İnternetten Güvenilir Para Kazanma Yöntemleri - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

İnternetten Güvenilir Para Kazanma Yöntemleri

1. Arkadaşlar buyrun size yeni bir teklif daha kesinlikle üye olmalısınız
    Tek yapmanız gereken üye olduktan sonra fiesta bar ı bilgisayaraınıza indirip kurmak ve o ekranınızın üstünde çalışırken para kazanmak
    en garanti internetten para kazanma yöntemidir ve kesinlikle 50dollar olunca bakiyeniz istekte bulunursanız adresinize check olarak gönderiyorlar
    aşağıdaki linke tıklayarak üye olabilirsiniz...

Tıklayın...

2. 2009-07-11 #2
    Selam Arkadaşlar ,
    Bu bir iş fikri deil ama en azından internette az ya da çok vakit geçirenlerin ve extra para kazanmak isteyenlerin 2 dakikasını ayırıp okumasını tavsiye ederim.Kusura bakmayın ayrıntılı bilginiz olsun diye uzun bi şeklde açıkladım.
    Size internet üzerinden para kazanmanın binbir yolundan öğrendiğim bir tanesini sizlerle paylaşmak istedim. Bu program ve kayıt sayesinde gerçekten de para kazanabiliyorsunuz.

CASHFIESTA'da surf yapmanıza gerek yok! Chat yaparken, mail yazarken, oyun oynarken... Yani nete bağlı olmanız yeterli oluyo sadece mouse'unuzu arada bir oynattığınız sure boyunca ne yaparsanız yapın, para kazanabiliyorsunuz. Bu da çok güzel bir özellik tabii... Saat basi ne kadar ödeyeceği belli değil. Toplam reklam gelirlerinin 65%'ini üyelerine dağıtacaklar. Ancak sizin kazancınız bu kadarla kalmayacak. Refer ettiğiniz (üyelik adınızla veya üyelik linkinizle üye olan kişiler) kişilerin kazandığının 33%'u, onların üye yaptıklarının 16%'si, ve daha sonra 3 basamak boyunca uzayan üyelerin her birinin kazandığının 8%'i size ekleniyor, yani toplam 5 basamak boyunca üyelerinizden para kazanabiliyorsunuz... Hesap yaptığınızda diğer şirketlere göre, kendince, avantajlara sahip olduğunu göreceksiniz. İstatistikleriniz anında isleniyor ve kimleri uye yaptığınızı da görebiliyorsunuz. Programları hemen download edilebiliyor, fazla yer kaplamıyor ve sorunsuz çalışıyor Özellikle çok üye toplayabileceğine güvenen arkadaşlara en azından bi denemelerini tavsiye ederim.(harcayacağınız bi kaç dakikalık zaman)
    BURDAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ:
    Öncelikle yapmanız gereken bu linke
    Cashfiesta.com - Earn cash money online
    tıklamak ve üye olmak.
    Daha sonra Cashfiesta adlı programı yükleyeceksiniz ve program masaüstünüzde bir bar oluşturacak. Bu barda bulunan siteler ve reklamlar sayesinde point yazan yerde sürekli artış olduğunu fark edeceksiniz...
    Şimdi bir kaç tane açıklama yapmam lazım:
    1) Siteye abone olurken kredi kartı,hesap no yada sizi kuşkuya düşürebilecek bişey istemiyorlar.
    2) Parayı nasıl kazanıcam sorusuna gelince: yukarda bahsettiğim gibi point artarken bir bakıma paranız da artmaya başlıyor. Ve siz parayı her 1000 puanda 60 cent olarak kazanmaya başlıyorsunuz. Fakat sizin referansınızla kayıt olanlar olursa şayet durum su sekle geliyor.
    Referans Point Dolar
    1 1000 0.66
    2 1000 0.83
    3 1000 1.00
    4 1000 1.66
    gold 1000
    bu şekilde devam ediyor.
    3)Bu kazandığınız paralar size doğru verdiğiniz adresiniz sayesinde 1. elden çek olarak geliyor kazanıdğın parayı da ayın 1 ile 15 şi arasında isteyebiliyorsunuz 10 gün içinde elinize ulaşıyor.parayı kazandığını Kanıtlayabilir misin diye soran olursa diye örnek bir çek.:
    https://images.cashfiesta.com/images/cf1m.jpg
    Resimde kazanan 138.60 dolar kazanmıştır.
    4) Son birşey: Babamın hayrına mı para verecek bunlar? diye soranlar olursa ufak bir açıklama:
    Yüklediğiniz bar da çıkan reklamlar ve siteler, bu siteye abone olup para ödeyen siteler. Siz de bu siteleri gezerek Cashfiestaya bir bakıma para kazandıracaksınız. Size gönderilecek olan çekler onlar için gerçektende önemsiz meblağlar... İşte bu şekilde yayılarak para kazanıyorlar... Tabii ki sizde...
    Umarım kazandığınız paralar işinize yarar.. Şimdiden kolay gelsin..

Öncelikle reklam barı üzerinde arada sırada mouseyi gezdirmek gerekiyor. Aksi halde ekranın sağ altındaki dolar işareti kırmızıya dönüyor. Ancak yeniden reklam barına geldiğimizde renk yeşil oluyor. Buna rağmen belli bir süre sonra barın üzerine gelsek bile renk yeşil olmuyor. Ben önceleri reklam barını X dan kapatıyordum. Bu halde sistem 20 puan kesiyordu. Ancak ben buna çözüm buldum. Dolar işaretinin üzerinde gelip sağ tıklatıyoruz. Change user'i tıklıyoruz. Sistem o anki puanımızı kırpmadan updateliyor. Ondan sonra tamama basıyoruz. Sonra gene user name ve pasworde geliyor. Burada da cancelleyip programı yeniden başlatıyoruz.
    şunu da belirteyim arkdaşlar Ben henüz çek falan alamadım yeni üye oldum çünkü AMA ALAN arkdaşalr var zaten onlar aldıkları için üye oldum bildiklerim bu kadar. Ancak 15 gündür üye olduğum halde kendim 55500 puan topladım. Ayrıca sistem 2000 5000 10000 20000 ve 30000 puanlarda ekstra bonus veriyor. Ayrıca alt üyelerin puanlarından da ekstra puan kazanıyorum alt üyelerden 9000 küsur puan kazandım. 15 günde 55500 kendi puanım, 7000 bonus ve 9000 alt üyelerden olmak üzere toplam 80000 civarı topladım. Ancak puan toplarken dikkat edilmesi gereken bir konu var. Her gün en az 30 dk programı çalıştırmak ve en az 100 puan toplamak lazım. Bu sayede her gün 2 gold puan kazanırsınız. 133 gold puan kazanıldığında gold üyesi oluyorsunuz gold olduğunuzda 1000 puan=1.66 $ olmaya başlıyor

2,000- 4,999 barpoints 1,000 points
    5,000- 9,999 barpoints 2,000 points
    10,000- 19,999 barpoints 4,000 points
    20,000- 29,999 barpoints 6,000 points
    More than 30,000 barpoints 7,000 points
    .
    Sistemin püf noktası mümkün olduğunca çok alt üye kazanmak. Site buna ilişkin bir formül var.
    Number of referrals
    on each level
    1st level referrals 3
    2nd level referrals 9
    3rd level referrals 27
    4th level referrals 81
    5th level referrals 243
    6th level referrals 729
    7th level referrals 2187
    8th level referrals 6561
    You will earn $ per month 2321 $
    You will earn $ per year 27,859 $
    I found a great Internet company - Cashfiesta.com - that
    has created a product everyone can benefit from. They
    pay you while you work or play on your computer. All you
    need to do is keep their software - the FiestaBar™ - active
    while you are online. They even pay you when your friends
    are using their computers.
    Unlike other companies, Cashfiesta gives you control over
    how much money you earn. They have an individual
    payrate based on the number of Special Offers you sign
    up for. As some of these offers are free, you can increase
    your payrate up to 33 times without spending a penny.
    It's free and easy to join and your privacy is completely protected.
    Here is the link, enjoy and happy money making.

Bu kadar bilgi verdik umarım bi yararım dokunmuştur üye olmak isteyen arkadaşlara referans linkim umarım hak etmişim referans linkini vermekle
    Cashfiesta.com - Earn cash money online

ÜYELİK YARDIMI

Üye olurken karşınıza çıkabilecek olası sorunları çozebilmek amaçlı hazırladım.

Üyelik Formundaki Kavramların Türkçesi
    Login: (Buraya Kullanıcı isminizi yazın, Enaz 3 karakter)
    Password: (almak istediğiniz şifreyi yazın)
    Verify password Yukarıya yazdığınız şifreyi tekrar yazın)
    First, tell us where we can send your checks (Bu alandaki bilgileri doğru yazın. Gönderilecek çek bu bilgiler ile gelecek)
    First name: (Adınız)
    Last name: (Soyadınız)
    Street address: (Adresiniz)
    City: (Şehir)
    Zip/Postal code: (Posta Kodunuz)
    State: (Bu alan olduğu gibi kalsın)
    Province: (Bu alan Boş kalsın)
    Country: (Ülke)
    E-mail address: (E-Mail Adresiniz)
    Verify e-mail address: (Yukarıya yazdığınız E-Mail adresini tekrar yazın)
    Old e-mail address: (Bu alan Boş kalsın)
    Now, please tell us more about yourself (kişisel Bilgilerin)
    Year of birth: (Doğum Yılınız)
    Education: (öğrenim Durumunuz)
    Annual household income: (Yıllık Geliriniz)
    Industry: (Çalıştığınız Dal)
    Title: (İşyerindeki Ünvanınız)
    Additional Information (fazladan Bilgi)
    Please tell us about your interests. (İlgi alanlarınızı İşaretleyin nekadar çok işaretlerseniz okadar iyi olur)
    Please tell us what you search for or buy online and our partners will send you third party offers targeted to your interests*. (İnternet üzerindeki ilgi alanlarınız Bunuda Çok İşaretleyin)
    Earn cash by subscribing to receive special offers and announcements from our partners. Please read our Privacy Policy and be assured that your e-mail address will not be shared without your permission. (Bu Bölüm işaretli olasun)
    Payment Information (Ödeme ile ilgigi Ayarlar)
    Preferred check size: (Çekinizi kaç dolar olduğu zaman isteyeceğiniz 50$ işareli olması yeter)
    Referred by: (Bu alan önemli burada ' wolworinee ' yazmalı)
    Sharing your opinion pays off! (Bu alan İşaretli olsun)
    I have read and understand the Member Agreement. (Bu alan işaretli olsun )
    Cashfiesta` ya katıl, para kazanma şansını yakala.

Free money making opportunity

3. 2009-07-11 #3
    arkadaşım iyi hoş bende böyle bir şey arıyordum fakat türkçe olmadıgı için anlamıyorum vede güvenemiyorum türkçe olan bir yere bir kere üye olacaktım ücretsiz dediler tlf numarası isteniyordu sordum bu sefer evet ücretli dediler yani gerçekten mesela ücretsizmi ve türkçesi yok mu?

4. 2013-02-23 #4
    benim daha güvenilir olduğunu düşündüğüm bir site var... İster kayıt olun ister olmayın sadece diyorum ki hesaba para direk olarak aktarılıyor..
    Probux Standart Üyelik Özellikleri

Standart üyelikte 4 tane günlük reklam garantili çıkmaktadır.
    1 reklam tıklama başına kazandığınız ücret 0.005$'dır. 4*0.005: 0.020$ 1 günlük kazanç.
    30*0.020$:0.6$ aylık sermayesiz net kazancınızdır.
    Aslında 0.6$ Türk lirasına çevirdiğinizde ortalama 1 TL yapıyor.Şimdi 1 Tl için
    bir ay uğraşmaya değmez diye düşünüyorsunuz...
    Standart üyeler Probuxdan 200 adet
    üye kiralayarak kiralık üyelerin tıklamalarından para kazanabiliyor.
    Standart üyenin en fazla 200 üye kiralama hakki vardır. 200 üye 1 ay boyunca
    size çalışır. 200 üyenin maliyeti 40$'dır. Kiraladiğınız 1 üyeden 1 tıklama başına
    kazancınız 0.005$ olarak hesabiniza ekleniyor. Örnek olarak 200 üye 1 günde
    1 üye 2 tıklama yaptiğini düşünürsek 400 tiklama oluyor. 400*0.005 : 2$ 1 günlük
    kazanciniz , 30*2:60$ 1 aylik kazancinizdir.Gün içinde fazladan reklamlar
    çikiyor bu kazanciniz daha da fazla olabilir(Online sürenize bagli olarak).
    Diyelim ki aldiginiz elemanlardan bir tanesi 14 gün boyunca hiç tiklama yapmadi ,
    sistem otomatik olarak yenisi ile degistiriyor. Standart üyeliginizde üye
    kiralarken 100'lü paket halinde aliyorsunuz, aldiginiz tarihten 1 hafta sonra
    100 üye daha alabilirsiniz. Kiralik üyelerinizin performasindan memnun olmadiginiz
    durumda 1 üye için 0.07$ ödeyerek yenisi ile degistirebilirsiniz.
    Hesabinizda 5$ toplandiginda aninda paranizi alabilirsiniz.Probux ödemelerini
    foruma girerek ödemeler kismindan bakabilirsiniz.
    Standart üyeler kendi referansi ile tavsiye ederek altiniza üye bulabilirsiniz.
    maximum 100 üye yapabilirsiniz.
    Direct üyelerinizden 1 tiklama basina 0.005$ kazaniyorsunuz . 1 ye günde 4 tiklama
    yapiyor. 100*4::400 tiklama yapiyor 1 günlük . 400*0.005 : 2$ 1 günlük kazanciniz
    30*2:60$ 1 aylik kazanciniz oluyor ( Hiçbir yatirim yapmadan ) .

ÜYE OLMAK IÇIN TIKLAYIN:
    ProBux - It's easy, It's free, It's ProBux!
    clear - İnternetten Güvenilir Para Kazanma Yöntemleri
    bu refli link yani bundan kayıt yaptırırsanız bana da kazanc sağlamış olursunuz fakat eğer ben kimseye kazanç sağlamak falan istemiyorum derseniz refsiz link :
    https://www.probux.com/

eğer refli linkten kayıt olursanız size para kazanmada yardımcı olabilirm bir mesaj yeterli iletişim için cihatko1299@gmail.com

Güncelleme : 2013-02-24
  5. 2013-02-24 #5
    gün geçtikçe yeni siteler ekleyeceğim... güncel bu arada

6. 2013-02-24 #6
    ClixGrid: bu probux a benzer bir site bunda da para çok fazla kazanılıyor hemde hiç yorulmadan masa başında yada laptobunuzda...
    Clik başına 0.005 $ veriyor.. günde yaklaşık 30 reklam geliyor.. bunlara tıklayın bir süre sonra hesaba para aktarılıyor... (Paypala değil) Referans başına %100

Yani bu demek oluyor ki standart bir üye için kazanç günde 1 tl filan... BUNLARIN HEPSİ GARANTİLİ SİTELERDİR... Bunda Clixgrid diye bişey var şu ana kadar bana hiç çıkmadı :) Tam 600 kutu var sana günlük 25 şans veriyor. Bu kutulardan birinin içinden para çıkabilir.
    Ayrıca en fazla 5.00 $ çıkar premium hesaba geçerseniz her reklam ikikatına katlanır günlük kazancı bu şekilde 70 $ olan insanlar var..
    Referans ne demek ?
    Referans Senin adına kayıt olan üyelerin her reklama tıklamasından sonra o reklama tıklatana kazanç getirir... Benim adıma kayıt olursanız size yardımcı olurum... Size bir zararı veya faydası olmaz normal bir şekilde kayıt yaptırır gibi...
    ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN:
    clear - İnternetten Güvenilir Para Kazanma Yöntemleri

7. 2013-02-24 #7
    Neobux:Para kazanmanın en kolay yöntemi bence ... aşağıda anlatıklarımın aynısı ref lazım bana :D

18 - İnternetten Güvenilir Para Kazanma Yöntemleri

8. 2013-02-24 #8
    ADmimsy:
    Bu sitede bazı sitelere üye olarak da para kazanabilirsin...100 point e 1 $ verir. Burada reklama tıklama diye birşey de vardır...
    İstersen sadece reklama da tıklayarak para kazanabilirsin.
    19 - İnternetten Güvenilir Para Kazanma Yöntemleri
    İLETİŞİM için:
    cihatko1299@gmail.com den ulaşabilirsiniz... hergün en az 2 saat açığım..

9. 2013-05-14 #9
    ptcbank ilk günden itibaren garanti 3.4 $para kazanma
    1. permalink
    Probux-Neobux-Thebux-Clixsense bunlar sabır işi ptc siteleri. Fakat ben sabırsız bir insanım derseniz ödeme garantili bir site karşınızda(site içinde payment proof kısmı var orada yazıyor)...Günde tüm reklamlara tıklarsanız 3.4 $ kesin.Bu da ayda
    102 $ eder.Tek kötü özelliği minimum para çekme 100 $ dır.
    Üye olduğum siteye üye olan herkese yardımcı olmak bizim felsefemiz.Eğer benim refimden kayıt olursanız bana yardımcı olmuş olursunuz.Unutmayalım refimden kayıt olanlar yorum yapsın lütfen.

Refli Link: https://www.ptcbank.net/?r=cihat98

Refsiz Link: https://www.ptcbank.net/

sorularınız olursa gmaile mesaj atın günde en az 10 sefer bakıyorm.
    Gmail: cihatko1299@gmail.com
    İngilizce bir site fakat anlaşılıyor

Okunma: 3575 - Yorum: 8 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -