Bizimkiler Konya 'da - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkiler Konya 'da

1. Bizimkileri My T@p Konyaya getirmeye karar verir ve hazırlıklar tamamlanır.Yola çıkarlar.

My T@p:ilk önce mevlanaya gitces gezdikten sonra etliekmek yeriz e sonrada biürlü yiyemediğiniz benim pastamı yeriz değilmii?

x3: tabiiki ama bütün etliekmekleri ve pastayı ben yiyeceeeeemmm bak My T@p bana pasta vermessen seni bannn yaparım haaa

my t@p: tamam vereceğimmm :)

dark lord: myt@p bana vermessen seni hacklerim ona göre

myt@p: tamam vereceğimmmm diyorumm ikinizedeeeee hem isyanlınında pastası vardır hepiciğimize yetecektir :)

isyanlı sükut: ben kimseye pastamdan vermmmeeeeemmmmmmmm :)

inci: banadamıı ?
    isyanlı sükut: yok sana ıccık verim kanımca :ebr:

neyse yola koyulurlar belediye otobüslerine sığmayınca dabanvaylara dayanarak gitmeye kara verirler ve herzamanki gibi arkalarında normal
    üyelerde vardır :)

arwen: bizim ezüq nerde yha kaybolmasın yineee :)

uzakkklardaaan bi ses gelir ..herkes merakla döner bi bakar ezüq otobüsten inmeyi unutmuş ve otobüste yürümüş

arwen koşar ve otobüsü yakalar ezüq e kızarak indirir otobüsten bu arada x3 te karnını ovar ve mevlanadan önce yemek yesek olmazmı yha der..
    herkes hayır x3 diye bağırır :) x3 küçük emrah gibi kaşlarını büzerek tamam yha niye kızıyonuzda der :)

nötrino: my top burada uzay ile ilgili ilginç bilgiler varmıdır hıı :)

olabiler nötriş ama önce bi mevlanaya gidelim derken...
    bi bakarlar mevlananın önündeler my t@p delinetcilerin kartvizitini güvenliğe uzatır ve
    biz bu siteden geliyoruz ama biraz kalabalğız arkadaki mavi üyeleri almayın bizi beleşe alırsınız der güvenlik olmaz der gibi bakarken
    premier üzerine atlar adamın sen nediyosun lan diye herkes onları ayırmaya çalışırken huysuz üye ozz eline laptop unu almış gif yapıyordur :)
    ...

vuslat: my t@p buralarda papatya dükkanı varmı hazır karı da bulmuşken kar mevlana etliekmek papattya muhteşem yha hayat diye buna derimm

my t@p: evet var abla alırıs sanaaa :)

mevlanaya girerler ve gezmeye başlarlar

çok güseldir belediye başkanı bizim geldiğimizi duyunca gelir ve sizi misafir etmekten kıvanç duyarız diyerek bizimkiler e felekten bir gün çaldırmıştır...

vee en güzel ana gelmiştir etli ekmekler gelmiştir üzerinden dumanları çıkıyordurrr :) hmm süperrrr daha masaya koymadan x3 hemen bitane alır ve yemeye başlar :)

roseline: bide senin okula gitsek :)

my t@p :olabilerrr

roseline: lisenin kıymetini bil :)

lmn: benim bitlerimi bırakacak güvenli bi yer varmı etli ekmekte ağır bastı :)

my t@p : küçük bitlere yer bulurusda en üstteki şişman bakımlı bite biraz zor

lmn:o kalsın annem benden ayrılamaz zaten :)

my t@p:buldummm

lmn: nereye nereye

my t@p: ozz un laptopunun içine

Ozz: olmaaaaaazzzz yhaaaa hayıırrrrrrr

arwen:ozz nasıl olmaaazzz :)

sessiz gemi: derinim biz alaaddinin tepesinde mum ışığında kamyon kornalarının arasında romantik yemeğe ne dersinn

derin: olur aşkımm senle ben at arabasında romantik sen ve ben ile yemeğe bile razıyım :)

my t@p: olmasss bizden sakın anca beraber ganca beraber .sensei corelde yaptım nası olmuşşşşş :)

sessiz gemi: güsel myt@p

dark elinde defter bişeyler yazıyor herkes meraklanır ne yazıyorki dye

dark lord: nötrinoya karşı boş durmamam lazım onu yenmem gerekiyo onu ben öldüreceeeemmmmm intikamım acı olacak :)

nötrino: ben bu özel güçlere sahip oldukca çok zor hahahahaha :)

lale: akşam yemeklerini ben yapayımmıı (my t@p ın evindeler :))

herkes alkışlar ve lale lale laleeeeee :):) anlaşıldı akşam yemeklerii ve tatlıları lale denn :)

vuslat:gencim güzelim kar var papatya var :) ohh dahadamı gençleştim ne :) my t@p sık sık konyaya gelelim bundan sonra :)

my t@p: olar ablaa :)

ve yemek yenir tatlılar yenir çaylr içilir sıra gelir müzik ziyafetine sessiz gemi başlar şarkı söylemeye hareketli şarkılardan sonra biraz slow döner ve aradan sessiz peri güsel bir şiirler girer araya ve herkes bi hoş olur

my t@p: bu sessizlerin nickine hiç bakmayın maşşallah çok sesliler

bizimkiler:

......................

derken camdan bi taş sesi gelir premier kim lab nu saatte diyerek camdan aşağıya bakınca birden şaşkın bir ifadeyle normal üyeler donmuşş aşağıda bize bakıyolarrr

onlarıda eve alarak ısındıkta sonra sıkış pıkış uyuynlar hızla artarken :) sessiz gemi ile derin birbirlerine bakarlar gözlerinin içine :) onlarda uyur tabiiki

sabah olunca tekrar siteye dönülür.....

ve böylece delinetciler konya yıda görmüş olur :)

sevgi ve saygılarımla umarım beğenirsiniz

2. 2008-02-24 #2
    :D süper olmuş canım tebrik ederim gerçekten çok hoş çok güzel :D

3. 2008-02-24 #3
    bu sessizlerin nickine hiç bakmayın maşşallah çok sesliler Çok haklısın.Ellerine sağlık

4. 2008-02-24 #4
    çok güzel çok hoş olmuş emeğine yüreğine sağlık.Ben adımı göremedim neyse önemli değil demeki öyle gerekiyormuş
    Sağol.

5. 2008-02-24 #5
    sessiz gemi: derinim biz alaaddinin tepesinde mum ışığında kamyon kornalarının arasında romantik yemeğe ne dersinn

Güzel Olmus Ellerine Saglik.

6. 2008-02-24 #6
    My T@ppppp bisiii unutmuşsunnnnnnn :kss: Cana ve Mişa
    Ellerine sağlık çok güsell olmuşş

7. 2008-02-24 #7
    Evt gerçekten çok güzel çok beğendm inş. devamıda gelir:)

8. 2008-02-24 #8
    uzakkklardaaan bi ses gelir ..herkes merakla döner bi bakar ezüq otobüsten inmeyi unutmuş ve otobüste yürümüş

süper olmuş myt@p ellerine sağlık

9. 2008-02-24 #9
    derken camdan bi taş sesi gelir premier kim lab nu saatte diyerek camdan aşağıya bakınca birden şaşkın bir ifadeyle normal üyeler donmuşş aşağıda bize bakıyolarrr

çok güzel olmuş m@ytap eline sağlık

10. 2008-02-24 #10
    çooook güzel olmuş incicim, eet lisenin kıymetini bil :))))

11. 2008-02-24 #11
    harika olmuş ellerine sağlık;)

12. 2008-02-25 #12
    Alıntı:
    roseLine Nickli Üyeden Alıntı

tşk ederimde ben inci değil my t@p

13. 2008-02-25 #13
    ya ben ikinizi hep karıştırıyorum myT@p dün farkettim ama netten çıkmıştım, geri girip düzeltemedim... kusuruma bakma...

14. 2008-02-25 #14
    güzel olmuş seyyah olduk heryeri geziyoruz ne güzel

15. 2008-02-25 #15
    yakında adanaya getircem sizi :)))

16. 2008-02-25 #16
    elinize saglık süper olmuş

17. 2008-02-25 #17
    Alıntı:
    roseLine Nickli Üyeden Alıntı

sus Kıs pot kırma bi kez adın cıkarsa ben gibi görürsün gününü pot kırmakta üstüme yok
    normal üyeler donmuşş aşağıda bize bakıyolarrr

süpr olmuş canım emeğine sağlık

18. 2008-02-25 #18
    hehehe laptopumu elletmem honk

19. 2008-02-25 #19
    teşekkür ederim incim

Ozz: nasıl vermiyon bakimmm lmn ın bitlerini koyacassss :kss: :ebr:

20. 2008-02-25 #20
    canım My t@pım ellerine sağlık çok güzel olmuşş...biliyomusun sanki gerçekten gezmiş gibi oluyo böyle okudukca mutlu oldum bakkk hem bu kamyon kornaları eşliğinde akşam yemeği olayını bi düşünelim biz sessizle,romantik olabilir kanımca

21. 2008-02-25 #21
    olabiler bide alaaddininn tepesinde :)

tam ortada alaaddin tepesi işte :ebr:
    104 - Bizimkiler Konya 'da

Okunma: 5992 - Yorum: 20 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -