Diskeeper - The Performance MaximizerDiskeeper 2007 Home(Ev) programı ile bilgisayarınız daha hızlı olacak. Yapmak istediğiniz her şeyi daha kolay daha hızlı yapabileceksiniz: İstediğiniz program ile çok daha hızlı çalışabilir, çok daha rahat oyunlar oynayabilir, internette çok daha hızlı sörf yapabilirsiniz. Hatta download/yüklemeleriniz bile bu program sayesinde daha hızlı olabilir. Artık uzun beklemeler ekran donmaları CPU kullanımının tavana vurması gibi şeyler başınıza gelmeyecek.


Diskeeper 2007 Home versiyonunun özellikleri:

* Gerçek zamanlı disk birleştirici: Artık bilgisayarınız başında disk birleştirmek için saatler beklemeyeceksiniz.

* Görünmez çalışma modu: Yeni görünmez çalışma modu ile bilgisayarınızda gizli bir şekilde çalışarak diskinizi ultra hızlı bir şekilde birleştirebilirsiniz. Üstelik siz bilgisayarınızı kullanırken o birleştirmeye devam eder. Diskeeper'ın çalışırken farkına bile varmayacaksınız. Tabi hızının sesi hariç!

* Kolay kullanım arayüzü: Yükleme kolaylığının dışında çalışırken de sizi hiç zorlamayacak ve diskinizin sağlığı ve performansı hakkında verdiği raporları ile size neler yapmanız gerektiği hakkında fikirler verecek.

* Hızlı virüs taraması: Diskeeper ile hızlı bir şekilde virüs taraması yapabilir istediğiniz dosyaların backup(yedek)larını alabilir hatta istediğiniz dosyaları arayabilirsiniz.

* Tamami ile güvenli: Kritik Microsoft sistemlerinin gerekli dosyalarını birleştirir ve bu sayede işletim sisteminiz de oldukça rahatlar ve hızlanır.

* Tarihsel raporlama: Diskeeper'ın hangi işlemleri ne zaman yaptığını size rapor eder ve bu sayede sisteminizi kontrollü bir şekilde kullanabilirsiniz.

* Dizüstü bilgisayarlar için güç yönetimi: Dizüstü bilgisayarınızın şarjını daha hesaplı kullanmanız için arkaplanda bu programı çalıştırmanız sizin için oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Ve bilgisayarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Görünmez çalışma modu ile bilgisayarınızı kullanırken de Diskeeper çalışmaya devam eder. Gerekli dosyaları birbiri ile bağlantılı bir şekilde gruplar ve bilgisayarınızdan daha çok verim almanızı sağlayarak alacağı parayı sonuna kadar hakediyor.

Diskeeper Home'un desteklediği Windows işletim sistemleri:

* Sadece 32 bit
* Windows Vista Home Basic
* Windows Vista Home Premium
* Windows Vista Ultimate
* Windows XP Home
* Windows XP Professional
* Windows XP Media Center
* Windows XP Tablet PC
* Windows 2000 Professional

Download