Easy Recovery Professionel Resimli Program Kurulumu - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Easy Recovery Professionel Resimli Program Kurulumu

1. Üretici Firmanın açıklaması:

Ontrack firmasinin Easy Recovery yazilimi 1999 yilindan beri ev kullanicilarinin veri kurtarma problemlerini çözmelerine yardimci olmaya çalisiyor. En son sürümün yaptigi da farkli degil. Bunun için Easy Recovery ilk etapta sürücüleri tarayarak buldugu bölümlerin bir listesini çikartiyor.Daha sonra istediginiz bölümü seçerek bulunan dosyalarin listelenmesini saglayabiliyor.Ancak ne yazik ki teoride dogru olan sey pratikte gerçeklesmiyor ve örnegin Windows ME gibi bir sistem altinda yazilim her seferinde sabitdisk bölümlerini dogru bulamayabiliyor. Diger taraftan Easy Recovery ile yaratilmis acil durum disketi de sistemi kilitleyebiliyor. Windows XP isletim sistemine sahip bir baska bilgisayarda ise, sabitdisk bölümleri dogru olarak bulunmasina ragmen Easy Recovery silinen ufak bir metin dosyasini bulmakta bile sorunlar yasiyor.Üstelik çesitli formatlarda yaratilan ve silinen dosyalarin da herhangi birinin izine rastlamak mümkün olmuyor.

776 - Easy Recovery Professionel Resimli Program Kurulumu

777 - Easy Recovery Professionel Resimli Program Kurulumu

778 - Easy Recovery Professionel Resimli Program Kurulumu

779 - Easy Recovery Professionel Resimli Program Kurulumu

780 - Easy Recovery Professionel Resimli Program Kurulumu

Bu kısım arşivinizin boyutuna göre değişiyo...120 gb'lık arşivi 52 dk da buluyor...

781 - Easy Recovery Professionel Resimli Program Kurulumu

Üretici Firma:
    Ontrack Data Recovery

Lisans: Kısıtlamalı Deneme Sürümü

İNDİR

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2008-07-29 #2
    merhaba

d ye formata tıldıysa silindiği takdirde yine de bulur mu ?

3. 2008-09-12 #3
    Evet bulunur çünki D'ye formatda atsan o program sizin yüklediğiniz programların hepsini kaydediyor...

4. 2008-09-29 #4
    şimdi ben dün laptopa kendi recovery cd sinden format attım ancak pc nin ************. laptopun HDD 2 bölümden oluşuyordu c ve d onu sadece C yapmış kaybolan dosyalarımı yinede bulabilirmiyim??

Güncelleme : 2008-09-29
  5. 2008-09-29 #5
    Alıntı:
    şimdi ben dün laptopa kendi recovery cd sinden format attım ancak pc nin ************. laptopun HDD 2 bölümden oluşuyordu c ve d onu sadece C yapmış kaybolan dosyalarımı yinede bulabilirmiyim??

İlk başta konuşmalarınıza dikkat edin...
    ---------------------------------
    Eğer D yoksa bulması zor olur....Ama sizin yüklediğiniz her programı bu program öncden kaydediyor...Bu program tıpkı Sistem Geri yükleme gibi çalışır...

Ama eğer D yoksa bulması çok zor olur....

6. 2009-04-08 #6
    linkte bi sorun var lütfen bakarmısınız

7. 2010-04-11 #7
    linkte sorun yok

8. 2010-06-06 #8
    Benım tarama felan herşey bitti ama tıklanmıyo hiç bişeye sol alt tarafta building time yazıyo yeşil şey sürekli dönüyo çözemedim ya :S

Okunma: 16478 - Yorum: 7 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0