Delinetçiler Hakkındakı Bilmedikleriniz - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Delinetçiler Hakkındakı Bilmedikleriniz

1. Evet sevgili üyelerimiz işte tüm çıplaklığıyla bilmedikleriniz.

1* Esrarengiz adminiyemiz ARWEN hakkındaki herşey ve birbirinden güzel fotoğrafları

Flash flash flash
    Az Sonraaaa

2* Premier2'nin Canyoldaşından itiraflar:
    Çok sıkıldım a dostlaaar, bu eşkiya kılıklı adam önüne gelene bam güm girişiyo ama
    bana kafan mı acıdı gözünmü yarıldı demiyooo
    bana da mor çatı yok muuuuu?

3*Papatyalar dile geldi

O vuslat varya o vuslat!!!!
    Niye bütün papatyaları topluyo biliyomusunuz?
    Baktığı bütün fallarda sevmiyo çıkıyo, belki bu sefer tuttururum diye habire bizi yoluyo sizde papatyaları çok sevdiğinden topluyo sanıyosunuz

4* Hüsüş'ün çilesi:
    Hüseyin: Hani kelebeklerin ömrü 1 gündü. Ölmedi gitti bu.
    Bide ezüq, sağlam olaydı napçaktık. Nerden bulaştım bilmem

Şimdiden hakkınızı helal edin, çünkü ezüq bu itirafımı okuyunca fazla yaşayacağımı sanmıyorum.

5* İşte bir flash daha!!!!
    Sitemizin her tür dalak, böbrek, kalp, baarsak ithalat ve ihracatını yapan organ mafya anamız lmn varyaaaa!!!!!

Onu kan tutuyooooo Hiç korkmayın bişeycik yapamaz blöf yapıyooo

6* Deli dana hortladı

Aldığımız son habere göre deli dana hortlamış. Belirtileri:

Eğer dananız mööööö diye bağırıyorsa akşama ziyafet var, mangalı hazırlayın. X3'ü de davet etmeyi unutmayın.

Yok eğer dananız mööö diye bağırmak yerine sitelerde konu açıyorsa mangalı falan unutun. Hemen ARWEN'e pm atın, o gereken kasaplara ulaşır.

7* OzZ'a teklif yağıyor

Youtube'daki dünden kalma adlı parçasını duyup hayran kalan EROL KÖSE OzZ'un peşine düştü.
    Sanatçıları arasında yer almasını isteyen erol köse, kesenin ağzını açtı.
    Premier2 ise şöyle konuştu: Aman alın alın, para falan da istemez. Zaten evde akşama kadar kafam şişiyo, ***üründe azıcık rahat edeyim. Haaaa gitarını da almayı unutmayın zaten akordu bile yok

8* Yaz diyeti
    Son zamanlarda kilolarıyla başı dertte olan X3 diyete başladı.
    Saatler ilerledikçe gözünün önünde uçuşan yemek çeşitleride arttı. Kilo vermek yerine 10 kilo daha aldığı gözlendi.
    X3: Valla bişey yemedim su içsem yarıyo, gözümün önünde uçuşan yemeklerde yemeden yaradı heralde napayım

9* Yılın düğünü
    Sessiz perinin ilham perisi huriye, bir başka şairin ilham perisi olan Nuri'ye kaçtı.
    Sessiz Peri çok demiş Huriye kaçma Allah'ın emriyle git diye ama huriye'ye söz geçirememiş.

Huriye ve Nuri Delinetçilerin sizin kaleminizden bölümünde yapılan düğünlerine bütün üyeleri çağırmış.

Düğüne katılmayan sessiz peri derin bir sessizliğe bürünüp yeni bir ilham perisi arayışlarına koyulmuş

Eveeeeeeeeet işte beklenen an
    Arwen karşınızda,tıklayın ve ağzınız açık kalsın

Güncelleme : 2008-04-01
  2. 2008-04-01 #2
    NİSAN BİİİİİİR

3. 2008-04-01 #3

7* OzZ'a teklif yağıyorhonk

Youtube'daki dünden kalma adlı parçasını duyup hayran kalan EROL KÖSE OzZ'un peşine düştü.
    Sanatçıları arasında yer almasını isteyen erol köse, kesenin ağzını açtı.
    Premier2 ise şöyle konuştu: Aman alın alın, para falan da istemez. Zaten evde akşama kadar kafam şişiyo, ***üründe azıcık rahat edeyim. Haaaa gitarını da almayı unutmayın zaten akordu bile yok

valla ozz gitti ama gitarını almadı ben çalmayı öğreneyim diye

teşekkürler perim her zamanki gibi yine süper olmuş

4. 2008-04-01 #4
    Ellerine saglik valla tam nisan bir oldu okuyorum okuyorum bune yaa diyorum delii aglayacaktim papatyalarim icin :kizzz:

5. 2008-04-01 #5
    6* Deli dana hortladı

Aldığımız son habere göre deli dana hortlamış. Belirtileri:

Eğer dananız mööööö diye bağırıyorsa akşama ziyafet var, mangalı hazırlayın. X3'ü de davet etmeyi unutmayın. :O:

Yok eğer dananız mööö diye bağırmak yerine sitelerde konu açıyorsa mangalı falan unutun. Hemen ARWEN'e pm atın, o gereken kasaplara ulaşır.

bu kısma çok güldüm. Deli_DNA

Eline sağlık. Bir dahakinde bende olmak istiyoruuuuum

6. 2008-04-01 #6
    Alıntı:
    S€ssiz P€ri Nickli Üyeden Alıntı
    5* İşte bir flash daha!!!!
    Sitemizin her tür dalak, böbrek, kalp, baarsak ithalat ve ihracatını yapan organ mafya anamız lmn varyaaaa!!!!!

Onu kan tutuyooooo Hiç korkmayın bişeycik yapamaz blöf yapıyooo

ama beni kan tutmazki ciğerim bişeycikler yaparım hemde fazlasıyla eline sağlık peri ptp

7. 2008-04-01 #7
    Alemsin Perim yaa!.. Valla okurken en çok Vuslat Ablama şaşırdım Perim diyosun ya:Niye bütün papatyaları topluyo biliyomusunuz?
    Baktığı bütün fallarda sevmiyo çıkıyo, belki bu sefer tuttururum diye habire bizi yoluyo sizde papatyaları çok sevdiğinden topluyo sanıyosunuz

Burda koptum valla,gözlerime inanamadım! Dedim bu nasıl olur vuslat ablam yapmaz dedim,nayır nolamaz dedim,..vs
    Bunlarda vuslat ablamaptp

8. 2008-04-02 #8
    Aslında düşündüğüm gibi olmadı bu macera, daha etkili olsun istiyordum ama böyle bişey çıktı ortaya

9. 2008-04-02 #9
    Alıntı:
    S€ssiz P€ri Nickli Üyeden Alıntı
    Aslında düşündüğüm gibi olmadı bu macera, daha etkili olsun istiyordum ama böyle bişey çıktı ortaya
    vay be daha ne kadar olacak anlamadım yeterınce koptum ıkı haftadır temizlemediğim yerleri sildikten sonraaaaaaa yere yatıp tepindim bileee:)

10. 2008-04-02 #10
    AhAaahaha çok harika ya eline sağlık çok güldüm ama gitarımın akordu var honk

11. 2008-04-02 #11
    Valla hayat hikayemde yazanların tümü yalan Aragorn kaçtı bidaha gören yok :SS:sonsuza kadar yaşayacağımı sanmıyorum bu sinirle ben fazla yaşamam :kizzz:

Harika olmuş perim ellerine sağlık

12. 2008-04-06 #12
    gerçekten de çok güzel olmuş valla rezil oldum

3*Papatyalar dile geldi

O vuslat varya o vuslat!!!!
    Niye bütün papatyaları topluyo biliyomusunuz?

en çok da burda güldüm

Güncelleme : 2008-04-08
  13. 2008-07-25 #13
    Harika olmuş bir nisana yakışmış :)))

14. 2008-09-08 #14
    Emeğine yüreğine sağlık süper olmuş

Okunma: 2808 - Yorum: 13 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -