Neden Ayrılıklar Çekilmez Olur? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Neden Ayrılıklar Çekilmez Olur?

1. ben de sevdiğimden yeni ayrıldım.ve bu zamana kadar kimseyi bu kadar aramamıştım onun yokluğunu arıyorum.niye sevdiğini bile bile bi insanı braktım kii neden mi yalannn yalan yüzündennn!!! keşke yalan söylemeseydi de birlikte olsaydıkk..onu çok özledim....delinetçilerr..bana yardım ediinnn onu unutmak istiyorumm..........

2. 2008-02-07 #2
    Alıntı:
    harbi_cadı Nickli Üyeden Alıntı
    ben de sevdiğimden yeni ayrıldım.ve bu zamana kadar kimseyi bu kadar aramamıştım onun yokluğunu arıyorum.niye sevdiğini bile bile bi insanı braktım kii neden mi yalannn yalan yüzündennn!!! keşke yalan söylemeseydi de birlikte olsaydıkk..onu çok özledim....delinetçilerr..bana yardım ediinnn onu unutmak istiyorumm..........
    Unutmak istiyorsan önce şu psikolojiden kurtul bu şekilde nasıl unutacaksınki? Onu düşünmeyeceğin en azından daha az düşüneceğin uğraşılar bul kendine. Kendini oyala unutmaki bu dünyada geçmeyen acı unutulmayacak kimse yok.

3. 2008-08-16 #3
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı
    Unutmak istiyorsan önce şu psikolojiden kurtul bu şekilde nasıl unutacaksınki? Onu düşünmeyeceğin en azından daha az düşüneceğin uğraşılar bul kendine. Kendini oyala unutmaki bu dünyada geçmeyen acı unutulmayacak kimse yok.
    Arwen Abla Boşuna Uğraşma Bence Bu Kıss Kendini Ona Çok Kaptırmışş...!!!
    Bak Güzelim Bende Bi Erkeğim We Bugune Kadar 16 kızla Beraber Oldum ve hiç Birinin Arkasından Ağladım, Yas Tutmadım ve Her Ayrılıkta Kendime Şunu Dedim " Belki de Bundan Daha İyilerine Layiğim , Belki de Beni Başka Bi İnsan Bekliyor" die Düşündüm ve Bu yüzden Ayrıldıktan 3 içinde Başka biriyle Beraber oluyor..! Takma Kafana Böle Şeyleri Senin Öğrenmem Gereken Daha Çok Şey War :) Madem Unutamıyorsun Bırak O Seni Unutsun Bak O Zaman Senin Gözünde Değeri Kalmas..:) Geçmiş Olsun Diyorum

Her Aşk Bir Bitki İsmiyle Başlar vs Bir Hayvan İsmiyle BİTER...!

4. 2008-08-16 #4
    Her Aşk Bir Bitki İsmiyle Başlar vs Bir Hayvan İsmiyle BİTER...! :p :P :P

5. 2008-08-17 #5
    unutmayı ısteyen zaten sevmemıstır nıcın unutmak ıstıyorsun kendıne hiç sordunmu acı cekmemek ıcın ole deyılmı ne olur bıras acı ceksen sevdıgın ıcın deymezmı kotu bıle olsa sen onu sevebıldıysen mutlaka sana gusel gelen bı yonu vardı muhakak bu yonu ıcın bıle bırazcık acı ceksen cokmu olur kandırıyorsun bence sen kendini sadece ılgı duymussun sevmemıssın benımde basımdan gectı ben unutmayı bos ver sn aklımdan cıkaramıyorum allah butun yurek yarası cekenlere sıfa versın ınsallah bıras daha ...

6. 2010-06-11 #6
    Alıntı:
    harbi_cadı Nickli Üyeden Alıntı
    ben de sevdiğimden yeni ayrıldım.ve bu zamana kadar kimseyi bu kadar aramamıştım onun yokluğunu arıyorum.niye sevdiğini bile bile bi insanı braktım kii neden mi yalannn yalan yüzündennn!!! Keşke yalan söylemeseydi de birlikte olsaydıkk..onu çok özledim....delinetçilerr..bana yardım ediinnn Onu unutmak istiyorumm..........

bu nasil bir gerekce.hicmi yalan soylemedin hayatinda.hicmi zor durumda kalipta yalana basvurmadin.omrun boyunca durust puruzsuz mu yasadin.aldatma disinda,her ne sebeple olursa olsun ayrilanlara lanet ediyorum.ayrildin deli gibi ariyorsun kalbin yaniyor perisansin buna ragmen inadindan ve gururundan donmuyorsun.hicbir karar degistirilemez ayet hukmunde degildir.sana tavsiyem git sevgiline, ona simsiki saril ve tekrar devam edin askiniza.bir inat ugruna ne kendine ne de ona kiyma.unutmaki.yokluguna alistigini zannettigin an oyle birsey hatirlarsinki canin cekilir ve aciyla izdirapla yasar unutamazsin.zannetmeki yerine birini koyabilirsin o da mumkun degil.unutmayi isteyecegine problemi cozup daha siki baglanmayi deneyin birbirinize.....

Okunma: 2921 - Yorum: 5 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -