Delinetciler Nedir? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Delinetciler Nedir?

1. Delinetçiler Nedir?

Delinetciler hakkında tamamen kendi düşüncelerimi anlatmaya çalıştım. Sizlerin de düşüncelerini almak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum...

Delinetçiler Nedir?

Haftada bir uğranılan, sadece adres satırında sıradan bir yer midir?

1176 - Delinetciler Nedir?

Teşekkür mesajlarıyla dolu, aradığımızı bulmak için gereksiz mesajlar arasında kaybolmak mıdır?

1543 - Delinetciler Nedir?
    1544 - Delinetciler Nedir?

Gereksiz tartışmalara yer vermek, insanların kalbini kırmak mıdır?

1545 - Delinetciler Nedir?
    1546 - Delinetciler Nedir?
    1547 - Delinetciler Nedir?
    1548 - Delinetciler Nedir?

Yönetimin ve Üyelerin birbirlerinden kopuk olması mıdır?

Cevabım elbette ki HAYIR!

Bana göre Delinetciler şu demektir:

Delinetciler Sevgidir

1549 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Saygıdır

1550 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Doğruluktur

1551 - Delinetciler Nedir?
    1552 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Dürüstlüktür

1553 - Delinetciler Nedir?
    1554 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Sevinci Paylaşmaktır

1555 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Üzüntüyü Paylaşmaktır

1556 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Tarihine Sahip Çıkmaktır

1557 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Gülmektir

1558 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Eğlenmektir

1559 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Konuşmaktır

1560 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Olaylara Farklı Açılardan Bakmaktır

1561 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Duyarlı Olmaktır

1562 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Bilgidir

1563 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Yardımlaşmaktır

1564 - Delinetciler Nedir?

Delinetciler Aradığını Doğru Yerde Kolayca Bulmaktır

1565 - Delinetciler Nedir?
    1566 - Delinetciler Nedir?

Kısacası Delinetciler Paylaşmaktır.

İyi ki varsın Delinetciler. İyi ki varsınız arkadaşlar...

Benim düşüncelerim bunlar. Peki ya sizinkiler?

Sizce Delinetciler Nedir?

2. 2007-12-08 #2
    bencede delinetciler birşeyleri arkadaşlarınla paylaşmaktır

3. 2007-12-08 #3
    çok güzel bir paylaşım olmuştur sessiz evet hepsine katılıyorumdur bende .ayrıca bunlara ek olarak delinetciler bağımlılıktır,seviyeli paylaşımdır

4. 2007-12-08 #4
    Sözlerin bittigi yer, canik harikasin cok guzel olmus diyecek birsey kalmamis gibi herseyi oyle guzel anlatmisin ki

İyi ki varsın Delinetciler. İyi ki varsınız arkadaşlar...

5. 2007-12-08 #5
    Harika ve çok özenli bir çalışma olmuş eline sağlık demek yeterlimi bilmiyorum ama çok beğendim Sessiz_Gemi benim kibar akıllı prensim... Delinetciler daha nasıl anlatılabilirdiki.

Delinetci olmak ne demek?

Şartsız, koşulsuz eleştirilere bazen hakaretlere kulak asmadan sadece site için siteye gelen insanların faydalanması için hiçbir karşılık beklemeden paylaşım yapmaktır.

947 - Delinetciler Nedir?

6. 2007-12-08 #6
    O ne güzel DELİNETCİLER tanımı olmuş öyle. Siteye bakış açısını değiştiriyor insanın. "Ben neredeymişim de haberim yokmuş" dedirtiyor adeta. Emeğine sağlık Sessiz.

7. 2007-12-08 #7
    ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi

8. 2007-12-09 #8
    Delinetciler kaliteli insanlarla doğru zamanda doğru yerde olmaktır.

9. 2007-12-13 #9
    bu siteye öylesine girmiştim.şimdi çıkamıyorum . ancak bukadar gülzel özetlenebilir yüreğine sağlık sessiz gemi

10. 2007-12-13 #10
    Gerçekten emek verilerek hazırlanmış ve güsel düşünülmüş bir paylaşım olmuş elinize sağlık...

Delinetcilik Bilim Demektir :)

798 - Delinetciler Nedir?

11. 2007-12-14 #11
    Ilk ismini gördügümde tam benlik benim gibi deliler oldugunu düsünmüstüm :) biraz dolasinca düsüncem degisti bir aile sicakligi hissettim burda cok güzel bir yer Allahim bozmasin burdaki dostluklari emeginize yüreginize saglik

12. 2008-01-28 #12
    valla gözlerim yaşardı sessiz ne diyeyim sana.

13. 2008-01-28 #13
    Slm arkadaŞlar ... ßu siteye tesadüfen girdim ve cok begendim niçin mi saygı, seviye ve kalite oldugu için.. ßende kendimce bir seyler karaladım..Az ve öz konuşmayı,güzel olan herseyi paylaşmayı severim.. Sizleri tanımamama ragmen dost olarak kabul ettiniz beni..DELİNETÇİLER olarak hepinizi kutluyorum,başarılarınızın devamını diliyorum.. Hepinize sonsuz teşekkürler..''can-ı £L!f '' ten tüm DELİNETÇİLER'e....

Güncelleme : 2008-01-29
  14. 2008-01-28 #14
    delinetçiler:

büyüğüyle küçüğüyle sevgisiyle saygısıyla bilgisiyle kocaman bir ailedir

iyiki varsınız delinetçiler sizleri çok seviyorum ben de bu aileden biri olduğum için çok mutluyum

15. 2008-01-29 #15
    bende tesadüfen gelmiştim bu siteye, çok iyi bir site olduğunu anlayınca girmeye devam ettim, siteyi oluşturanların emeklerine, yüreklerine sağlık... bizimkiler sayfasına birşey sordum, delinetçiler nasıl oluştu diye ama cvplayan olmadı, cevaplarsanız sevinirim :)

16. 2008-01-31 #16
    Delinetçilik;Dostlarımızın,sevdiklerimizin sadece iyi gününde değil kötü günündede yanında olmaktır.Siz mutluyken herkes yanınızdadır,önemli olan kötü günlerinizde yanınızda olan insanlardır!

2 - Delinetciler Nedir?

17. 2008-01-31 #17
    Evet arkadaşların dediklerinin hepsine katılmakla birlikte DELİNETCİLER AŞKtır diyorum ;çünkü geldiğim ilk günden beri bi uğramasam rahat edemiyorum.SİZİ ÇOK SEVİYORUM DELİNETCİLER VE BENİ ;YANİ BİZLERİ DE SEVDİĞİNİZİ BİLİYORUM!..ptp

18. 2008-01-31 #18
    Vay ciğerim ne güzel konuşmuşsun katılıyorum sana yolcum....

19. 2008-01-31 #19
    delinetçiler aşktır,iki insanın değil de bir çok insanın birbirine duyduğu aşktır

20. 2008-02-19 #20
    delinetçi olmak , güzel bir rüya ile gerçek arasında yaşamaktır.

Güncelleme : 2008-02-19
  21. 2008-04-20 #21
    Aşkın Kurban olsun sana Sessizim benim Allahım esirgemesin seni benden Ömrüm senindir herşeyim :pm:

22. 2008-04-20 #22
    siteyi üye olan kuzenim sayesinde keşfettim. saygı seviye eğlence paylaşım nadir yerlerde bir arada bulunur. yeni olmama rağmen bulduğumu düşünüyorum :) herkese ayrı ayrı teşekkür ederim

23. 2008-04-21 #23
    bu sıtede suana kadar gorduğum en duzenlı sıte bence herkez bırbırını kırk senelık arkadasmıs gıbı sahıplenıyo sevıyo herseyını paylasıyo guluyo eğlenıyo bence bu super bısey normal haytta bu arkadaslığı yakalayamazken burdakılerın sıcak kanlılığıyla bunu fazlasıyla yakaladık dıye dusunuyorum herkeze teşekkur ederımm gusel vakıt gecırttıklerı ıcın...

24. 2008-04-21 #24
    ewt ya çok güsel ve çok sıcak bi site ortamı.bence bu sitedeki ortam başka sitelerde yok diye düşünüyorum ve herkese sonsuz teşşekkür ediyorumm:):)

25. 2008-04-21 #25
    DeLinetçiLer,bir insanın benLiğini hatırLaması,deLinetçiLer aşkı için kendini kaybetmesidir....

Okunma: 6479 - Yorum: 24 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -