Bizimkiler Kayseri'de - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkiler Kayseri'de

1. Sessiz Gemi:Mübarek yurtiçi turneye çıktık 81 ilin 81inide gezmeyi düşünmüyorsunuz değil mi?

Ezüq Kelebek: Olabiler kanımca

Arwen:Sana kaç kere kaybol dicem ben:kizzz:

Ezüq Kelebek: Ama Arıwen ben mantıları çok severimm

Arwen: İyi,tamam gel ama sesini duymak istemiyorum :kizzz:

Ezüq Kelebek:

Nötrino: Neyle gideceğizdir tee Kayseri'ye hıı?:T_popc1:

Imn: Bizi artık otobüs şirketleri kabul etmez çok ses çıkarıyoruz ciğerim,dalaam,böbreem:huhh:

Nigra: Onu bırak, şoför zevkine drift yapmaya falan kalsa premier 2 arkadan şaplağı indirir adama:*:

Bizimkiler:

Vuslat: Kendisi yetmiyormuş gibi birde yanına çırak yetiştiriyor.Gülcan'a box eldiveni almış doğum gününde isy11

Bizimkiler:

Sessiz Gemi: Benim atla gidelim diycem ama o kadar kişiyi almaz benim at. Birde laf aramızda şu sıralar acık huysuz. Geçen bir deh dedim gözlerimi açtığımda az kalsın İstanbul'u 2. kez fethediyorduk.:SS:

Bizimkiler:

Nötrino: Aman Sessiz bu kezde Kayseriyi fethetmeye kalkardırda pastırma olurdur zavallıcık

Bizimkiler:

Myt@p: Ayy ben şimdiden acıktımm :81:

Karagül: Bende myt@p

Lale:Ben yolluk bişeyler hazırkadım merak etmeyin kızlar :L1:

Lmn: Aman Lalem x3 görmesin onları:ebr:

Bizimkiler:

Arwen: Hadi bakalımtoparlanın güç bela bir havayolu şirketiyle anlaştım. Uçakla gideceğiz kanımca.Hem kelüşte uçarak takip eder

Ezüq Kelebek:

Bizimkiler:

Premier 2:Ben kokpite binecem

Vuslat: Olduuu gencim,güzelim,bayanım,yıllardır uçuyorum benş bile almadılar

Gülcan: Napıcaksın ki orda Premier?

Premier 2: Ben bilirim bu pilotları.. Şimdi vuslat gibi genç,güzel bayanlar biniyor ya uçağa,bunlar artistlik olsun diye tepetaklak getirirler hepimizi AlimAllah.Ben yanlarında olıyimki gözleri korksun

Bizimkiler:

-Vuslat Telefonla İsyanlı'yı arar:Canik biz şimdi bindik uçağa geliyoruz

Yesil Beyaz: Aaaa napıyosun Vuslat kapat telefonuu :60:

Vuslat: Ay aman nolucak sanki hem uçak telefonla konuştuğum için değil cazibem yüzünden düşer düşücek olsa

Hostes:Hanımefendi telefonunuzu kapatırmısınız lütfen

Premier 2: Ana ana noluyo para verip binmiyo muyuz bacım? Bizimkiler! hööö! Herkes açsın bakim telefonunu :*:

Bizimkiler:

-neyseki herkes sakinleştirilir yolculuk devam eder..

Sessiz Peri: Ay ilham perilerim kaçtı,gökyüzü bana yaramadı Pilot bey beni müsayit biyerde indirirmisiniz lütfen

Sessiz Gemi:Adaş naptın yaa ,Havanın müsayit yeri mi olur

Bizimkiler:

-arkadan acı bir ses gelir...

Ezüq Kelebek: İnceeeem

Nötrino:Noluyordur yahu?

Ezüq Kelebek:İnceeem!Durdurun şu meredi Imn kanatlarımı yoluyor,inceeeeem!

Imn: Yok birşey ciğerim,dalaam,böbreem.Bizim organ bankasına birkaç öteberi alıyorum yahu :ebr:

Bizimkiler:

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2007-12-17 #2

-Nigra ve Nötrino kokpite girer...

Pilot:Kardeşim çıksanıza dışarı ne işiniz var burda!

Nigra: Abi beni NFS'de kimse geçemez. :60: Kaç yapıyo bu? Bigün yarışalım mı senle? :60:

Pilot: Kardeşim sen karada ben havada git işinee!

Nötrino:O halde benimle yarışınızıdr efendim.Benim ufom vardır :60::not:

Pilot: Tabi Tabi bende matrix'im zaten

Nötrino:Aaaa bizimle dalga geçiyordur .Mars'ım nerededir? Telskobumun camını kırdığı gibi şu pilotunda kafasını kırsındır!:99:

Nigra: Aman nötri boşver Allah'ın penasını gidelim. Yenemiyceğini anladı dalgay vuruyor

Nötrino:Evet Nigra'cım gidelimdir.Allah bilir takımda tutmuyordur bu

Pilot: Kardeşim sizi sayıyla mı gönderdileeeer

...

İnci: Sessiz benim midem bulandıı

Sessiz Gemi:Sabret canım az kaldı...

İnci: Hostes hanım bana sessizin karışımından getirirmisiniz?

Hostes:Anlayamadım efendim?

(Premier'in telefon mevzusundan sonra hostese uyuz olmuştur,gözü hep hostesin üzerindedir..)

Premier 2:Sessizin karışımından getir diyoo:99:

Hostes:Bizde o dediğinizden yok efendim :kotu:

Nötrino: Evet inci beceremezdir bu Ben bu uçağı hiç sevmemişimdir zati pilotta deli mi ne

(hosteste bizimkilere uyuz olmuştur)

Sessiz Gemi:Ben san ainince hazırlarım,sabret şimdi :delli:

İnci: peki

Vuslat: Leleem Gencim,güzelim,bayanım ama sonuçta bende insanım.Çok acıktım caniiik :487: sen o yolluklardan bana biraz versen olurmuu? bi tane paptya vericem bak

Lale: Ay Vuslat'cım çok verdin güzelim yarısını geri al noluur :ebr:

Vuslat: Haklısın. Neyse anlaştık dimi

...

Can 85:pff Bugün Fenerbahçe'nin maçı vardı yaa Dua edin yensinler yoksa korkun benden :kizzz:

Fly_gizem:Yenerler CANım yaa takma kafana sen

Can 85:Anaa hele biz bugün yenemezde,yarın Gs yenerse o zaman dahada korkun

Figen :Aaaaa üzmeyin baıyım gizemimi:*:

Melekabla:Helede bi takım yüzünden :huhh:

Can 85: Yok ablalarım şaka yapıyorum,üzer miyim ben hiç meleğimii

Fly_gizem:CaNımmm

Arwen:Pişşt hadi bakiiim toparlanın geldik isy11

-Bizimkiler her gittikleri yerde kendilerini belli ettikleri için havaalanındada öyle olmuştur. Garibim isyanlı elinde ''Bizimkiler'' yazılı bir kartla beklemektedir.Bizimkiler isyanlıyı görünce teker teker basar çığlığı ve o yöne koşar. Herkes bizimkilere bakmaktadırçTeker teker sarılırlar ve isyanlı bizimkileri evine götürür.Mantı servisini yapar. Çatalı ağzına atan herkesten ımmmmh:81: sesleri yükselir.Afiyetle mantılarını yerler ve isyanlıyıda yanlarına alıp yeni bir maceraya doğru sürüklenirler..

İ N C İ

Güncelleme : 2007-12-17
  3. 2007-12-17 #3
    çok güzel olmuş özelliklede vuslatın telefon konuşması güzeldiama kayseri macerası değil uçak macerası olmuş bu

4. 2007-12-17 #4
    Canım çok hoş olmuş teşekkürler

5. 2007-12-17 #5
    Süpersiniz Yine

6. 2007-12-17 #6
    Koptummm :D uzun zamandır böle gülmemiştimm

7. 2007-12-17 #7
    Ya bazen düşünüyorum bizimkiler bir araya gelse hakkaten böle bi durum çıkarmıydı ortaya...

8. 2007-12-18 #8
    çok güzel olmuş inci sabah sabah bayagi iyi geldi bu

9. 2007-12-18 #9
    kelebeğin kanatlarını yoluyomuşum yok yaf o kadar cani deelim kanımca

10. 2007-12-18 #10
    Hazır kayseriye gelmişken benimde misafirim olun yahu beklerim:yuru:: Bende size mantı yaparım:yemek:

11. 2007-12-18 #11
    Alıntı:
    ladyy Nickli Üyeden Alıntı
    Hazır kayseriye gelmişken benimde misafirim olun yahu beklerim:yuru:: Bende size mantı yaparım:yemek:
    desenize kayseriye gelsek aç kalmıcaz bi yanda isyanlımız bi yanda ladyymiz ooh süper

12. 2007-12-19 #12
    Gülcan: Napıcaksın ki orda Premier?

Premier 2: Ben bilirim bu pilotları.. Şimdi vuslat gibi genç,güzel bayanlar biniyor ya uçağa,bunlar artistlik olsun diye tepetaklak getirirler hepimizi AlimAllah.Ben yanlarında olıyimki gözleri korksun

teşekkürler incim süper olmuş

13. 2008-01-10 #13
    İkiside çok güzel olmuş. Ellerine ve hayal gücüne sağlık bayıldım

14. 2008-01-13 #14
    süper yaa :puha:

Okunma: 2527 - Yorum: 13 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0