Sürücü Yedekleme Programı ( Driver Genius Professional ) - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Sürücü Yedekleme Programı ( Driver Genius Professional )

 1. Driver Genius Professional ile bilgisayarınızda bulunan aygıt sürücülerinizi hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Yedekleme sırasında ne oranda sıkıştırma yapacağını belirleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza format atmanız halinde artık driver cd'si aramanıza veya internette zaman kaybetmenize gerek kalmaz.


  Yedekleme seçenekleri arasında bulunan backup my drivers in to an exe Auto-installer seçeneği sayesinde Driver Genius programı bilgisayarınızdan silinmiş olmasa bile driverlerinizi tekrar yükleyebilirsiniz.Ayrıca daha önceden yüklenmiş şu anda kullanılmayan sürücüleri listeleyerek silmenize imkan tanır. Bilgisayarınızda bulunan donanım hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sürücü yedeklemenin yanında sizin için sürücülerin güncellemelrini arayarak indirmeniz için alternatif linker verir. Güncellemeleri indirdikten sonra ayarladığınız(Pc de kullandığınız) Anti-virüs programı ile tarayarak sistemi olası tehlikelerden korur.


  Programı ilk çalıştırdığımızda şu ara yüzle karşılaşırız.  Öncelikli olarak sürücülerimizi nasıl yedeklediğimize bakalım. Burada 3 seçeneğimiz var. Ama benim önerim auto-installer seçeneğini seçmeniz yönündedir. Eğer bu seçeneği seçmezseniz sürücüleri yüklemek için tekrar programı kullanmak zorunda oluruz. Gerekli seçenekleri seçtikten sonra Start'a basarak yedekleme işlemini başlatırız...


  1152 - Sürücü Yedekleme Programı ( Driver Genius Professional )

  Sürücülerimizi My Drivers'e çift tıklayarak yükleyebiliriz.


  1153 - Sürücü Yedekleme Programı ( Driver Genius Professional )


  Sürücülerimizin güncel sürümlerini kontrol etmek için update simgesine tıklarız. Update simgesine tıklayınca sürücülerimizin güncel versiyonlarını ve detaylı bilgilerini (Boyutu, veriyonu…vs) sağ taraftaki update drivers başlığı altında görürüz. Bize düşen download driver butonuna tıklayıp indireceğimiz linki seçmek. İlk link sürücünün indirileceği orijinal link diğerleri ise alternatif linklerdir.


  1154 - Sürücü Yedekleme Programı ( Driver Genius Professional )


  Lisans:Deneme Sürümü
  Üretici : Driver-Soft

  İNDİR


 2. 2009-02-04 #2
  teşekürler

 3. 2009-07-15 #3
  saol tesekkur kardes

  Okunma: 9161 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -