olarak. Amerika rusyayı bitirir. Eğer savaş olursa japonyayıda bitirir. İran israile türkiyede israili alır. Sonra güney koreyi alır. İttifak: Abd İngiltere İsrail kARŞIDA : Rusya Çin Japonya

39. 2013-09-04 #39
    Bir İslam Alimi der ki ne zaman Şam a ateş düştü o zaman 3. savaşı çıkacak. Türkiye Abd-İsrail ile birlikte Rusya-Çin ve İrana karşı savaşacak. Olmayacak gibi dursa da şimdi görünen budur. Ayrıca Mehdi de Şam ve İran arasından çıkacağı da kesin Hadis bilgisine sahiptir.Tabi bu savaştan sonuç olarak İSLAM doğacaktır. Sıkı durun 3. dünya savaşı gümbür gümbür geliyor. kıyamet kıyamet dedik aha da geldi çattı ama şunu bilin istiyorum. Biz insanların kıyameti her an kopabilir.

40. 2016-02-21 #40
    Mogalistan türkmenistan kirgistan azerbaycan Filistin Macaristan Türkiye Tunus Çeçenistan bu ülkeler zaten bi birlik karşımızda kimse duramaz sıkıntı yok gelecekleri varsa girecekleri de var un

41. 2017-11-02 #41
    bence olası savaşta yanımızda almanya pakistan iran ve azerbaycan olacacaktır olası bir japonya yardımıda olabilir

42. 2018-01-22 #42
    Arkadaşlar bence güney kore yardım etmesi lazım biz onlara yardım etmiştik savaşta

Okunma: 28726 - Yorum: 41 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 3.7/5 - 117