Facebook'tan Kurtulmak İçin - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Facebook'tan Kurtulmak İçin

1. Siz de başkaları gibi Facebook mağdurlarındansanız ve ondan kurtulmak istiyorsanız işte size fırsat! Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adımları izlemek...

Siz de Facebook mağdurlarındansanız ve kurtulmak istiyorsanız işte size fırsat...

Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adımları izlemek...

1 - Öncelikle Facebook hesabınıza girin ve sağ üst kısımda bulunan 'account' kısmına tıklayın.

2 - Karşınıza çıkan sayfada ise 'deactivate' kısmına tıklayın.

3 - Bu aşamada size Facebook hesabınızı kapatma sebebibiniz soruluyor. Bu seçeneklerden birini tıkladıktan sonra 'deactivate account' kısmına tıklayarak hesabınızı kapatabilirsiniz.

4 - Bir sonraki aşama olarak mail adresinize 'Facebook hesabını kapatma' ile ilgili onay maili geliyor. Bu linke de tıkladıktan sonra Facebook'tan kurtulmuş oluyorsunuz

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2007-12-15 #2
    benb orda yokum ama arkadaşlarıma böyle bişey gerekti

3. 2008-03-05 #3
    hiç girmedim girmeyide düşünmüyorum..

4. 2008-03-05 #4
    salih abi sen feysbuka üyemisin

eheh bende silmeyi düşünüyordum güney asyalı kızların istilasına uğradım teşekjkür ederim

5. 2008-03-08 #5
    günün trendlerini takip etmeme gibi bir huyum vardır:D

6. 2008-04-22 #6
    ben facebook a üyeyim fena değil çok hoş yerdir bence aktiviteleri fazla

7. 2011-12-14 #7
    offffffffff iğrenç bişey bu facebook oturdun mu saatlerce başıdan kalkmıyosun bağımlıllık yapıyo ya bi yandan iyi bişey ama arkadaşlarınla konuşup haberleşiyon çok saçma kapatılıcakmış yakından saten facebooklar diyorlar ama bilmiyorum :)

8. 2012-01-03 #8
    ben sadece donduruluyor sanıyordum hmm iyi oldu tşk.

9. 2012-01-10 #9
    account tam olarak nerde ben göremedim

Okunma: 6932 - Yorum: 8 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 1/5 - 1