Kadınların ortak sorunu olan tüylerden, kısa sürede acısız ve sağlıklı şekilde kurtulabilirsiniz. Adaçayı, papaya, gül hatmi,

Tüylere Bitkisel ve Kalıcı Çözüm!

1280 - Tüylere Bitkisel ve Kalıcı Çözüm Önerisi...

Kadınların ortak sorunu olan tüylerden, kısa sürede acısız ve sağlıklı şekilde kurtulabilirsiniz. Adaçayı, papaya, gül hatmi, ökseotu ve şerbetçiotu gibi birçok bitkinin özlerinden oluşan karışım, sizi bu dertten kurtaracak!

Bitkilerle şifa dağıtan Bitki Derman markasının kurucusu Hülya Leyla Çabuk tarafından 53 yıldır uygulanan mucizevî karışımlar tüy sorununa kökten ve kalıcı çözüm sağlıyor. Yüz ve vücut olmak üzere iki ayrı setten oluşan Pelinty's Bitki Derman Tüy Giderici bakım ürünleri, tüyü yok edici etkisi ile ağda, tüy dökücü gibi klasik yöntemlerden ayrılıyor. Tüyleri azaltan bitki lapası, bitki losyonu ve ponza taşından oluşan Pelinty's Bitki Derman Tüy Giderici Yüz ve Vücut Setleri, etkisini ilk uygulamadan itibaren tüylerin ve batıkların azalması şeklinde gösteriyor.


Uygulama Üç Aşamada Yapılıyor
Pelinty's Bitki Derman Tüy Giderici setlerin uygulanması üç aşamadan oluşuyor. İlk aşamada bitki lapası, ağda gibi tüyleri kökünden alan herhangi bir işlemden sonra ince bir tabaka halinde sürülüyor, kuruduktan sonra ılık su ile yıkanıyor. Daha sonra iyice kurutulan bölgeye bitki losyonu uygulanıyor ve durulanmıyor. Bitki lapası ve bitki losyonu gün aşırı tekrarlanıyor. Ponza taşı ile de dairesel hareketlerle masaj yaparak haftada bir peeling işlemi uygulanıyor ve böylece ölü deri atılıyor.

Tüylerden tamamen kurtulma süresi tüylerin kalınlığına ve yoğunluğuna bağlı olarak değişiyor, tüyler ne kadar ince ve tüy kökleri ne kadar zayıf ise o kadar çabuk sonuç alınıyor.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı, test edilen tüy setlerinin düzenli kullanımı sonunda, üç ayda tüy köklerini minimum yüzde 20 oranında azalttığı ve yüzde 38 oranında incelttiği, ortalama sekiz ila on ay içerisinde tüy oranında ciddi azalma kaydedildiğini belirtiyor.

Cilde Hiçbir Yan Etkisi Yok
Papaya (Carica papaya), Adaçayı (Salvia Officinalis), Gül hatmi(Althaea rosea), Ökseotu (Viscum album) gibi bitkiler içeren ve cilde hiçbir yan etkisi olmayan bu ürünler ayni zamanda ağda sonrası ciltte görülen batık problemini de ortadan kaldırıp cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Herbalist H. Leyla Çabuk'un 53 yıldır tedavi merkezinde uyguladığı karışım, Pelinty's Bitki Derman Tüy Giderici Set olarak tüm eczanelerde satışa sunuluyor.

Ayrıntılı Bilgi: 0216 366 00 05