Evinizde duvar kağıdı kullanmayı düşünüyorsunuz ama duvar kağıdını nasıl seçeceksiniz ,sizin duvarlarınız duvar kağıdı için uygun'mu bilmiyorsanız önerilerimize kulak verin.

Eğer duvarlarınız düz değil pütürlü bir yapıya sahipse duvar kağıdı uygulaması düzgün olmaz bu yüzden duvar kağıdı uygulaması yapılmadan önce duvarların törpülenmesi gerekir. Duvarınız uygulama için uygun peki duvar kağıdının kalitesini nasıl anlayacaksınız? Elinizle anlamanız mümkün değil duvar kağıdının kalitesini vinil miktarı belirler kullanılan vinil kaliteyi arttırır fakat fazlası duvarın hava almasını önler. Bu konuda duvar kağıdı aldığınız yerdeki satış danışmanlarından fikir alın.

Daha sonraki adım nasıl bir duvar kağıdı istediğiniz ve evinizin aydınlatması. Eviniz fazla ışık almıyorsa koyu renk duvar kağıtlarından kaçının. Mobilyalarınız çok renkli ise karışık desenli duvar kağıtlarını seçmeyin ; bu tarz bir dekorasyonda evinizin renklerinin göz yoracağını karmaşa yaratacağını bilin.

Sizin için KOÇTAŞ firmasından satın alabileceğiniz birkaç duvar kağıdı modelini bir araya getirdik. Koçtaş firmasının adresine girerek diğer duvar kağıdı modellerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.Duvar Kağıdı Modelleri ve FiyatlarıDuvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 1


Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 2


Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 3


Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 5