Mahşer-i Cümbüş Ekibi - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Mahşer-i Cümbüş Ekibi

1. Mahşer-i Cümbüş Mahşer-i Cümbüş, 2001 yılı Mayıs ayında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından kuruldu. Aynı yıl Eylül ayında Ankara Tenedos kafede " Tiyatro Sporu " gösterilerine başladı. Mahşer-i Cümbüş 2003 yılının Ağustos ayında İstanbul'a taşınarak faaliyetlerini İstanbul'da sürdürdü.

Mahşer-i Cümbüş kurulduğu günden bu yana Ankara ve İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde gösteriler sergiledi ve festivallere katıldı. Türkiye'de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, Doğaçlama Tiyatronun gösteri biçimlerinden biri olan " Tiyatro Sporu " nu Türkiye'de ilk defa seyirci ile buluşturdu. Ekip bugüne kadar 350'nin üzerinde "Tiyatro Sporu" , 150'nin üzerinde "Beyin Fırtınası" gösterisi yapdı. 12 Uluslararası Tiyatro Festivalinde Türkiye'yi temsil etti.

Kuruluşunun 5. Yılında kendi sahnesi " Mahşer-i Cümbüş Hayalhanesi " ni açtı.
  2. 2008-03-06 #2
    Mahşeri Cümbüş Anında Görüntü Show ile Her Cumartesi 23:30'da FOX TV' de

3. 2008-03-06 #3
    Muhteşem bir program kaçırmadan sürekli izliyorum artık perşembe akşamlarıda var halk günü yapıyolar 23:45 te

4. 2008-03-06 #4
    evet isyanlı sna katılıyorum çok süper bir program daha doğrusu 6 lı çok iyi yapıyorlar rollerini :D hiç kaçırmadan izliyorum ve gülmekten yoruluyorum çok komik içlerinden en tatlusu da ayhan ve dilek :D ama diğerleride çok başarılar

Başarılarınının Devamını Diliyorum...

5. 2008-03-07 #5
    süperler ama ya, ben hep izliyorum. perşembeleride vermeleri çok iyi oldu. çok gülüyorum ya... çok güzel bir program... ayhan dişleriyle süper zaten

Okunma: 2365 - Yorum: 4 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -