Ayben - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Ayben

1. Günlerim Ağlak

Günlerin ağlak..yalanlarının hepsi bir gün ah la döner geri..kim yanında kalır..hangisi kurtarır senin rapini Ceza gibi...Bense yukardan izledim her şeyi..kim yeni geldi ki hangi rap eskidi..aşk böcekleri mi kurtarır rapi..bağla eşini salma bir it gibi... Günlerin ağlak ..yalan aşkın fitnebaz ..koş ki yetiş yanıma..kurtaramaz seni rapin eri..bir başına yapamadığın rapler geri..Bense yukardan izledim her şeyi..kim yeni geldi ki hangi rap eskidi..aşk böcekleri mi kurtarır rapi.. bağla eşini salma köpek gibi... AYBEN RaP1: Türkçe rapin mizahı gelişmiş..komedyenin eli değdi biçimsiz ..technocular rap yaptı gereksiz..forumlarınızın hepsi seviyesiz..bak bebek bu sana ders olur ve bana..kükremek yerine kendi ipini çek..zira canın acıyacak ama ağlama ablan sana rapi öğretir...Çaresizlik desen eni..kitapta diss yok mu..Kendi yazdığın basit kaçmış ama kopya çekmeden bok Değilsin onu anladık..Dikkat et şimdiki manitana da o cücükler sulanmasın..tutarlı olsan belki seni kale alan olabilir ama.. sen bir yalancısın..konserlerime casus yolla beni telefondan dinle..albümlerin diss kokar ama sen diss yapmadım de... DİSSTORTİON ep yi duyunca tadını anladım..HAklısın çok üzüldüm farkı görünce..yeni kuvvet mira kerhanesinden çıkan en baba rap kıçımın kenarı... Nakarat.. ROKA rap2: 2eksik söyledin kuzum ..1.62 senden uzunuuummm..bana ahlak dersi verme sakın..hanımdan öte sana Ayşe yi sorarım..kız kıçı kırık bu ne çirkeflik..8 senede mi geldi elektrik?_?Aman bu ne aşk bu ne celal..gözlerim yaşardı gülmekten..gelmiyor rapleriniz yürekten..Samimiyet yok beter arabeskten..fesatlık senin içinde mesken..sen banladın ben pm atarken..3 yıl öncemiydi bilmem..arabada Sahto Ceza sen ben kim hakkında konuşmuştuk acaba.. mic mic mic mic salako sen fuchsu beğenmezdin..arkasından o rap yapmasın derdin..şimdi ne derdin..seni ne gerdi!? 7 senen beklide çok ezikti..goralı yiyince mi gaza geldin..Funky yi satarken utanmadın mı&Fuat ın karşısında dizlerin titrerdi..Cezayı görsen altına yaparsın..yıllar yılı radyoda pop çaldın..techno partylerinde dj..ekmek yedin nankör olma..diss yaptın yüzsüzlük diz boyu..seninle çalışan her kula yazık..nedense sonra atar sana kazık..sen ağla Mİc sen ağla..Mahsun misali yürekleri dağla..ceza dan arta kalanı topla..zira kargalık yakışmakta..tek artın lolipop olsun..lakin bir ucu sana batmakta..stüdyoda mc sin cut paste..sahnede playback oh yes..online ol ver cevabı..diss yaparken de sözlerin aynı.. Nakarat.. AYBEN RaP3 DJ lerle hiç uyuşamadım ki..tenkit etme şükret.. Sahto gider Koleran sana kalır.. sayemde piyasaya sıçar..belki alan olur..albümünü yolla sen Müslüman olunca tavaf ederim..bu arada lolipopumu bitirdim..çubuğunu sakladım bir ara sana gönderirim.. TEechno party sini neden unutalım..kötü bir anın mı var..djler yüz vermedi mi sana..yan çadırda biz rap yapıyorduk oysa..7 yılı sil kafandan ilk dissimi 2004 te yedin abartma..senin ağzında rap te yoktu o zaman..dissimle adın.. anıldı hiç yoktan... Nakarat.. AYBEN rap4 Allah'ıma şükür.. elini SIKMADAN tanıdım nursuz ruhunu...yüzünün feri sönmüş..gözünün altı çökmüş.. yaşını sordum 23 müş..Rabbe küfür diye yalanlarla sen.. göz boyarsın ama evliyayım.. diyebilecek kadar da beynamazsın..hiç oruç tutmadın.. hatırlar mısın.. evine 1 kere geldim Sago.. bir bardak çeşme suyuydu ikramın..o mu üstümdeki hakkın..boş ver gider iskiye su paranı yatırırım..saf halimle sterilim ve sen hastalıklı bir boş beyinsin..amateme koş belki geri alabilirsin..beynini geri tak bekle dirilsin..babamın her adımımdan haberi var..ölenimi sağ iken hoş tutardım ki Fatihamı eksik etmem.. ve sen kendi halini düşünebilirsin..insan gibi davran laik evlat olda işinle adın bilirsin..dikkat et anneni seni doğurduğuna pişman etmeyesin........ Nakarat Günlerin ağlak..yalanlarının hepsi bir gün ah la döner geri..kim yanında kalır..hangisi kurtarır senin rapini Ceza gibi...Bense yukardan izledim her şeyi..kim yeni geldi ki hangi rap eskidi..aşk böcekleri mi kurtarır rapi..bağla eşini salma bir it gibi... Günlerin ağlak ..yalan aşkın fitnebaz ..koş ki yetiş yanıma..kurtaramaz seni rapin eri..bir başına yapamadığın rapler geri..Bense yukardan izledim her şeyi..kim yeni geldi ki hangi rap eskidi..aşk böcekleri mi kurtarır rapi.. bağla eşini salma köpek gibi...

2. 2008-03-29 #2
    İllegal

DJ FUNKY C FATAL FLEX CEZA FUAT ERGİN.
    Zemin beton trip atar.akenetonla susar.verin jeton bir bakışla iskeleton bakar.Tek atışla poligon yanar.Gel kaşar varlığın kasar.patlar kasa her kafaya patla.beşe yapar dördüne naçar.Tar kantarla mantar tartar bu barbar.Dolaşır akünün asidiyle gargara yapar.koptu yarbay.harhar.her dakika zarar.sararda solmadan lale oldu dolma.kase görüp azmam.saliselik business.Ağaçlardan kopmam geliR geçer christmıs.Berlinde camiden ezan okutmazlar kısmet.Yerdeki yaralıya dokunmazlar not yet.Fuat RAPi bırakmış[asla aslaaa]Gelip yaslar küvetler dolar yaşla.ateşi ateşe verir yeksin gazla.biçilecek MC ler buğday ve arpa.
    ..::NakAraT::..
    CEZA
    Bence RAP bu yek legal bırakmaz hiç mi hiç mecal.
    FUAT
    Bir olta attım denize kalmamış ki dalmamış kefal.
    CEZA
    Toplu sözlerim bi sizde vardı olmamış meal.
    FUAT
    Denizde çoktunuz kum oldunuz FUATsa illegal.

CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT
    Denizde çoktunuz kum oldunuz CEZAysa illegal.

CEZA
    Feyz al rapimden kork ve bana purple heyz al.Panik yapıp kaç.Gerisinin dayanağı fal onun ki bol para ve derisi yüzülesi B-BOY yüzüne bakasım yok kinim yok.ekibin rapi pek iyi zaten etiketinin yarı fiyatı senin rapin.Semazen gibi döner ama yalana hakka ben dönerim hakkaten.Kapat camı kapat.İllegal bu rüzgar yok mecal.Dilime inme lal diye dua ederim ben.Geceler benim.Hecelediğim rap hepinizin ekin.Bekleyin hasat zamanı geri geleceğim evime.Vakit yakıp elime nakit yada kına yakın.Zafere koşan FUAT a ve bana dayanamaz kulak ötesi yok haricimiz kurak.
    ..::NAkARat::..
    CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT

CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT
    Denizde çoktunuz kum oldunuz CEZAysa illegal.

AYBEN
    Ben bu notada kendim oldum.Her bi rotada kaybım oldu.Oltalarda yemde yoktu.Bosphorusda tek bir ordu.Noktalarda nakarat oldu.Yaptığım bu serenat aşka dair tek bi yoldu samtüraj AYBEN oldu.Bence RAP yek meal var istisnaya yok mecal.Bir elde mikrofon ve gözlerinde kalmamış sual.Bir anda oldunuz bi şah ve matla geldi tarumar.Denizde ottunuz RAP okyanus AYBENse illegal.
    ..::NakArat::..
    CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT

CEZA
    FUAT
    CEZA
    FUAT
    Denizde çoktunuz kum oldunuz CEZAysa illegal.[x2]

3. 2008-03-29 #3
    Oluruna Bırakırım(Acepalla)

Herşeyi oluruna bıraktım bu gece. Daha fazla yaşayamam endişeyle. Duygularım beni yok eden. Gülmek için yok bir neden. Hayallerim gerçeklerden acı, Yok kalmadı yaşamın tadııı!! Ben doğrularla yaşasam bile, herşey için artık ÇOK GEEÇÇ...
    Bana göre değil yalanlaar, benim için değiiil oyunlaar.. suistimal edilen duygulaaar... Bir gün herşeyin acısı da çıkaaar.. Uykusuz geçen geceleriiim, kabus dolu günleriiim. Ne zaman bitecek bilmiyorum, mutlu olmak istiyorum. Kaçmak değil yaşamaak. Sonsuzlukta kış olmak... tek isteğim yolu bulmaaak. Karanlıktan kurtulmak.

4. 2008-03-29 #4
    RAP BENİM
    Rap benim hayat felsefem
    Rap benim için doğrular ve ufkumu aydınlatan parıltı
    Ben onu ustasından öğrendim
    Rap benim hayatımın son gerçeği,
    Rap benim geleceğimin ilk perdesi
    Rap benim kalbimin aynası,rap hayallerimin yek paydası.
    Yolu yok bükülemedi bu dil,karalanamadı rapim
    Her daim dillere pelesenk oldum
    ama yıkılamadım,hiç susturulamadım bu gerçek
    Her sahnede varım,her yerde var adım
    Doğru bildiğimi yapıyorum ve yine sana kulak asmadım
    Sus ben böyle mutluyum gel de sustur adamım
    Bebektim rapi tanıdığımda,her yaşımda çınladı kulağımda
    Adını bilmeden sevdiğim oldu,
    Bu güne dek yürüdük bu yolda
    Öyle kolay değil ben emeğimi verdim
    Rap adına yaptığım her üretim benim alın terim
    İlham kaynağım deneyimlerim.

Nakarat:
    Rapimi yar etmem,Rapime ah etme
    Rapimi dinlettim,
    Rapimin ahengi birini bulur
    Kim bilir ki dengi mi?
    Bilin ki Rap benim tek sevgilim. x4

99 Nefret-Meclis-i ala İstanbul-yüz yüze;
    99 sefer sayılı uçak benim adım Ayben
    2001 Nefret-Anahtar;
    Doğru olan zordur zoru başarmaktır doğruluk
    2002 Narkotik-Doğuştan Katil;
    Dünyadaki nickim Ayben Türkçe Rapin kız sesi
    2004 Ceza-Rapstar- sinekler ve beatler;
    Ders 2 sona erdi 30 saniyen var,
    Araba; Kafiyeler sapır sapır dökülür bu dilden
    2005 Aylin Aslım-Gulyabani;
    ek bir sözlüğe gerek yok ben kendimi biliyorum
    2005 Fuat-Geri geldi;
    Ayben de micro emin denizde ottunuz rap okyanus
    Ayben se illegal ben vardım siz yoktunuz şimdide siz koktunuz.
    Beatleriniz namüsait,featleriniz namünasip,
    Lirikleriniz gayri meşru
    Antipatiksiniz gayri tabi rapleriniz

Nakarat:
    Rapimi yar etmem,Rapime ah etme
    Rapimi dinlettim,
    Rapimin ahengi birini bulur
    Kim bilir ki dengi mi?
    Bilin ki Rap benim tek sevgilim.x3

5. 2008-03-29 #5
    Şina Nari

Şina nari nari nay nara niii nay şinaninay nari nari nay şina nari nari nay nara niii nay
    Şina nari nari nay nara niii nay şinaninay nari nari nay şina nari nari nay nara niii nay

Zaman güler hep aşkı özleyerek gününü gün edersin şansı bekleyerek boşa koş doluya koysan almaz hayat dolu geçsin diye uğraş ama olmaz alıştık her derde yarıştık her dem
    Kapılar ardına atıldı tüm dertler ansızın gelip geçer günün gününü tutmaz aklına gelmez ölüm hep boşuna yazdık hep boşuna konuşuruz boşuna yaptık hep boşuna düşünürüz kötüsü meyve toplar alır yer kötüsü güler biz boşuna sürünürüz çölün ortasından gülleri alııııır kurumuş toprakta canım durmasın boşa kendimizi boşa yorduk hep doluya koyduk almaz oldu boşuna yaşar oldu çölün ortasına ektik çiçeği yolduk nafile mecbur yola koyulduk o gönül hep yandı o gönül hep kandı o gönül hep yalnız hep gülen sandık o güzelin şansı yok hep yokuş aşağı sıkma canını boşver sende oyna

Şina nari nari nay nara niii nay şinaninay nari nari nay şina nari nari nay nara niii nay Şina nari nari nay nara niii nay şinaninay nari nari nay şina nari nari nay nara niii nay

Kuyruğuna buyurur umduğunu bulur umudunu at kuyuya sonra gene bulur oda kötü kötü kudurur ettiğini bulana kadar bekle sen belki oda olur iyiye bi lokma ver bak o lokma meyve dolu paylaşır onla bunla kötüye bi tarla ver bak o tarladan payına bi lokma düşer belki zorla hayat bu böyle kötüler alemi yaşar kanatsız her melek şansı ayda arar keşke tüm iyiler ayyuka çıksa ay ben olsam ya da ben aya ulaşsam

Şina nari nari nay nara niii nay şinaninay nari nari nay şina nari nari nay nara niii nay.

6. 2008-03-29 #6
    Underground

AYBEN UNDERGROUND, ROKA BEAT İ YOLLA
    FEAT İME DİSS YAPAN HERKESİ PİSLEDİM
    AYLİN HEPSİ DEĞİL TEK AYBEN 1 NUMARA
    SEN İŞİNİ YAP SONRA GEL BENİ SOLLA

MÜZİK HİTİ VAAY,DENEBİLECEK HER AN OLABİLECEK HER ARIZA
    KAPIMA DAYANMADI
    YANIMIZA GELEN HERKESE SELAM OLA
    ÖNÜMÜ KESEMEZSİN YOLUMA ÇIKMA

BEN ZORUM,YORUMLARIN FORUMDA YER BULUR
    KARAKTERİN YETERSİZ TEK KAÇIŞ YOLUN
    YALAN İSİM BULUN
    PARAYLA SATILIK HER KOLPA ADINI GİZLER
    HER KİMSE ADIMI ÇİĞNER,KORKAK!! BENİ Bİ İZLE

TELEVOLEYLE BÜYÜDÜ BELLİ DİSSLERİM ONA DOKUNDU
    BANA ADINLA SÖÖLE FİKRİNİ,
    KULPU KIRDIM RAPSE HERŞEYİM Bİ RESPECT ALDIM ARTIK
    USTALAR ANLAR FARKIMI KISKANÇ GELDE DOYUR KARNINI

DAHA DOLMADI CEP BAŞA UYMADI KEP BEAT OLMADI HEP
    ADIMLAR HEP STEPS, KARARSIZ OLMADIM VE RAPTİ TERCİHİM HEP
    ARKALARDA YER SEÇTİM KENDİME
    YOLUM AÇILDI BENDE YÜRÜDÜM,ANLAMAZKİ VAR FARKI BU OYUN DEİL
    GELİN GÖRÜMCE YÜRÜORUZ BU SON DEİL BERABERİZ
    VE TEK DEİL GEÇ DEİL,ADIM ADIM İLERLEDİM
    KENDİM LİRİKLERİM KEHANETİM TEK AY BENİM
    ..........................................
    KEMER COUNTRY ' E GİTMEDİM HİÇ
    OGEDAYMIKİ DENGİM HADİ ORDAN PİÇ
    ÇOK UFAKSIN ANCAK HİÇ TERBİYEN KALMAMIŞ YALANCI OLMA SAKIN
    VİNÇ OL ÖYLE YÜKSEL AH İÇ
    CEZA-FAN.COM U BENDE GEZDİM,FORUM KOMİKTİ
    DOSTLARA RESPECT GEREKLİ
    KOŞULSUZ HER SEVENSE MUTLU ETTİ
    DİSSLEREYSE GÜLDÜ GEÇTİ AYBEN
    ADIMI SÖYLEMEKTEN ACİZ OLMAMAKTA MEZİYETİMDİR..MEZİYETİMDİR

7. 2008-03-29 #7
    günlerim ağlak şarkısına bayılıyorum ben yaa:)

8. 2008-08-28 #8
    bende benim o şarkısına bayılıyorum paylaşım için teşekkürler:D

9. 2008-08-31 #9
    bende bayılıyoru m o şarkıya

Okunma: 1936 - Yorum: 8 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -