Bizimkiler Diskoda - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkiler Diskoda

1. GÜNLERDEN PEMBE BİR PAZAR SABAHI EZÜQ UYKUSUNDAN UYANIR.UYANDIM SABAH İLE ÇAPAKLARIMI SİLE SİLE YEDİ MENDİL ÇÜRÜTTÜM HALAY BAŞI ÇEKE ÇEKE.. HEÜÜÜÜÜÜ İÇERDEN BİR SES DUYULUR

KELEBEK ANNE:EZÜQ GENE BU MENDİLLERİN NERDE.HİÇBİRİ YOK.

EZÜQ:NEÜÜÜÜÜ.BİLMİYOMMM
    KELEBEK ANNE:SENİ KAYBOLMAYASICA.KAYBOLUP KAYIPLKARA KARIŞMAYASICA.NİYE BEN BEN KARIŞMAYASICA DİYORUMKİ.KARIŞSA HİÇ FENA OLMAZ

EZÜQ KENDİ KENDİNE DÜŞÜNÜR.HEP BU MENDİLLER HALARY BAŞI OLDUĞUM İÇİN BİTİYO.HER HALAYDA Bİ MENDİL KAYBEDİYORUM.KİM ALIYO BENİM MENDİLLERÜMÜ.KİM..NEYSE BAŞKA DNSLAR ÖĞRENMELİYİM YOKDA KELEBEK ANNEM BENİ KELEBEK KÖYÜNE GÖNDERİCEK.HEM SAGUPA KATMER KONSERÜNDE NE GÜZEL DANS EDİYODULAR ONLAR BAKARAK DANS ETMESÜNÜ ÖĞRENEBİLİRÜM.AMA NERDE BULDUM EN İYİSİ DİSKOYA GİTMEK.HEM ORDA ELEKTRÜK BUGÜİDE ÖĞRENİRÜM.HEMDE VUSLATLA ARIWENİ YO EDEBİLİRÜM.HERŞEY BANA KALIRR:dil::dil:

HEMEN GİDİP SÖYLEMELİYİM.

EZÜQ:ANNEEÜÜÜÜ BEN GİDİYÜMMM

KELEBEK ANNE:NEREYE GİDERSEN GİT.ARIWNEE SÖYLE GELİRKEN MEYVE SUYUYLA TUZ ALSIN.ALMADAN GELMEYİN İKİNİZİDE EVE SOKMAM:kizzz:

Ezüq:seluş
    arıwen:üff gene geldi bu.neden geldin sen.evin yokmu senin
    ezüq:neüüüüü..sağane geldüm.seluş vuslat nasılsın
    vuslat:h.g ezüqcüm.seni gördüm nevrim döndüü.:ebr:aa iyiym canım.en nasılsın?
    ezüq:iyiyümm.dans etcem ben.diskoya gitcem.diskoya gidelimmi.nolur nolurr .hadi yaa nolurr
    arıwen:ayy sus ne diskosuu
    vuslat:ne diskosu hakkaten ezüqcüm
    isyanlı sükunet:ayy diskomu biri diskomu dedi.
    ezüq:heeüü disko.benüm mendüllerim biittüü.annem kızıyoo.elektrük bugü yapcam ben.

ARIWENLE VUSLAT BİRBİRİNE YİNE BAŞIMIZ BELADA DERCESİNE BAKARLAR.

arıwen:çaremiz yok vuslatcım
    vuslat:bencede yine psikoya bağlamış bu.
    isyanlı sükunet:arıwen aslında güzel olur eğleniriz kurtlarımızı dökeriz.keseyi getiriyim mi?
    arıwen: hayır keseye gerek yokk. eeevet güzel olur hem ezüqüde kaybederiz belki o kalabakalıkda
    vuslat:harikasın dahiyane bi fikir.
    isyanlı suükunet:evet ezüqe bir kurban buluruz o onla dans ederken gece bi ara kaçarız
    üçübirden:

ÜÇÜ HAİNCE BİR EDAYLA GÖZLERİNİ KISARAK BİRBİRLERİN BAKARLAR VE GÜLERLER

nötri::kizzz:gene kim bitirdi bu iaşeleri?hepsi bitmiş.üfff şekerleri bıraksaydını barii
    lmn:nee şekerleridemi yemişler.
    incik boncuk:ben gördüm hepsinin ezüq yedii:dil:.

ASLINDA İNCİK BONCUK Bİ GÜN ÖNCE GECE YARISI İAŞELERİN HEPSİNİ BİTİRMİŞTİ.HAİN OLDUĞU İÇİN SUÇU TABİKİ O TERTEMİZ KAR BEYAZI EZÜQÜN ÜSTÜNE ATMAKTAYDI

nötri:ezüq genemi yedin hepsini.kanka bunu bana nasıl yağparsın?
    lmn:hee dalağım böbreğim ciğerim isteseydin verirdik.
    ezüq:ben yemedüm.ben yeni geldüm.bu hain hain bakıyo tipe bak bu yemiştir.bu yemiş aha bu yemiş.

İNCİK O ARADA GENE İAŞE YEMEKTEDİR:T_popc1:AĞZINDAKİ LOKMALARI ZORKA YUTMAY ÇALIŞIR

incik boncuk::O:ne üstüme iyiyli sağlık ben yemedim.ezüqü bilmiyonuzmu yiyip yiyip yemedim der.

ASLINDA İNCİK BONCUKUN BULİZİNİN ÜSTÜNDE İAŞE KIRINTILARI VARDIR.AMA KİMSE BUBNU FRKETMEZ

sessiz peri:ay napıyosunuz.bi şiir yazddım 24 lük oldu.yoksa 32 miydi.hayır 56 olmalı.75,80,90,100
    ezüq:denizde yüz,diskoda yüz..hadi liiiiiiiiii
    sessiz peri.hobaaaa.
    derin:sessiz gemii nerdesin.slm arkadaşlar aşkımı gören oldumu.
    ezüq:az önce sessiz sesszi burdan geçti:)))
    sessiz peri.:
    derin:yaa lütfen .hem benim gelinliğim bittimi.hee söyle bakalım.
    sessiz gemi:burdayım aşkım biraz işim var halledip geliyorum
    ezüq:söyliyim annem.bitmedi.fosfurlu bembe kumaşım bitti.bende turuncunun üstüne fosforlu siyah puantiyeler işliyom.nasıl süper deme:ebr:
    derin.ayy harikasınn.çok merak ediyorumm.
    sessiz peri:nee derin canım istersen sana başka bi yerden gelinlik bakalım.hem hazır gelinlikler daha iyi olur.ne dersin
    ezüq;neüüü.neüüüü.sen benim ekmek paramlamı oynuyonn.harcarım seni bak.honk
    sessiz peri:ne yani kıza o gelinliğimi giydircen düğününde
    ezüq,:şeytan bi tane vur diyo sonrada ardına bakamdan kaçç:*:ay yetişin dostlarisy11
    nötri: kaç özüqcüm.birlikte kaçalım.uzaya.hem benim tanıdıklarım var orda
    ezüq:nötri sana da elbise yapcam ufo desenli.ya ordaki deliğe düşersek kimse bizi bidaha bulamazsa..neüüü korkuyom ben
    arıwen:ahh nerde o günler..evet arkadaşlar ezüq diskoya gitmek istiyomuş.ne dersiniz
    nigra:harikkaaa.evet gidelim...,
    primier2:.x3 biliyomu.
    vuslat:daha haberi yok.
    ezüq:bak söyliyimde keseyi arıyosanız ben onu anneme verdim gece dişlerini koyuyo içine
    lale:rahat bırakın ezüqcüğümü ***ürelim tabi.kurtlarını döksün .ezüqcüm kelebeğim nasılsın
    ezüq:ben kurtdurumu düşüreli 5 sene oldu.ben artıkun kelebegüm.küstüm
    lale:anaa ben öyle demek istemedim kelebeğim.bol bol ouyna diye dedim
    ezüq:heüü oynucamm.hadili lilili ilil
    nötri:bilmem ben gelsemmi.nasıl olurki
    ezüq::kizzz:neüü hele bi gelme seni döve döve öldürüürm sonra kanka mezarlığıma gömerim.arka bahçede
    nötri:nee tamam geliyorum
    vuslat:evet nereye gidiyoruz
    ezüq:fatih üreğe gidek:60:
    primier2:nee hayır.bize uymaz.o ne öyle.x3 be soralım o ne derse ona gideriz
    ezüq:üç dane x üç dane x geüllll
    x3:ne var ne oldu arkadaşalr.evet ezüq
    primier:diskoya gidiyormuşuz x3 ezüq fatih üreğe gitmek istiyomuş
    x3:hadi lililil ilii yar elalm ne derse desin..nee ehüüüü ehühü olmaz yakışmaz.madem diskoya gideceksiniz adam gibi bi disoya gidelim
    arıwen:tamam siz ayarlayın primierle biz diğerlrine haber verelim.
    x3:tamam.ezüq sen herkese haber ver.burda toplansınlar
    ezüq:temam.bişi sorcam 3 dane x
    x3:sor
    ezüq:siz üçünüzde geliynuzmu 3 dane x. damsız almıyolarmışya o yüzdensordu
    x3.nee.evet evet,hadis sen git çağır.
    ezüq:temam
    vuslat:napcan eksik işte.
    arıwen:23. 23. sizlere ömür diğerleride pek sağlam değil zatn
    diğerleri:

HEPSİ BİRDEN EZÜQÜN ÜSTÜNE GÜLERLR.HAİN KANKASI NÖTRİ BİLEEE
    EZÜQ KOŞARAK DİĞERLERİNE HABER VERİR LİLİLİLİLİİİİİİ
    MİŞO,SKOŞ,KAFKAS KARTALI,BLUUUUUU HADİ DİSKOYA GİDYOZZ HDİİİ LLİLLLLLİİLLLLL

sakın yorum yazmayın devamı gelecektir ezüq kelebek

Konuyu Beğendin mi?
    Güncelleme : 2008-02-02
  2. 2008-02-02 #2
    ASLINDA İNCİK BONCUK Bİ GÜN ÖNCE GECE YARISI İAŞELERİN HEPSİNİ BİTİRMİŞTİ.HAİN OLDUĞU İÇİN SUÇU TABİKİ O TERTEMİZ KAR BEYAZI EZÜQÜN ÜSTÜNE ATMAKTAYDI

hain miiiii? Az daha beyazlada cebime gir ezüq! Sen çok iyi adam harcıyorsan bende çok iyi ezüq kelebek yakalayabilürüm kanımca

((çok güzel olmuş ezüq))

3. 2008-02-02 #3
    çok güzel ya... ellerinize sağlık. bende girmek isterdim bu sizin bizimkiler grubuna ya...

4. 2008-02-02 #4
    kelebeğim benim ellerine sağlık,senin gibi şeker olmuş bu arada gelinliğimi de sabırsızlıkla bekliyorum,sen ne dikersen kabulum valla turuncu bilem giyerim seviyorum seni şirin kelebeğim benimmm :saril:

5. 2008-02-02 #5
    Kelebeğim yorum yazmayın demişin ;ama bizimkiler yazmış ben de yazayım dedim datluş..hadi bekliyoz ***ür bizi diskoya !.. ben skoş datluş..ezüg bizi diskoya ***ürr

6. 2008-02-02 #6
    ARIWENLE VUSLAT BİRBİRİNE YİNE BAŞIMIZ BELADA DERCESİNE BAKARLAR.
    Bir an bunu yasadim kabustu kelebek kabusu
    harika olmus Ezüq _kelebekptp

7. 2008-02-03 #7
    HEPSİ BİRDEN EZÜQÜN ÜSTÜNE GÜLERLR.HAİN KANKASI NÖTRİ BİLEEE
    EZÜQ KOŞARAK DİĞERLERİNE HABER VERİR LİLİLİLİLİİİİİİ
    MİŞO,SKOŞ,KAFKAS KARTALI,BLUUUUUU HADİ DİSKOYA GİDYOZZ HDİİİ LLİLLLLLİİLLLLL

Ezüg_Kelebek hadi toplandık hepimiz şu diskoya gidek artık beaw Ellerine sağlık çok güzel olmuşşşşş

8. 2008-02-03 #8
    x3: herkes burdamı.hadi arkadaşlar herkes arabalara.
    primier2:hadi bakalım.

O ESNADA EZÜQLE SESSİZ GEMİ ARABAYI KULLANMAK İÇİN BİRBİRLERİYLE KAVGA ETMEKTEYDİLER.NÖTRİ VE LMN ŞEKERLERİNİ ÇANTALARINA DOLDURMUŞ KISKIS GÜLMEKTEYDİLER.İNCİK BONCUK KARŞIDAN KELEBEĞİ SÜSMEKTEDİR.EN KISA ZAMANDA ONA AKRŞI HAİN PLANLARI VARDIRVISLAT ARIWEN VE İSYANLI SÜKUNET İSE Bİ YANDAN DANS PROVALARI YAPARKEN BİR YANDAN KELEBEK İÇİN YAPTIKLARI HAİN PLANLARI DÜŞÜNÜP KIS KIS GÜLMEKTEYDİLER..KELEBEK KAR BEYAZI KADAR TEMİZ VE LEKESİZ OLDUĞU İÇİN ONLARDAN HİÇ ETKİLENMEMEKTEDİR.

ezüq::*:çekül.yaa çekül anneüüü.ben sürcüm.
    sessiz gemi:hayır ben sürcem asıl sen çekil:kizzz:.benim aşkım bu arabada ben kullanmalıyım.sen kaza yaparsın.
    ezüq:yaa yapmam çeküll.bi yumruk vurcam şimdi sol gözünün üstüne kazayı görcen.ondan sonrada kaçarım herelde.
    sessiz gemi:tamam al kullan.ben derinin yanına gidiyorum
    ezüq:git git git. selam söyle.:dil:
    nötri:ezüq ben lale ve lmn ön koltuğa oturabilirizdir.hem sizinlede sohbet edrizdir gidene kadar öyle değilmidir lmncım lalecim
    lale:öyle tabi kelebekciğimin yanında gidelim.
    lmn.evet dalam böbrem ciğerim oturalım ezüqede göz kulak oluruz kaza yapmasın diye
    ezüq:heüü oturabilirsüz gözüm.gelin gelin ama banada şeker verün gidene kader hepsini yiyelüm onlara kalmasın.hem benim karnum aç annem bugün bana mamuk yedirmedi.lalem sen bana mamuk yappptp
    lale:yapıyım tabi .yapmamyıım kelebekcim.aç ağzını:82:
    nötri:tamam kanka olubilirdir.yiyelimdir sizimi kırcam hem değilmiidr lmn.
    lmn:hee öyle dalağım böbrem ciğerim şekerler bizim yiyelim kimseye sormaya gerek yok.

DÖRDÜ BİR GÜLERLER

ezüq:sizi seviyom
    lale::yemek:bende kelebeğim
    lmn::T_popc1:bende sizi seviyorum ezüqcüm
    nötri:bende üçünüzüde çok seviyorumdur kanımca

HERKES KOLTUKLARA YERLEŞİR VE EZÜQ ARABAYI ÇALIŞTIRIR

ezüq:hadi şanslısınız bebişim benim gibi usta bir şöförünüz var he he

GARİP BİR ŞEKİLDE HERKES İÇİNDEN AYNI DUAYI EDER

bizimkiler:Allah'ım canımız sana emanet sen hepimizi koruu.intihar gibi birşey ama arabayı kullanmasa da canımız tehlikede zaten.bununla hep tehlikede yani.sen bizi affet ve koru.amin

KISA BİR SÜRE SONRA DİSKOYA VARIRLAR.HERKESİN MİDESİ AĞZINDADIR..ÇÜNKÜ EZÜQ YOL BOYUNCA ARABAYI BİR OYANA BİR BUYANA SÜRDÜĞÜ İÇİN TAM 40 KERE KAZA ATLATMIŞLARDIR.NÖTRİ VE LMN ŞEKERLERİ YERKEN EZÜQ YÜZÜNDEN 3 KERE BOĞULMA TEHLİKES ATLAŞMIŞ VUSLAT ARIWEN VE İSYANLI SÜKUNET 5 KERE CAMDAN FIRLAYIP PRİMİER VE X3 SAYESİNDE İÇERİ ZOR ALINMIŞLARDIR.CANA 2 KERE ARABANIN CAMINDAN FIRLAYARAK KAYBOLDU AMA ARAMAALR SONUNDA HER DEFASINDA BULUNUP GEİTİRLDİ. DRİN VE SESSİZ GEMİ YOL BOYUNCA BİRYERLERİNİ KIRMAMAK İÇİN BİRBİRLERİNE SARILMAKTAN BİTAP DÜŞMÜŞLERDİR.SKOŞ MİŞO FLY GİZEM VE DİĞERLERİ AĞLAMA KRİZLERİNE GİRMİŞLERDİR.HERKES BİTAP Bİ ŞEKİLDE ARABADAN İNER VE

BİZİMKİLER: öldükmü ne oldu nerdeyiz.gelmişiz çok şükür geldikk.yaşasınnn.

EZÜQ İKİ KERE KORNAYA BASAR YÜZÜNDE HERKESİ GÜVENLİ Bİ ŞEKİLDE ULAŞTIRMANIN VERDİĞİ HUZUR VE NEŞEYLE ARABADAN İNER VE HERKES KAPININ ÖNÜNDE TOPLANIR

x3:evet herkes birbirini korusun kollasn birbirinizden fazla uzaklaşmayın.herkese güvenmeyin kimsenin verdiği içki yada içecekleri içmeyin.
    primier2:damsız girilmiyomuş arkadaşalr.herkes kendine eş bulsun.vuslat lale inci sessiz peri benle gircek,arıwen x3 le derin sessizle blu kafkas kartalı lmn mişa scarlett cana nötrino fly gizem nigra x3 felan bir grup girin.ezüq seni zaten farketmezler girersin sen.

HEPSİ BİRDEN GÜLERLER AMA BU DEFA EZÜQÜN DÖRT KANBKASI GÜLMEZLER:kiz::kiz::kiz::kiz:

DİSKO MACERASI BİRAZDAN BAŞLICAKTIR ACABA İÇERDE BAŞLARINA NELER GELECEKTİR.MACERA EZÜQLE ALİS HARİKALAR DİYARIMI OLACAKTIR YOKSA EZÜQLE 24 SAAT GERİLİMMİ.İLERLEYEN BÖLÜMDE BU SORULARIN CEVABINI ALACAĞIZ.

Güncelleme : 2008-02-03
  9. 2008-02-03 #9
    EZÜQLE 24 SAAT GERİLİMMİ.İLERLEYEN BÖLÜMDE BU SORULARIN CEVABINI ALACAĞIZ.

kesinlikle gerilim

10. 2008-02-03 #10
    NÖTRİ VE LMN ŞEKERLERİ YERKEN EZÜQ YÜZÜNDEN 3 KERE BOĞULMA TEHLİKES ATLAŞMIŞ VUSLAT ARIWEN VE İSYANLI SÜKUNET 5 KERE CAMDAN FIRLAYIP PRİMİER VE X3 SAYESİNDE İÇERİ ZOR ALINMIŞLARDIR

ben senaristliği ezüqe devretmek istiyorum.süper yahu.devamıda var

11. 2008-02-03 #11
    saol annem senin senaryolarının müptelasıyık ailecek okuyoz niye devrediyon ikmimizn öykülerinide okusunlar annem heüü

12. 2008-02-03 #12
    x3:evet herkes birbirini korusun kollasn birbirinizden fazla uzaklaşmayın.herkese güvenmeyin kimsenin verdiği içki yada içecekleri içmeyin.
    primier2:damsız girilmiyomuş arkadaşalr.herkes kendine eş bulsun.vuslat lale inci sessiz peri benle gircek,arıwen x3 le derin sessizle blu kafkas kartalı lmn mişa scarlett cana nötrino fly gizem nigra x3 felan bir grup girin.ezüq seni zaten farketmezler girersin sen.

burası koptuğum bölüm valla ezüq işte böyle

yok arkadaşmış yok hüseyin miş yok bilmem neymiş yok öyle arkadaşla neyim gitmek

13. 2008-02-03 #13
    Alıntı:
    Ezüq _kelebek Nickli Üyeden Alıntı
    saol annem senin senaryolarının müptelasıyık ailecek okuyoz niye devrediyon ikmimizn öykülerinide okusunlar annem heüü
    Olur ezüq'üm mümüklüm benim.Gel silcem

14. 2008-02-03 #14
    sil hadi bide bana mamuk ver:hlp:dişimde çürük.bazen mümüklerim çok akıyo o zaman taaa ayak parmakalrıma değiyoo o zmaanda sen sil tagammı.primier2 primier2 hüsoşuma laf etmeyünn onlan msnde görüşüyük o bana bi kerem ezüqcüm dedü

15. 2008-02-03 #15
    CANA 2 KERE ARABANIN CAMINDAN FIRLAYARAK KAYBOLDU AMA ARAMAALR SONUNDA HER DEFASINDA BULUNUP GEİTİRLDİ.

hazır camdan fırlamışken neden bulup getirdiniz ki "bu" canayı ("bu" kardeşim oluyo)

çok güzel olmuş, koptum valla

16. 2008-02-03 #16

ikinci bir kelebenk vakası daha mıı?

17. 2008-02-03 #17
    Alıntı:
    premier2 Nickli Üyeden Alıntı

ikinci bir kelebenk vakası daha mıı?
    ikide kalirsak op basina koy premier

18. 2008-02-04 #18
    ezüggg sen öldürün adamı yaa!..:hlp:

19. 2008-02-04 #19

Ezüüüüq biiiiziii discoya göötüüüür diye diye nihayet gideceğiz. Ellerine sağlık, çok güzel olmuş. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum

20. 2008-02-05 #20
    devamını yazcam annem senaryo üzerinde düşünüyorum bazı değişiklikler söz konusu parada anlaşırsak filminide çekebilirük

21. 2008-02-05 #21
    saf ,temiz kelebenkmiş bizde hain planlar yapıyomuşuz külliyen yalan kelebenk rüyamı görüyon sen
    ayrıca güzel olmuş teberrük ederim çok güldüm ama sen bidaha araba neyim kullanma yazık millete

22. 2008-02-05 #22
    Alıntı:
    isyanlı sükut Nickli Üyeden Alıntı
    saf ,temiz kelebenkmiş bizde hain planlar yapıyomuşuz külliyen yalan kelebenk rüyamı görüyon sen
    Ruyada diyebiliriz isyanlim yada eski bir cete reisinin son cirpinislarida

23. 2008-02-05 #23
    sessiz peri:nee derin canım istersen sana başka bi yerden gelinlik bakalım.hem hazır gelinlikler daha iyi olur.ne dersin
    ezüq;neüüü.neüüüü.sen benim ekmek paramlamı oynuyonn.harcarım seni bak.honk
    sessiz peri:ne yani kıza o gelinliğimi giydircen düğününde
    ezüq,:şeytan bi tane vur diyo sonrada ardına bakamdan kaçç:*:ay yetişin dostlarisy11

Hıımmm S€ssiz P€ri ye karşı bastırılmış öfke var gibi geldi Çok mu üstüne geldim ezüq

Güncelleme : 2008-02-11
  24. 2008-02-10 #24
    hepinizi döverim haaa.dövmek istiyom bilmiyom.dövmeyi çok seviyomm

25. 2008-02-10 #25
    bize geliiiiiiiinnnnnnnnnn:p

26. 2008-02-11 #26
    Alıntı:
    sumisali32 Nickli Üyeden Alıntı
    bize geliiiiiiiinnnnnnnnnn:p
    Siz nerdesiniz ki

hele bi yolu tarif edin, yolumuzun üstüyse ''s.a. öle bi uğradık nabıyonuss'' deriz.

27. 2008-08-27 #27
    Karbeyazı Ezüq kelüş diskoya hala niye gitmedik datluş :0171: Sabırsızlıkla bekliyrum mümüklüm

Okunma: 4771 - Yorum: 26 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0