Teşekkür Ederim Yazmadan Lütfen Okuyun - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Teşekkür Ederim Yazmadan Lütfen Okuyun

1. Arkadaşlar siteye eklenen mesajlara beğeninizi göstermek için mesajların altına teşekkür ederim gibi mesajlar ekliyorsunuz. Bu şekilde teşekkür etmeyesiniz ve mesajı atan kişinin emeğine saygı olarak mesajlara teşekkür etme butonu koyduk.

Mesajlara eline sağlık harika paylaşım helal olsun gibi yorumlar yapmak yerine resimde gösterdiğim okla işaretli butonu tıklarsak mesajı ekleyeninde emeğinin karşılığı alacağı puanla verilmiş olur.

623 - Teşekkür Ederim Yazmadan Lütfen Okuyun

Peki hiçmi yorum yapılmayacak tabiki yorum yapılır üyelerimizden birinin açtığı konu veya attığı mesajla ilgili karşıt bir görüşünüz varsa yada eklemek istediğiniz başka bir bilgi varsa tabiki yazabilirsiniz

Bunun yazında mesajların altına hımmmmmmmm , ciddimisin ,slm arkadaşım,eyvallah gözüm gibi yapılan yorumlarda teşekkür yorumlarıyla beraber silinecektir. Burada amacımız bilgi paylaşmak ve bu tarz mesajların ne siteye nede size herhangi bir faydası olmayacaktır gereksiz mesaj kalabalığı yaratmak dışında.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

2. 2007-01-26 #2
    :k: :k: :k:

11. Lutfen Tesekkur ederim butonunu kullanalim,Konulara begendim, sagol, eyvalla, gibi gereksiz yazilar yazmayalim.yorum yapilacak yada soru sorulmasi gereken konulari iyi analiz edelim

3. 2007-01-27 #3
    evet kesinlikle tesskür butonunu bosu bosuna koymadınız heralde size katılıyorum

4. 2007-01-27 #4
    bizim millettin kafası sade üç kağıtcılığa çalışıyor
    sırf mesaj sayısını arttırmak için iki kelime yazıyor mesaj atıyorrr

5. 2007-01-27 #5
    doğru soylersınız arkadaslarımızın yazdığı konuları iyi gozden gecırmelıyız arkadaslarımız bazen guzel konulara degınıyor bızde bu konulara uygun yazılar veya bılgıler yazmalıyız gerci ben aranızda daha yenıyım bu yuzden cogu arkadasımı tanımıyorum zaman herseyı gosterecek hepinizi selamlıyorum..

6. 2007-02-27 #6
    Bu konuda gösterdiğiniz saygı için teşekkürler arkadaşlar mesajların altına beğeninizi göstermek için teşekkür ederim gibi mesajlar yazmak yerine teşekkür et butonunu artık çoğumuz kullanıyoruz bundaki amacımız hem konuların bölünmemesi hemde bu tarz mesajların siteye hiçbirfaydası olmaması birde gereksiz yer işgal etmeleri. Bugün dikkatini çeken bir konuda büyük sitelerin de artık bu uygulamaya gitmesi teşekkür ederim gibi, sağol gibi, helal olsun gibi mesajları kaldırdığı ve bu tür mesajlar atan üyelerin uyarılması ve hatta banlanması konusunda fikir birliğine vardıkları.

Ben bize bu konuda yardımcı olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

7. 2007-05-20 #7
    Alıntı:
    ׳ Nickli Üyeden Alıntı
    bizim millettin kafası sade üç kağıtcılığa çalışıyor
    sırf mesaj sayısını arttırmak için iki kelime yazıyor mesaj atıyorrr

peki saatlerce ugrasip ekledigimiz konular flood diyerek silinince sonuç ne oluyo:) ve kurallar sadece üyeler içinmi geçerli yoksa yetkililer içinde geçerlimi.....buna cevap verebilcek bir arkadas varmi...tesk ederim...

8. 2007-05-20 #8
    Alıntı:
    y7k5 Nickli Üyeden Alıntı
    peki saatlerce ugrasip ekledigimiz konular flood diyerek silinince sonuç ne oluyo:) ve kurallar sadece üyeler içinmi geçerli yoksa yetkililer içinde geçerlimi.....buna cevap verebilcek bir arkadas varmi...tesk ederim...
    Arkadaşım Genelde Flood Niteliği Taşıyan Mesajlar Birleştiriliyor Ancak Birleştirilemeyecek Kadar Fazla Flood Yapıldığında Silinme İhtimali Var.
    Bu Kural Tüm Üyeler İçin Geçerlidir, Üye,Admin,Yetkili Fark Etmiyor...
    Bir Ortamda Bulunulacak İse O Yerin Kurallarına Uyulmalıdır,
    Bu Heryerde Böyledir...
    Sizinde Bu Konuda Anlayışlı Olacağınızı Sanıyorum...

9. 2007-05-21 #9
    Alıntı:
    cadi_gizem Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşım Genelde Flood Niteliği Taşıyan Mesajlar Birleştiriliyor Ancak Birleştirilemeyecek Kadar Fazla Flood Yapıldığında Silinme İhtimali Var.
    Bu Kural Tüm Üyeler İçin Geçerlidir, Üye,Admin,Yetkili Fark Etmiyor...
    Bir Ortamda Bulunulacak İse O Yerin Kurallarına Uyulmalıdır,
    Bu Heryerde Böyledir...
    Sizinde Bu Konuda Anlayışlı Olacağınızı Sanıyorum...
    çok tesekkür ederim...zamaninizi verip cevap yazdiginiz icin....bir insan ne yapiyorsa en iyisini yapmali...en önemliside adil olmali.....kurallara ümit ediyorumki....burdaki her insan uyuyordur..üyeler ver yetkililer dahil...zira kendi uymadigimiz kurallari baskalarindan uymasini beklersek olmaz dimi...saygilar.efendim...

10. 2007-05-22 #10
    arkadaşlar bas bas bağırıyoruz tşk msjı yazmayın(teşekkür ederim,harika olmuş,emeğine sağlık...)tşk butonunu kullanın diye ama kimse kuralları okumuyor sanırım,lütfen sadece teşekkür butonunu kullanınbundan sonra teşekkür msjı yazan böyle olsun:D

11. 2007-10-16 #11
    Üyelerimizden birinin bana attığı özel mesaj (10 tane mesajım vardı şimdi sıfır olmuş mesajlarımı neden sildiniz?)Arkadaşın mesajlarının hepsi teşekkürler kardeş şeklinde.

Arkadaşlar lütfen teşekkür butonunu kullanalım mesajların altına teşekkür ederim ,sağol ,sağol kardeş gibi mesajlar yazmayalım beğendiğimiz faydalandığımız mesajların altında teşekkür butonları var. Mesajı veren kişinin emeğine saygı olarak bu butonu kullanabilirsiniz.Bunun dışındaki teşekkür ederim şeklinde olan mesajlar siliniyor.

Anlayışınız için teşekkürler.

Okunma: 3046 - Yorum: 10 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -