Windows Installer 3.1 - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Windows Installer 3.1

1. Windows Kurma ve Kaldırma Programı(Windows Installer 3.1)

Lisan: Türkçe

Üretici Firma : Microsoft Corporation: Software, Smartphones, Online, Games, Cloud Computing, IT Business Technology, Downloads

Lisans: Freeware/ Ücretsiz

Windows Installer uygulamaların doğru olarak yüklenmesini ve kaldırılmasını sağlar. Eğer uygulama dosyalarından birisi silinir ya da bozulursa onu otomatik olarak onarmaya çalışır. Bununla birlikte service pack gibi yükseltmelerin de otomatik olarak yapılmasını sağlar. Windows Installer özel kurulumlar, tamir ve kaldırma işlemlerinde kolaylıklar sağlar. Özellikle *.msi şeklinde uzantıya sahip olan kurulum dosyaları Windows Installer olmadan kurulmayacaktır.

Windows 2000/XP/2003 gibi işletim sistemleri için geçerli olan bu paket ile bazı programları kurarken karşılaştığınız kurulum problemleri büyük oranda çözülecektir.

İNDİR

2. 2009-01-22 #2
    slm windows başlamıor, güvenli mod, agla fln başlattım sistem tarihini geri aldım ama hiçbiri bir işe yaramadı, cd de yok elimde su an. bu onarım proh bi işe yarar mı? ve nasıl kullanacam?

3. 2009-01-22 #3
    Alıntı:
    barseee Nickli Üyeden Alıntı
    slm windows başlamıor, güvenli mod, agla fln başlattım sistem tarihini geri aldım ama hiçbiri bir işe yaramadı, cd de yok elimde su an. bu onarım proh bi işe yarar mı? ve nasıl kullanacam?
    Güvenli modda açacak kadar sorunluysa bence işe yaramaz. Bu tarz programlar hata veren dosyaları silinmiş windowsta tamir görevi görür arkadaşım.

4. 2009-03-19 #4
    Ty Paylasım

5. 2010-03-10 #5
    bu hatayı alıyorum yükleyemiyorum :(

6. 2012-08-19 #6
    kırılmış link.

Okunma: 10711 - Yorum: 5 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -