Toshiba Webcam Sorunu Çözümü - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Toshiba Webcam Sorunu Çözümü

1. Hatanın Microsoft kaynaklı olduğu ortaya çıkmış ve bunun için de güncelleştirme driverları verildi...

Bun güncelleştirmeyi yaptıktan sonra sorunsuz olarak çalışıyor...

Güncelleme dosyasını ekten indirebilirsiniz.

Eklenmiş Dosya
    • Dosya tipi: zip KB931812.zip (Boyut: 189,0 KB (Kilobyte), Toplam 2473x kez indirilmiştir)
  2. 2008-12-20 #2
    selam toshıba kameramda sorun olduğundan,güncelleştirmeyi indirdim ama yine bir düzelme olmadı neden acaba bana yardımcı olabilirmisiniz.

3. 2009-01-14 #3
    slm hotfix i aldim fakat yukleme yapamiyorum

4. 2009-03-14 #4
    ya bu sorun bende de var
    güncelleştirme yükledim olmadı.hotfix i de almayı beceremedim.bi anlatım yaparsanız çok mutlu olurum.sitede nereye basmamız gerekiyor, nasıl alıyoruz bilmiyorum.

5. 2010-01-01 #5
    yaa bende yapamadım sitesinden driver indirdim webcm ayarlarına bakın dio nerde bu zıkkımın ayarları tek gördüğüm ayarlara tıkladım oda izin vermio bilgisayarı yada webcamı yeniden baslatın dio helppppppppppppppp

6. 2010-09-06 #6
    selam benim toshıba satellite leptobum var ben buna format attırdım ve wep kamera yok bunu nasıl yükleye bilirim yardımcı olurmusunuz (kendi kamerası var üzerinde) şimdiden tşk

7. 2011-08-15 #7
    bende de toshiba satellite var ve notebook un kendi web kamerası çok bulanık ve kötü gösteriyor. herhangi bir kamera ayarı yapabileceğim bir şey de mevcut değil yardımcı olur musunuz

8. 2012-08-21 #8
    bende de satellite c660 serisi var aynı sorun bendede var bulanık gösteriyor kalitesi cok düşük kalitesini artırmak mümkün mü acaba yoksa

9. 2012-12-23 #9
    bende aldım toshiba c660 ve kamerası bulanık gösteriyor bilen anlayan varsa bu işten, bildiğini esirgemesin buradan :)

10. 2013-02-05 #10
    Webcam sorunu ile ilgili olarak laptop marka modeline göre driver güncelleme sağlanabilmesi için 11820 teknoloji destek hattı uzak baglantı yardımıyla iişlem yapabilmekte,

Okunma: 38372 - Yorum: 9 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -