TBBL'de 2007-08 sezonunun şampiyonunun belirleneceği play-off serisi çeyrek final maçları başlıyor.TBBL'de 2007-08 sezonunun şampiyonunun belirleneceği play-off serisi çeyrek final heyecanı yarın oynanacak Fenerbahçe - Bahçeşehir Burhaniye maçı ile başlayacak.


Ligi ilk 8 içinde bitiren takımların katıldığı play-off serisinde Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş Cola Turka, Panküp TED Kayseri Koleji, Botaş, Mersin Büyükşehir Belediye, Ceyhan Belediye ve Bahçeşehir Burhaniye Belediye 2007-08 sezonu şampiyonluğu için mücadele edecekler.

Play-off çeyrek finalinde Fenerbahçe ile Bahçeşehir Burhaniye Belediye, Galatasaray ile Ceyhan Belediye, Beşiktaş Cola Turka ile Mersin Büyükşehir Belediye ve Panküp TED kayseri Koleji ile de Botaş eşleşti.

9 Nisan Çarşamba günü başlayacak olan play-off çeyrek final maçları gerektiği takdirde 20 Nisan Pazar gününe kadar devam edebilecek.

Play-off çeyrek finallerinde 3'e ulaşan takım yarı finale yükselirken, Fenerbahçe - Bahçeşehir Burhaniye Belediyesi serisine Fenerbahçe 1-0 ve Galatasaray - Ceyhan Belediye serisine de Galatasaray 1-0 önde başlarken, Beşiktaş Cola Turka - Mersin Büyükşehir Belediye ve Panküp TED Kayseri Koleji - Botaş serileri ise 1-1'lik eşitlikle başlayacak.


TBBL Play-off çeyrek final maç programı şu şekilde,

9 Nisan Çarşamba
19:00 Fenerbahçe - Bahçeşehir Burhaniye Belediye (Caferağa Spor Salonu) D Spor

10 Nisan Perşembe
18:00 Panküp TED Kayseri Koleji - Botaş (Kayseri Atatürk Spor Salonu) D Spor

11 Nisan Cuma
19:00 Galatasaray - Ceyhan Belediye (Darüşşafaka Spor Salonu) D Spor

12 Nisan Cumartesi
16:00 Beşiktaş Cola Turka - Mersin Büyükşehir Belediye (Beşiktaş Cola Turka Akatlar Arena) D Spor

13 Nisan Pazar
14:00 Bahçeşehir Burhaniye Belediye - Fenerbahçe (Burhaniye Spor Salonu)

14 Nisan Pazartesi
17:00 Botaş - Panküp TED Kayseri Koleji (Menderes Spor Salonu)

15 Nisan Salı
16:00 Ceyhan Belediye - Galatasaray (Ceyhan Spor Salonu)
16:00 Bahçeşehir Burhaniye Belediye - Fenerbahçe (Burhaniye Spor Salonu) G

16 Nisan Çarşamba
18:00 Mersin Büyükşehir Belediye - Beşiktaş Cola Turka (Edip Buran Spor Salonu) D Spor

17 Nisan Perşembe
16:00 Ceyhan Belediye - Galatasaray (Ceyhan Spor Salonu) G
18:30 Panküp TED Kayseri Koleji - Botaş (Kayseri Atatürk Spor Salonu) D Spor G

18 Nisan Cuma
19:00 Fenerbahçe - Bahçeşehir Burhaniye Belediye (Caferağa Spor Salonu) G

19 Nisan Cumartesi
16:00 Beşiktaş Cola Turka - Mersin Büyükşehir Belediye (Beşiktaş Cola Turka Akatlar Arena) D Spor G

20 Nisan Pazar
18:30 Galatasaray - Ceyhan Belediye (Darüşşafaka Spor Salonu) D Spor...