Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

 1. 424 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?


  Tuş takımına önem verin. Bazen kullanışsız gibi görünen tuşlar çok iyi sonuç verebilir veya kullanışlı görünen tuşlar sizi şaşırtabilir, mutlaka deneyin.

  425 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Ekran ve rakamların okunaklılığına bakın. Özellikle gözlerinizde sorun varsa, numara çevirirken veya rehberde dolanırken ekranda beliren rakamların ve yazıların yeterince büyük ve okunaklı olup olmadığına mutlaka kontrol edin.

  426 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Sağlamlığı ön planda tutun. Aktif bir hayat tarzınız varsa ve cep telefonunuz bu hayatta size sürekli eşlik edecekse, sağlam bir modeli tercih edin.

  427 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Boyutları ve inceliği düşünün. Eğer telefonunuzu sürekli pantolon veya gömlek cebinde taşımayı tercih ediyorsanız, ince modelleri tercih edin.

  428 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Beğendiğiniz telefonu görüşme yapar gibi kulağınıza tutarak uzun süreli kullanımda sizi rahatsız edip etmeyeceğine bakın.

  429 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Teknolojiyle aranız pek iyi değilse, kullanımı kolay modellere yönelin. Arka planda kalmış kolaylıkları keşfetmek için satın aldığınız cihazın kılavuzunu mutlaka baştan sona okuyun.

  430 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  İhtiyacınız olan özelliklerde detay arayın. Örneğin kameralı bir telefon alacaksanız, megapikselinden otomatik odaklamasına kadar fonksiyonlarını karşılaştırın ve İnternetten seçtiğiniz modelle çekilmiş örnek resimlere bakın.

  431 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Kullanımdaki pil ömrünü öğrenin. Çoğu zaman kullanımdaki pil ömrü kılavuz verileriyle aynı olmaz. Pil ömrünü değerlendirirken kullanıcılardan fikir almaya çalışın.

  432 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  İçinize sinen birden fazla model varsa, seçiminizi hoşunuza gidenden yana kulanın. Beğendiğiniz cep telefonu tüm beklentilerinizi karşıladıktan sonra, marka ve modeli ne olursa olsun muhtemelen sizi üzmeyecektir.

  433 - Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Tasarımı çok yönlü değerlendirin. Kapaklı telefonlar telefon ekranını çizilmelere karşı daha iyi korur, ancak mekanik arızalara daha yatkındırlar. Klasik telefonlar telefonun o anki durumunu daha hızlı görebilmenizi sağlarlar, ancak tozlanma ve çizilme gibi dış etkilere daha açıktırlar. Tercihinizi yaparken nasıl kullanacağınızı, nerede taşıyacağınızı düşünün.


 2. 2008-09-07 #2
  arkadaşlar bnn n72 aldım habıre sebeke gidip gelıo sebeke varken bıle bırısı aradıgı zmn kapalı gosterıo ve aynı zamanda sebeke kapsama alanı dısında dıo ne yapmam lazım bna bı yardım edersenız cok sevınırım ........

  Okunma: 2309 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -