Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı

1. 286 - Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı286 - Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı
    Uzun bir bekleyişin ardından nihayet tabiat ana karın yüzünü göstermiştir. Bizimkiler çocuklar gibi şen, kendilerini bembeyaz karın üstüne bırakmışlardır.

X3: Şu manzaraya bak, burda bi mangal yakılmaz mı şimdi
    Arwen: Amma pis boğazlısın, yemekten başka bişey düşünmezmisin sen?Korkarım böyle gidersen admin panelinin giriş kapısını genişletmek zorunda kalacağız.:O:

Premier2: X3 bırak sen mangalı falan da! Gel seninle şu karların üstünde bi güreş tutalım. Seni türk kaslı seniiii anladın sen onuuu

X3:Anladım anladım, başkalarının da anlamasına gerenk yok. Sussan iyi olur kanımcahonk:kizzz:

Premier2:Eeee sustum peki, güreş nolcak?
    X3:senden korkan ezüq olsun.
    Ezüq:Nolmuş bana annem,gördünüz küçücük ezücük kelebeğü uğraşın bakalım. Ben sizi hüsüş'üme söylersem
    lmn:Allah aşkına söle böbreem, naparmış hüşüş, silahını mı çekermiş
    Bizimkiler:
    Premier2:Vahşi batının en hızlı silahşörü hüsüş
    lmn:Onun, daha son aldığı nefesi karbondioksitle tanışmadan, ben onun ciğerini almış olurum bile

Derin:Aşkım seninle karların üstünde romantik bi yürüyüşe çıkalım mı?

Sessiz Gemi:Tabi aşkım, çıkalım ben seninle uzaya bile çıkarım

Yürüyüş başlamıştır,sessiz gemi tam nickine yaraşır şekilde baya bi sessizleşmiştir. Çünkü o esnada şunları düşünmektedir: Kardan nefret ederim, şimdi burda titremek yerine sıcacık şöminenin karşısında derinimle el ele göz göze olmak vardı:zd:Bıııııır üşüdüm

Bu arada peşlerinden koşan nötrino:
    Nötrino: Biri uzay mı demiştir hııı? beni de beklesinlerdir ben size rehberlik ederimdir

VuSLaT: Canik dolaşırken kardelen görürsen benim için getirir misin?
    Sessiz Gemi: Tabi ablam ne demek lafı mı olur?
    Der ama içi başka şeyler demektedir(Üşümekten görürsem getiririm)

Dark Lord:Ya burasıda chatbox'a benzedi. Konular karıştı, hani güreş yapacaktınız ne oldu?
    X3: oldu canım, sanada malzeme lazım zaten
    Nötrino:Biletlerimiz satışa başlamıştır, boşalan iaşemizi doldurmak lazımdır. Gelsin paracıklardır
    İnci: Valla ben boşaltmadım iaşeyi hiç bana bakmayın, topu topu 1 şeker yedim Nötr senin sürekli yediğin mısırlara ne demeli :T_popc1:
    Bizimkiler: 284 - Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı

Devam ediyor, cevap yazmayın

Güncelleme : 2008-02-19
  2. 2008-02-19 #2
    Bizimkilerin içinde az sayıda olan erkekler, yakılacak ateş için çalı çırpı toplamaya gideceklerdir
    lmn: dikkat edin arkadaşlar. Çığ düşebülü ayu çıkabülüüü

Bizimkiler:284 - Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı
    Bizimkiler:Realist bizimkilere hoşgeldin.Sana gazoz ikram ettiler mi?
    Realist:hoşbuldum, hayır etmediler
    MyT@p:Eccük susun looo, burda gazoz yokkiii napçaz şimcik
    Yolcu:Oda bununla idare etsin artık
    Realist: Bu dediğin
    Diğer taraftan da OzZ gıcık gıcık gülerek seslenir. Realist kime bakacağını şaşırmıştır. Tam o esnadaaaa
    OzZ:Realist honk hoşgeldiiiin. 241 - Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı
    Der ve kocaman bir kartopunu realistin ensesine yapıştırır

İşte savaşın ilk mermisi atılmıştır.Herkes birbirine kartopu fırlatır, müthiş bir kargaşa başlamıştır. Kartopları havada dolaşır.
    S€ssiz P€ri kendine doğru hızla bir kartopu geldiğini görür ve hemen eğilir

S€ssiz P€ri:Iskaladın ki ıskaladın kiiiii
    Der ama sevinci kısa sürer ensesinde paaaat diye bir sesle buz gibi kartopunu hisseder. Bunu atan safakuygur'dur
    S€ssiz P€ri:Şimdi görürsün sen.
    Der ve tüm gücüyle fırlatır kartopunu

safakuygur: sen de ıskaladın ki sen de ıskaladın kiiii
    Derin eline kartopunu alır ve sessize atmaya karar verir.Bunu gören sessiz'in gözleri fal taşı gibi açılır
    Derin: Ayy aşkııım ben sana kıyamam kiiii.
    Der ve vazgeçer. Sessiz Gemi içinden derin bir ooooh çektikten sonra ucuz kurtulduk valla der
    VuSLaT: Gencim güzelim, kaç yıldır kara hasretim kimse bana kartopu atmayacak mı?
    Bizimkiler: Allah Allaah Allah hücuuuuuum
    VuSLaT:Durun canikler durun, teker teker atın
    Bizimkiler: Şaka ablam şakaaa

Arwen Adminliğin verdiği rahatlıkla bir kuğu gibi süzülmektedir. Bizimkilerin içi gidiyor aslında arweni ne yapsakta kartopu bombardımanına tutsak diye. Gelin görün ki can tatlı, işin ucunda banlanıp kapının önüne konmak :*:olmasa arwene hücum etmişlerdi çoktan.

Arwen salına dursun birden kulağının ardında bir vınlama duyar dönüp baktığında, baktığına bakacağına pişman olur. Tam yüzüne kocaman bir kartopu yemiştir.

Arwen: Kim bu densiiiiiiiiz:kizzz::vur:

Bizimkilerde çıt yok, herkes birbirine bakar bi cesaretlide çıkıp benim demez
    Arwen: Kim bu densiiiiiiiiz dediiim:kizzz::vur:
    Ve bir ses sonunu düşünen kahraman olamaz, ben kahraman olmaya gidiyorum der bizimkilere fısıldayarak.
    Ezüq: :dil::dil:Benim o densiz annem Banlayamaz ki banlayamaz kiii

Arwen: Çocuklar tutun şunu:vur: :vur: :vur:
    Ezüq:Babaaaaaa ablam delürdüüüüüisy11
    Bizimkiler: kaç ezüq kaaaaç

Bu arada başka yönden de kartoplarının geldiğini görürler. Bakarlarki bunlar sürekli bizide alın bizimkilere noluuur diyen üyelerdir.
    Üyeler: Heh heh heh heeee siz bizi almazsanız almayın, bizde takip ederiz işte böyleee

Bizimkiler:yaaa demek öleeee, saldırın arkadaşlar Allah Allah Allah
    İki gurup arasında amansız bir savaş başlar, kartopları ıslık çalarak havada uçuşur.
    Üyeler:Donmak var dönmek yok hücuuuuuum
    Üyeler bir de bakarlarki daha düne kadar kendilerinden biri olan abece elinde kartopu ile üstlerine doğru koşmakta
    Üyeler: abece abece daha düne kadar sende bizden biriydin, bizimkiler oldunda başın göğe mi erdi? Bide utanmadan roseline olmuşsun. Sen bizim için abece'sin işte abece abece. Hattaaaa abeceee abeceee a b c d e f g

Roseline aniden kas katı kesilip dona kalır. Tıpkı bir kardanadam gibi görünmektedir çünkü o sırada üyeler pena bombalamışlardır kartoplarıyla

Arwen gurubu toparlamak için gelir
    Arwen: OOOOOOOO ne güzel kardanadam yapmışsınız öyle
    Bizimkiler: o kardanadam değil ki 284 - Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı
    toparlanıp yola çıkarlar
    ve roseline peşlerinden yetişmeye çalışmaktadır285 - Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı

Güncelleme : 2008-02-20
  3. 2008-02-19 #3
    Premier2: X3 bırak sen mangalı falan da! Gel seninle şu karların üstünde bi güreş tutalım. Seni türk kaslı seniiii anladın sen onuuu

X3:Anladım anladım, başkalarının da anlamasına gerek yok. Sussan iyi olur kanımcahonkkizzz - Bizimkiler 1. Geleneksel Kartopu Savaşı

Premier2:Eeee sustum peki, güreş nolcak?
    X3:senden korkan ezüq olsun.
    Ezüq:Nolmuş bana annem,gördünüz küçücük ezücük kelebeğü uğraşın bakalım. Ben sizi hüsüş'üme söylersem

koptum valla peri siteden atarsa beni x 3 senin yüzünden atacak çok uğraştırıyon beni onunla

4. 2008-02-19 #4
    aaaa çok kötüsün Periii aşkolsun... saol ama yinede...

5. 2008-02-19 #5

süper ya emeğine sağlık peri

6. 2008-02-19 #6
    ya gerçekten çok güzel birde biz normal üyeleri eklemişsiniz çok mutlu oldum walla:)

7. 2008-02-19 #7
    Her zamanki gibi çok güzel olmuş. Ellerine sağlık adaş.

Ama bu dağ ne rüzgarlar gördü. Yanımda aşkım varken üşümem ben. Tecrübeyle sabittir... Bunu belirteyim de

8. 2008-02-19 #8
    arkadaşlar süpersiniz ya ben böyle bişey görmedim :D :D

9. 2008-02-19 #9
    :zd:Ellerine ve yüreğine sağlık Perim..Çok güzel bi gezi olmuş...

10. 2008-02-19 #10
    Alıntı:
    Sessiz Gemi Nickli Üyeden Alıntı
    Her zamanki gibi çok güzel olmuş. Ellerine sağlık adaş.

Ama bu dağ ne rüzgarlar gördü. Yanımda aşkım varken üşümem ben. Tecrübeyle sabittir... Bunu belirteyim de

eeee biz boşuna mı ey aşk sen nelere kadirsin dedik.

11. 2008-02-19 #11
    Cok guzel olmus perim birden kendimi orda hissetim karlar altinda :) ellerine saglik canim ptp yeni maceralari bekliyoruz ;)

12. 2008-02-19 #12
    vuslat ablaaa, beni kardan adam yapmışlarrrr

bu arada bende en kısa zamanda adana macerasını yazıcam sizleri adanaya getirceeeemmm :)))

13. 2008-02-19 #13
    Alıntı:
    Bizimkiler:Realist bizimkilere hoşgeldin.Sana gazoz ikram ettiler mi?
    Realist:hoşbuldum, hayır etmediler
    MyT@p:Eccük susun looo, burda gazoz yokkiii napçaz şimcik
    Yolcu:Oda bununla idare etsin artık
    Realist: Bu dediğin
    Diğer taraftan da OzZ gıcık gıcık gülerek seslenir. Realist kime bakacağını şaşırmıştır. Tam o esnadaaaa
    OzZ:Realist hoşgeldiiiin.
    emeğine yüreğine sağlık çok güzel yazmışsın
    paylaşımcı ruhuna hayran kaldım umarım hayatında güzel şeyler yaşarsın
    Benide unutmadığın için çok tşk ederim iyiki varsın

14. 2008-02-19 #14
    Teşekkür ederim. Amin.Tüm güzellikler DELİNETÇİLERİN Olsun. Elimden geldiğince yazdım işte

15. 2008-02-19 #15
    Eccük susun looo, burda gazoz yokkiii napçaz şimcik

süper yhaaaa

16. 2008-02-19 #16

Perim sen çok yaşa emi

17. 2008-02-19 #17
    Ben neden hep grubu toplamak x3 ün iştahına gem vurmak durumundayım kartopu bilene oynamamışım bende çılgınlık yapmak istiyom banada rol verin yoksa beni beğenmiyonuzmu?

Eline sağlık perim harikasınız ya kendimi orada hissettim kendimi

18. 2008-02-19 #18
    sen yine onları yapıosun arwen, ya ben??? en kötü durumda olan benm,

19. 2008-02-20 #19
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı
    Ben neden hep grubu toplamak x3 ün iştahına gem vurmak durumundayım kartopu bilene oynamamışım bende çılgınlık yapmak istiyom banada rol verin yoksa beni beğenmiyonuzmu?

Sevgili ARWEN'im en kısa zamanda senin hakkında bişeyler düşünüp araya ekleyeceğim. Haklısın.

20. 2008-02-20 #20
    ama ben böyle konuşmam ki gelsin paracıklardır demem paracıklar derimherşeyin sonuna dır eklemiyorumdur periii seçiyorumduuur

21. 2008-02-20 #21
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili arwen ben birşeyler ekledim bakalım beğenecekmisin? Lütfen macerayı bir kez daha okurmusun?

Bütünlüğü bozmamak için buraya yazmadım.

22. 2008-02-20 #22
    Eline sağlık perim evet bu daha iyi olmuş her macerada x3 ve ezüqün arkasını toplamaktan olayın içine giremiyorum. En iyisi bırakın ikiside dağınık kalsın :)))

23. 2008-02-21 #23
    çok hoş çok güzeldi ya ben acaip beğendim :D

24. 2008-08-16 #24
    bende acıyıppppp begendım hehe

25. 2008-08-18 #25
    Çok guzel yazmışsın.harika olmuş kalemine saglık...

26. 2008-08-23 #26
    Eline sağlık peri...Çok güzel yazmışsın...

27. 2008-08-24 #27
    Teşekkürler arkadaşlar beğendiğinize sevindim.

Aslında bayadır yazmıyorum yeni bir maceraya yelken açmanın zamanıda geldi hani

28. 2008-08-24 #28
    bencede Perimmm en kısa zamanda bi macera daha istiyoruz..:)))

29. 2008-09-07 #29
    Çok guzel yazmışsın.harika olmuş

Okunma: 4722 - Yorum: 28 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -