Sürüm : 3.3
Boyut : 7.61 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kısıtlamalı (30 gün)
Dil : İngilizce
İşletim Sistemi : Windows(Tümü)
Üretici Firma : Hexagora Software

Tanıtım İtalyan programcı Lorenzi Davide tarafından yazılmış olan bu HTML editörü ile bir kaç dakika içerisinde amatör web sayfaları yapmaya başlayabilirsiniz.
Bu web editörünü kullanmak Microsoft Word programını kullanmaktan bile daha kolay çünkü herşey sürükle bırak metodu ile çalışıyor.
* Program Özelliklerinden Bazıları :

- Sunucu taraflı çalışan web tasarım türlerinden olan asp, jsp, php ve cfm yazma olanağı var.
- Yüzde yüz WYSIWYG (görsel) tarzı tasarım arayüzü ile html veya xhtml kodlarına ihtiyacınız olmayacak.
- Başka bir yazılıma ihtiyacınız olmadan; resimlerinizi düzenleyebilir, boyutlandırablir, yönünü değiştirebilir, 55 ten fazla efekt verebilir, transparan yapma, stil oluşturma, slayt gösterisi yapabilirsiniz.
- Başka kaynaklardan veya direkt html kodunuzu programın içine aktarabilirsiniz. (import edebilirsiniz.)
- Çok kullanışlı, aşağı açılan, kayan menüler yapabilir, efektler verebilir, sayfanıza müzik ekleyebilir, javascript fonksiyonları ekleyebilirsiniz.
Program ile yapabileceğiniz Javascript Efektlerinden bir örnek görmek için buraya tıklayınız. (sayfada kar yağma efekti vardır.)
- Sayfanıza çeşitli formalar hazırlamak için veri giriş sahaları ve benzeri özellikler mevcuttur.
- Çeşitli grafik efektli butonların bulunduğu örnek sayfayı buraya tıklayarak görebilirsiniz.
- Programın içerisinde yüklenmiş, 15 adet bedava, güzel görünümlü, çeşitli site şablonları bulunmaktadır, bunlardan birkaçını görebilmek ve diğerlerini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
- Programı kullanırken sistemindeki bazı eksikliklerden dolayı sorun yaşayanlar için programcı tarafından sunulmuş bazı ilave küçük programlar mevcuttur. Bunları da buraya tıklayarak gideceğiniz sayfada görebilir, indirebilirsiniz. (Örnek : Windows 95 veya Windows NT 4.0 kullananların Microsoft Common Control Update i yüklemeleri gerektiği gibi)

Programın Desteklediği Diller :

İtalyanca, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Hollanda Dili, Brezilya Dili, Portekizce, Rusça, Çek Dili, Macarca, Fince, Galca.

Not: Programın full sürümünü isterseniz kendi veb sitesinden satınalabilirsiniz.
Web Sitesi

DOWNLOAD