Yeni Bir Windows Ürün Anahtarı Edinme - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Yeni Bir Windows Ürün Anahtarı Edinme

1. Windows ürün anahtarınız geçerli değilse, Windows ürün anahtarınız yoksa veya Windows kopyanızla gelen ürün anahtarını kaydettiyseniz, Windows'u etkinleştirmek için yeni bir tane satın almanız gerekir. Windows'u yükledikten sonraki 30 gün içinde çevrimiçi veya telefon yoluyla etkinleştirmediğiniz takdirde, Windows çalışmayı durdurur.

Böyle bir durumda, artık yeni dosyalar oluşturamaz veya varolan dosyalarınızda yapılan değişiklikleri kaydedemezsiniz. Bilgisayarınızın tam kullanım hakkını ancak Windows kopyanızı etkinleştirerek geri kazanabilirsiniz.

Ürün anahtarı almak için, Microsoft web sitesine gidin.
  2. 2008-08-03 #2
    windows vista kullanıyorum lisanslı ama merak ettiklerim şu:
    cd nin üzerinde recovery cd yazıyor.recovery onarma demek galiba.tam bilmiyorum.bilgisayarla gedi.format atınca hiç bir işlem yapmakdan hatta internete bağlanmadan etkinleşti.daha önce olduğu gibi yine etkinleştirme bölümündeki anahtar yirmi karekter.halbuki yardımda yirmibeş yazıyor.lisans sözleşmesi mikrosoftla aramda değlil asusla aramda görünüyor.ayrıca d sürücüsüne güvenerek formatladım ama onu da formatladı.gördüğüm kadarıyla istediğim yere kurdurmuyor.bir partisyona böl iki partisyona böl gibi seçenekler var.ne yaparsam yapayım bütün harddiski formatlıyor.bu konuda bilgisi olanlardan bilgi rica ediyorum.

3. 2009-12-20 #3
    yaf biz burda kod istiyoz adamlar bizi nereye gönderiyo kendinizinkini verin hiç olmazsa

4. 2011-02-23 #4
    merhaba ben vindows vista kullanıcısıyım fakat şu an ürün anahtar kodu istiyor kullanamıyorum nasıl ürün anahtar kodu alabilirim

Okunma: 24586 - Yorum: 3 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -