Bizimkileri Tanıyalım - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkileri Tanıyalım

1. Eveet dilimden düşürmediğim, kalemimin hedef aldığı şu meşhur bizimkiler grubunu tanımaya ne dersiniz? (Tabii benim gözlemlerimle:ebr:)Böylelikle yazacağımız yazılar,maceralar daha iyi anlaşılır,Kişiler tanınınca...

Arwen: Kendisini hiçbir şekilde görmedim ama çok güzel olduğunu duydum.Sitemizin prenseslerinden biri o.Biraz Asi bir prenses ama olsun sitecek çok seviyoruz:ebr: Şimdilerde Popstar Alaturkaya katılmaya hazırlanan asi prensesimizin orada dayanamayıp Bülent ersoy'u tam ''fevkaladenin fevkinde'' derkene dövebilme olasılığı olduğunu şiddetle belirtiyorum! Osman Tan Erkır'cım dikkatle oku yazımı :ebr: Bu güzel adminimizin sitede en çok sevdiği üye bizimkiler grubundan ''Ezüq kelebek''tir

Arwen onu tıpkı Amerika'yı sevdiğimiz gibi seviyor :*: Neyse toparlayalım güzel ve asi olmasının yanısıra çok anlayışlı güleryüzlü bir adminimiz o bizimm

İsyanlı Sükut:Kayser'nin gülü,bidenesi.Zenci kekim benim Tabiki zenci değil o aramızda bişi Herneyse kendisi çok yardımsever,sessiz iyi niyetli bir yönetici.Onu sinirliyken hiç görmedim Kendisinin ünlü olmak gibi bir niyetinin olup olmadığını bilmiyorum hoş istiyorsa olmasına gerek yok zaten o sitemizin ünlülerinden biri,isyanlı prensesi

Vuslat: Papatya prensesi ptp Allah'ım yarabbim ben böyle bir paptya sevgisi görmedim Kendisi çok duygusal,sempatik,şirine bir admin.Onuda sinirliyken pek görmedim ama bir keresinde bir üyeye pena derken rastladım şimdi yalan söyleyemem yani.Ne kadar ayıp Pena dedi yaa:ebr:

Gülcan:Sitemizin nazlı prensesi.Herşeye alınır,küser barışsın diye yalvarırız.Belki şimdi bu cümleyi yazdım diye banada küser İlgiyi çok seven,herkestende ilgi bekleyen,güleryüzlü,titiz(sitemizin temizliğini ona borçluyuz) bir biizmkiler üyesi o.

Nötrino: İlk üye olduğumda ona nötrino abi demiştim ama ablaymış.Uzay prensesii:not: Aynı zamanda sitemizin İAŞE müdiresi o iyi geçinseniz iyi olurdur!:T_popc1: Kendisinin Mars adında yaramaz bir kedisi var.Sanırım uzay prensesimiz gibi mars'ıda uzaya pek meraklı.Bikeresinde teleskobun camını kırmışta ordan biliyorum:ebr: Uzay prensesimizin herşeyi bizden farklı.Msl o nötrinoca konuşuyor.Nötrinoca harika bir dil her cümlenin sonuna dir dır getiriyoruzdur!Ben 4.dil olarak öğrendim kendisinden.ama sadece uzayda ve delinetcilerde biliniyor bu dil Son olarak kendisinin çay tiryakisi olduğunu belirtip satırlarıma nokta koyuyorum

X3:Acık obur mu ne? Tanışmadık ama bende öyle bir izlenim yarattı.Acıkta sinirli galiba Ama genel olarak çalışkan bir admin o seviyoruz kendisini

Lale:Hamarat prensesimiz o bizim.Her çeşit tarif onda mevcut.Çokta tatlıı:L1: Ara sıra duygusallaşıyor ama gcici bi süre herşeyin iyi yönünü bulup mutlu olmayı bilen,şeker,hamarat bir bizimkiler üyesi o

Asi_Çilekeş: Çok güzel flashlar hazırlıyor ve bir Dj! Onunlada tanışmadım ama iyi birine benziyor.

Karagül:Yas olarak benden büyük ama minimmacık pek bi şeker.iyi,kötü herzaman yanımda.gülmeyi çok seviyor iyi bi bizimkilr üyesi

Myt@p:Tam bi şirine hem benimle yasıt Ara sıra oturup pclerimizin başına Isparta-Bursa karşılıklı macera yazıyoruz.Kafa dengi bir prenses

Güncelleme : 2008-02-20
  2. 2008-01-28 #2
    SeRkaN:Her e kadar bizimkilerden olmasada bikaç bişey yazmak istedim flashçı prensimiz hakkında.Çünkü bene sitede emeği büyük.Çok güzel flash imzalar yapıyor ve yardımsever.

Sessiz Peri:İlham perim benimm.sitemizin en şairane prensesi.çok güzel şiirler yazar.çok ince ruhludur.Herkese yardım etmeye,derdine ortak olmaya çalışır çok seviyorumm

Nigra:Çok komikk.Pena prensesi:ebr: Bazen çok derinlere dalıyor zaman makinası falan ama geri aramıza dönmeyide biliyor

Can85:Sitemizin romantik prensi.Fly gizemimizin canı ,herşeyi.O da çok şeker bi insan tabii gizem'i üzmediği sürece:60:

Fly gizem:Aşırı tatlı,romantik,aşık bi kzıımız.Çok şeker.O da herkesin yanında olmaya çalışıyor.Çok güzel resimler hazırlıyor.Canı mutluysa o da mutlu,canı üzgünse o da üzgün

Scarlett:Onuda tam olarak tanımıyorum ama genel olarak eğlenceli bir üye.(bişeyin prensi yada prensesi diyemicem bu konuda biraz becriksizim:ebr:)

Figen:Kendisi sitede moderatör ve çok tatlı bir kız.Çok sık rastladığımı söyleyemem

Beatrice:Sürekli gülüyo ve orjinal fikirleri var

Sessiz Gemi:Sitemizin kadife sesli prensi o. Çok çalışka,yardımsever,güleryüzlü paylaşımcı bi insan.çokta romantik ve aşıkk

Derin:Sessizimizin prensesi o.Çok Düşünceli güleryüzlü,aşık,duygusal sevimli biri.

ImnKendisini ilk önce organ mafya anası olarak tanıdım.ciğerlere,dalaklara,böbreklere,bitlere,pir elere pek meraklı Ona şeker topağı da diyoruz çünkü pek bi şeker.Tam yimelik

Arc Angel:Sitemizin zıplayan prensi:isy3:
    Hayır mikelanjelo vs onlarla bir alakası yok ama hoplamayı zıplamayı çok seviyo oğlumuz.

Bluenight:İsmindende anlayacağımız gibi gecelerin prensi o.Hep gece geliyor siteye.o Da güleyüzlü biri

Yine Mkete:İsimsiz prens gizemli. Bir insan kaç kere isim değiştirebilir yahu.Ne zmn görsem değişiyor.Pek taıyamadım

Doktor e:Sitemizin biricik doktoru çok özledik,dön artık askerden

Premier 2:Anacım bi bakıyosun süt dökmüş kedi romantik romantik şiirler yazıyor bide bakmışsın aslan kesilmiş elinde bir odun adam kovalıyor.Patlamaya hazır bomba mübarekisy11 Ama çok iyi bi abii çok seviyorum çok şey öğrendim ondann

Ezüq Kelebek:
    Tehlikeli!Amacı siteyi eline gecirmek!Gören yakalasın Arwen ödül vericek.Önüne gelene tehdit savuruyor cüssesine bakmadan O da ezüqce konuşuyor ''edebülürüm kanımca '' Neyse bunları okuduktan sonra kesin benide tehdit edecek o yüzdeen canım bnmm çok seviyoz onu sitecekisy11

ladyy: Samimi bir üye.Yeni tanımaya başladım kendisini içten,sevecen bir bizimkiler üyesi :papatya

Mişa:Nazlı prensesim benim nasıl unuttum seni.Çok özür dilerim.onuda yeni tanıyor olmama rağmen çok sevdim.Çok tatlı bir kız.Küsme bana mişa :(

İnci:
    Hadi benide siz tanımlayın bakem

Atladığım bizimkiler üyesi varsa özür diliyorum.Yorumlarımda hatalarım varsa affola.Hepinizi çok seviyorum.Arwen'e yardımları için sonsuz teşekkürler..

Güncelleme : 2008-01-30
  3. 2008-01-28 #3
    Premier 2:Anacım bi bakıyosun süt dökmüş kedi romantik romantik şiirler yazıyor bide bakmışsın aslan kesilmiş elinde bir odun adam kovalıyor.Patlamaya hazır bomba mübarek Ama çok iyi bi abii çok seviyorum çok şey öğrendim ondann

incimm canım benim bende seni çok seviyorum çok güzel olmuş

o biiiirr pearl piece (nickini zorla değiştirmiştik)
    obiiiirrr inci tanesi
    o biiiirr çalışkan öğrenci
    o biiiirr edebiyatçı adayı
    o biiiir küçük kardeş
    o biiiiirr söz dinleyen bir insan
    o biiiirr başka bir şey yazmaya gerek yok heralde anlaşılmıştır bir güzel yürekli insan seni seviyoruz incim iyiki varsın iyiki bizimlesin

4. 2008-01-28 #4
    Alıntı:
    inci Nickli Üyeden Alıntı

Sessiz Peri:İlham perim benimm.sitemizin en şairane prensesi.çok güzel şiirler yazar.çok ince ruhludur.Herkese yardım etmeye,derdine ortak olmaya çalışır çok seviyorumm

.[/B]
    İnci teşekkür ederim canım, ben de seni seviyorum. Ellerine sağlık böylece bizimkileri herkes tanımış olur.

inci: O bir inci tanesi, hayal gücü milyarderi.

Hakiki bir inci ne kadar değerlidir bilirsiniz, o'da(inci) delinetçiler ailesinin hakiki incisi.

5. 2008-01-28 #5
    incim ellerine sağlık...ne şekersin sen öyle yaa yüreğinden inciler dökülmüş yine :)özelsin zaten inci taneciğim benim
    inci: inci gibi yüreği var,parlıyo,bak burdan bile gözümü aldı:)şeker bir kızımız,sevimlive çok neşeli,allahım esirgesin:)muhtemelen çok da güzeldir seviyorum onu

Güncelleme : 2008-01-28
  6. 2008-01-28 #6
    inci çok güzel yazmışsın ellerine sağlık. Teşekkür ederim

inci: öncelikle çok güzel olup, inci gibi gözlere sahip, çok sevimli, şeker, cana yakın, saygılı, çok sevdiğim canım kardeşim...

7. 2008-01-28 #7
    o benim kuzum o benim datlum o benim ve bizlerin bitanecik incisi seni çok seviyoruz inci eline emeğine sağlık hakket sen bi roman yazsan ne güzel olur adıda delinetciler diyarı olsun

8. 2008-01-28 #8
    Inci kisaca sana PENA diyorum

9. 2008-01-28 #9
    Alıntı:
    VuSLaT Nickli Üyeden Alıntı
    Inci kisaca sana PENA diyorum
    şaka yapmıştım peki bakalım küssende seni seviyorum.hem bende sevgi şu sıralar karşılıksız güzel zaten,yalnızlık aşkımdır vuslat ablacım nedelim kader kısmet

10. 2008-01-28 #10
    Yok kusmedim yalnis anlasilmasin sen yazmisin yaa ne ayip pena diyor diye o yuzden tazeledim penami ::ebr:

Hem herzamanki gibi cok guzel olmus Ellerine saglik canim ptp

11. 2008-01-28 #11
    Delilernde hamarati varmis.Oda benmisim. Tek kelimeyle süper.

12. 2008-01-29 #12
    Scarlett:Onuda tam olarak tanımıyorum ama genel olarak eğlenceli bir üye.(bişeyin prensi yada prensesi diyemicem bu konuda biraz becriksizim:ebr:)

Tşk ler İncicim;arkadaşlar alemsin diyolar ama bilimiyorum neyse artık zamanla... Tanıyınca artık bişeyler eklersin bana...

Bu arada ben de seni pek tanımıyorum ;ama tatlı bi masal prensesine benziyorsun sanki...:487:

Güncelleme : 2008-01-29
  13. 2008-01-29 #13
    inci:boncuk gözlü bişi badem şekerine benziyo...

14. 2008-01-29 #14
    evet incicim beni atlamışsın benim gibi mübarek birini ayıp etmişsin
    genel olarak çok güzel şeyler yazmışsın.Bende seni pek tanımıyorum ama şirin birisin

15. 2008-01-30 #15
    Mişa:Nazlı prensesim benim nasıl unuttum seni.Çok özür dilerim.onuda yeni tanıyor olmama rağmen çok sevdim.Çok tatlı bir kız.Küsme bana mişa.

Ayyyy çok tşk. ederim.Çok naziksin.Tatlı olan sensin inci tanesi.Benim içinde çok güleryüzlü şirin ve sevecen bir kızsın.Hiç sana kızarmıyım!!!...Hayatımızda her zaman ol. :saril:

16. 2008-01-30 #16
    İnci biraz daha düşün tanırsın beni yada untmuşsundur.

17. 2008-01-30 #17
    Myt@p:Tam bi şirine hem benimle yasıt beee - Bizimkileri TanıyalımAra sıra oturup pclerimizin başına Isparta-Bursa karşılıklı macera yazıyoruz.Kafa dengi bir prensesa83ud - Bizimkileri Tanıyalımçok güzel olmuş incicim ama ben konyalıyım sağol sonuçta hepimiz TÜRKİYE deyiz...
    inci: inci çok tatlı prenseslerin prensi çalışkan hayal gücü geniş herkesle anlaşabilme vb... yeteneklerin hepsine sahiptir inci tanemiz o bizimmmmm

18. 2008-01-30 #18
    inci bu güzel anlatımların için teşekkür ederim

inci:o bir senarist
    o bir düşünceli
    o bir sempatik
    o bir öğrenci
    o bir hamarat olma yolunda ilerleyen prenses
    o bir sevgi pıtırcığı
    o bir güzelllik(görmedim ama güzel düşünen insanların güzel olduğuna inanıyorum)

19. 2008-01-30 #19
    Alıntı:
    My T@p Nickli Üyeden Alıntı
    Myt@p:Tam bi şirine hem benimle yasıt beee - Bizimkileri TanıyalımAra sıra oturup pclerimizin başına Isparta-Bursa karşılıklı macera yazıyoruz.Kafa dengi bir prensesa83ud - Bizimkileri Tanıyalımçok güzel olmuş incicim ama ben konyalıyım sağol sonuçta hepimiz TÜRKİYE deyiz...
    inci: inci çok tatlı prenseslerin prensi çalışkan hayal gücü geniş herkesle anlaşabilme vb... yeteneklerin hepsine sahiptir inci tanemiz o bizimmmmm
    İkimizde süper pot kırıyoruz belki bu yüzden iyi anlaşıyoruzdur ben sen konyada oturuyosun bursa diyorum sende prenseslerin prensi diyosun canım benim süperiz

20. 2008-01-30 #20
    İncim Ellerine sağlık harika olmuş birazda ben devam edeyim

AriThmetiCs: Eski bir dost çok sık olmasada sitemizde gördüğümüz bir arkadaş.

α ѕ σ я т ι x ®: Eski bir arkadaş

ArchAngeL: Tam bir iyi niyet timsali kötü düşünmez kötü söylemez herkesi sever küs kalmaya dayanamaz.

düş sokağı: Sessiz Geminin abisi yeni baba oldu sakin sessiz bir arkadaşımız

edis2209: İlk üyelerimizde uzun zamandır görmediğimiz bir abimiz.

feyzullah: Duygusal romantik dünya tatlısı bir insan Lalemizinde yiğeni

gamii_bjk: Güzel akıllı mimar adayı kızımız. Koyu beşiktaşlı ve çok şeker.

nesimsek: Şair abimiz hiç konuştuğunu görmedim ama şiirleri harika.

OzZ: Premierin biricik oğlu çok yakışıklı ama çok şikayetçi sürekli siteden şikayet eder ama çok akıllı bir delikanlı.

safakuygur: Bir romantik prens daha. Romantik ama birazda melankolik bazende bize şarkılar söyler çok sevdiğimiz bir arkadaşımız.

otto: O şimdi asker dönmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Asi_Çilekeş: Tam bir deli siteye sembol gerekse kendisini koyabiliriz. Sinirli birazda asi ama saygıda kusur etmez çok kahrımı çekmiştir.

reset: Premier in biricik eşi kıymetli yengemiz

Güncelleme : 2008-02-20
  21. 2008-02-02 #21
    Arkadaşlar benide aranıza alır mısınız_?

22. 2008-02-02 #22
    Alıntı:
    ChayLack Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar benide aranıza alır mısınız_?
    Hemmen aldık bilem
    Chaylack:Girişimci bir üye ayrıcada sempatik

23. 2008-02-02 #23
    Alıntı:
    Hemmen aldık bilem
    Chaylack:Girişimci bir üye ayrıcada sempatik
    +Yakışıklı demeyi unutmuşsun :D

saol ismim barış ş.urfadan katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :D

24. 2008-02-02 #24
    Alıntı:
    İkimizde süper pot kırıyoruz belki bu yüzden iyi anlaşıyoruzdur ben sen konyada oturuyosun bursa diyorum sende prenseslerin prensi diyosun canım benim süperiz
    prenseslerin prensi hakkaten ii uymuş

25. 2008-02-17 #25
    süper yhaa:)bende aranıza katılmak istiyorum:):):)

26. 2008-02-17 #26
    bnide alırmısınız?

27. 2008-02-18 #27
    Arkadaşlar lütfen beni de aranıza alın...

Bende delinetciler ailesinin bi ferdi olmak istiyorum..LÜTFEN..

28. 2008-02-18 #28
    delinetçi diilmisin zaten arkadaşım, onlar bizimkilere katılmak istiyolar :)))

29. 2008-02-18 #29
    :D:D:Dbenide sizinkilere alın:D:D

30. 2008-02-18 #30
    evt sonuçta hepimiz bir aileyiz burda:)

31. 2008-02-18 #31
    evet haklısnız sonuçta herkes yazdığı herşeyi bütün siteyle paylaşıyo:)

32. 2008-02-19 #32
    yaf arkadaşlar bizi aranıza aldınız ama nasıl tanışacaz :D kimse konuşmuyoo ki

33. 2008-02-21 #33
    Dark Lord:Aramıza yeni katıldı. İsmi lazım değil (ama ben biliyorumm) Yarışmaya Kırıkkale'den katılıyor.Çok güzel flashlar hazırlıyor.Çok korkunççç o kadar korkunç ki arwen izlerken gülüyor :ebr: Şimdilik bu kadar.Bakalım daha ne cevherlerini görücez canım abimin

34. 2008-02-21 #34
    teşekkürler canım =)

35. 2008-02-21 #35
    aşkolsun inci bi beni aranıza katıldığımda tanıtmadın...

36. 2008-02-22 #36
    roseline çok tatlı güsel :) aramıza yeni gelen eski nicki yazamadığım abece idi :):)

37. 2009-05-03 #37
    inci akıyosun gene ^^

38. 2009-05-05 #38
    Alıntı:
    delicem Nickli Üyeden Alıntı
    inci akıyosun gene ^^

Hö??Akıyosun derken?

Okunma: 7269 - Yorum: 37 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -