Türkiyemize Hep Destek Tam Destek!! - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Türkiyemize Hep Destek Tam Destek!!

1. Arwen ve X3 başlarına geleceklerden habersiz bizimkilere bi iyilik yapıp Türkiye-İsviçre maçına gitmeye karar verirler.Delinetçiler'de müjdeli haberi verdikten sonra ortalık bayram yerine döner.Herkes yüzünü gözünü kırmızı beyaz boyar.Heryerde olduğu gibi tribündede kendileri belli ederler.İşte o unutulmayan,muhteşem anlar..

Arwen:Bak sırf biraz eğlenin,hem de takımımıza destek olalım diye getirdim pişman etmeyin beni.Güveniyorum size canlarım.Haydi gösterin kendinizi!

X3:Ne olursa olsun argo kelimeler kullanmak yok!

Nehir:Yediklerinizin paketlerini yerlere atmakta yok

Bizimkiler:Tamaaaaaaam
    ve 5sn sonra isviçre takımının oyuncuları sahaya çıkarken..

Premier 2: Löeeyn şşşşş abemm! Mezar olcak size bu saha mezarrr. Benim aslanlarım 90dk boyunca sizi oyarrr. He hee naber, nolduu?
    Vuslat:X3 iyiki uyardın dimii

ve maç başlar herkes heyecanlıdır.Bir ara Emre düşer.Premier sanki Ozz düşmüş gibi üzülmüştür hemen yorumlara başlar

Premier 2:Emremmm!Kalk aslanımm koş yiğidimm arkadayız löy löy löy :tey:hadin tezahürat edin bağırın destek olun aslanlarıma!:*:

Bizimkiler: Arar buluruuz izini biliirsiiin ''ZIRDELİYİZ BİZ'' Hem yazında hem kışınde nerde olsan seninleyiz! Hadi bastır gönüller coşsun. O kupalar sana helal al gel de buralar bayram olsunn:tey:

Lmn:Dikkat gol olabiliüüü:T_popc1:

Darkness:Kız o kadarcık yerden nasıl girsin o top? Bit mi bu ?

İsyanlı Sükut:Dalga geçmeyin şeker topağımla

Ozz:Ne şu kelin adı? honk Sahada kel var atın dışarı ! honk

Nigra:Ozz Allah iyiliğini versin Ana Ana drift yapıyo!!!! Yaa dark lord driftle top çalıyo faul söyleyin şu hakemee :kizzz:

Dark Lord:Allah'ımm ne drifti canım ya araba mı bu? Adam kaydı topu aldı ne var bunda :ebr:

Ezüq Kelebek:Üzülme sen annem.Çıkışta dövebilürüz kanımca Zaten ben maç öncesi gidüp tehdüt ettüm soyunma odasında

İnci:Yine kelüş rüzgarları esiyor burda.Kapılmamak için kaçmak gerek.Her an bizide dövebilür isy11

Ezüq Kelebek:incük sen hiç konuşma annem çok kızdım ben sana.Gel yanıma bişey yapmayabilürüm annem.Gel kar beyazı kelüşünün şefkatlü kanatlarına:saril:

Güncelleme : 2008-06-11
  2. 2008-06-11 #2
    Nötrino:Sessiz yarım saattir topu göremiyorumdur nerededir yahu bu top hıı? Fırldak gibi dönüyordur.:112:

Sessiz Gemi:Bilmem görmedim:71:Derin'cim sen gördün mü hayatım?

Derin:Yo canım bende görmedim

Cana:Hadi mişa Aaaaşk kokusu vaaaaar
    Mişa:Havada aaaşk kokusu varr

Elif1925:Tribünde bile helal olsun valla:slm:

Karagül:Evet anacım 2tane de benim yanımda var. pöf kalkın ayağa yahu.Karşı takımın taraftarı nasıl tezahürat ediyor sizde tık yok
    Fly_Gizem:Tamam Karagül.Hadi aşkım şu gülben ergen'in parçasını söyliyelim mi?

Can85:Olur bitanemHadi bizimkiler!

Bizimkiler:Av-ru-pa duyacaak, Türklerin ayak seslerinii Herkesleer soracaak büyük şampiyonun isminii

Gülcan:Ben söylemiycem küstüm gol atmıyolar

Sessiz Peri:Aaa külkedim olur mu öyle şey. Takımımıza hep destek tam destek. Lütfen ama böyle olmayalım köstek

Ladyy:Buyrun perimizden inciler.. Formu yine yerinde prensesimizin

Asi Çilekeş:Arwen bu isviçre biiz bi yensin adımı deştircem hea(nasılsa yenemicek)

Arwen:Başka şey yapcam desen şaşrdım zaten yok sana yeni isim misin yeter yahu!:vur:

Aso 2:Arwensinirlenme boşver.teşekkür ederiz bizi maça getirdiğiniz için

Yolcu:Evet asi prensesimiz ve obur prensimize teşekkürü bir borç bilriz!ptp

Vuslat:Sizi gidi penalar sizi dokunmayın papatyalarıma:*:
    Lale:Dikkat ettiniz mi Figen'ciğim,Ottocuğum bugün herkes kafiyeli konuşuyor.Deliler aşka geldi

Figen:Deliler değil tatlım bizimkiler

Otto:Ortamdandır ortamdan baksana şuraya rüyamda görsem inanmazdım

Beatrice:Ah canımm nasıl duygulandıı

Mytap:Ah birde yensek şunları:yuru:

Roseline:O da olur canım Allah yardım eder..

O gün maç nasıl bitti bilinmez.Bunu hepberaber göreceğiz.Bu maceramda amacım güldürmeye yönelik değil öğretmeye yönelikti.Neyi mi? Delinetçilerin duyarlılığını,ülkesini sevdiğini
    Uzun bi aradan sonra yeniden sizlerleyim e artık son sözümü de söyleyip çekip gideyim;
    Ülkemize hep destek,tam destek! Başarılar Türkiyem...

Güncelleme : 2008-07-02
  3. 2008-06-11 #3
    Eline sağlık inci çok güzel,olmuş....

4. 2008-06-11 #4
    Coq qüseL inci^mmm,bhnede inciye katıLıorum...

HEP DESTEK TAM DESTEK

5. 2008-06-13 #5
    inci Cidden Harika Olmuş Sağol

6. 2008-06-28 #6
    Ben bunu görmemişim yaaaa:(

Ellerine sağlık.

Yalnız bir ayrıntı dark lord yok artık

7. 2008-07-01 #7
    Cıncık hanım gene döktürmüşsün harika olmuş canım

8. 2008-07-25 #8
    Harika olmuş emeğine yüreğine sağlık süpersin sen inci

9. 2008-07-25 #9
    öok guzel olmuss harıka gıdıyorr..devamını dilerimm...

Okunma: 2297 - Yorum: 8 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -