STR Karekterinizin kulandığı silaha göre oluşur. Glave, Blade, Bow gibi silahların içinde STR etkisini en iyi gösteren

1. Glave
2. Bow
3. Blade Gelir.

Sıralama ve açıklamalar benim şahsi görüşüme dayalıdır. Neden en iyi Glave derseniz.

Glave STR : Cin karekterlerinde en yüksek vuruş gücüne sahip silahtır. Karşınızdaki karekteri bir PVP esnasında kritik bir vuruşla en fazla 3 hamlede yenersiniz. Yavaştır korunması yoktur.

Bow STR : Çin karekterlerin arasında kurnazlığı ve beleşçiliği seven herkez Bow karekteri açar uzaktan vurma özelliğini kulanarak yaratıkları ve PVP esnasında kaçarak uzaktan vuruş yapabilen tek karekterdir. Bowu eyer serverda nadir bulunan bir bow ise karşısında ölemeden duran yoktur. Kritik vuruşların ustasıdır. Hızlıdır korunması yoktur.

Blade STR : Çin Karekterleri arasında yenilmeyi ve ölmeyi onur meselesi yapan çoğu kulanıcı Blade STR karekterini oluşturur. Kendilerine göre en güçlü karekter Blade STR karekteridir. Kalkanları ve vuruş esnasında yere yatırma özelliğine güvenirler. Kritik vuruşları azdır. Kalkanları sayesinde darbeleri blog olarak alırlar. Hızlıdır korunması vardır.

Silahlara göre STR yi tanıdık şimdi STR karekter nasıl olunur kısmına gelelim.

STR atlamış olduğunuz lvl sırasında sizlere vermeniz için 3 adet STR ve INT puanı verilir sizler oyunu 1 lvl den itibaren STR kısmına verirseniz krekteriniz STR olur. STR'nin anlamı elgücü kas gücü ile vuruş anlamına gelir ve her verdiğiz STR puanı ile birlikte HP yani canınızın kapasitesi de okadar artar.

STR Karkterlerin Avantajları ve Dezavantajları

STR karekterler avantaj kısmında çok güçlüdürler canlarının INT karekterlere göre çok büyük farkları vardır. Ortalama 20lvl STR'nin HP si yani Canı 2000 iken 20lvl INT'in HP si yani Canı 950 dir. STR karekterde kıyafet INT vuruşlara duyarlı kıyafet seçerseniz sizlere saldıran INT karekterlerin vuşlarını %40 inden etkilenmezsiniz STR kıyafeti giyerseniz, ben hiç tavsiye atmem :) INT saldırısında direk %80 civarında hasar alırsınız.

STR karekterler dezavantaj kısmında oyun içinde lvl atlamak için öldürdüğünüz yaratıkları kesmekte zorlanırlar. INT karekterler bu esnada STR karekterin yaratıklarına saldırarak, yani "KS" yaparak alıcakları SP puanına göz koyarlar. STR karekterleri oyun içinde INT karekterlerini, sırf bu yüzden hiç sevmezler.


ALINTIDIR...


Bende Bow STR yim.