Levitasyon Nedir? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Levitasyon Nedir?

1. Levitasyon Nedir?

İnsan doğduğunda çevresini tanımaya başladığı zaman bir takım tecrübeleride görerek öğrenir. Etrafında her canlının kısmen aynı ve farklı organlara sahip olduğunu ve benzer organların görevlerinin aynı olduğunu gözlemler. Yani bir sineğin ve kuşun ortak özelliklerinden biri de kanatlarının olmasıdır. ve ikiside uçabilir. Bir köpek veya kedi ise uçamaz. Çünkü onların kanatları yoktur. İnsan bu gözlemler altında gelişimini tamamladığı için kendisini kanadı olamayan bir canlı sınıfına kor ve uçamamayı bu andan itibaren bilinç altına kabul ettirir. Fakat insan yaratılmışların en farklısı olduğunu bilmelidir!

Peki nedir Levitasyon? Levitasyon insanın kendi öz enerjisini kullanarak -ki bu enerjiye düşünce gücü, ruh gücü, psişik enerji gibi isimler takılır- yer çekimine karşı koyması olayıdır. Yani bir insan isterse hem uçabilir hemde başka nesneleri uçurabilir. Eğer biz de küçükken annemizin, babamızın ve ya başka ebeveynlerimizin bu yeteneği kullandığını göreseydik muhtemelen beynimiz farklı şekilde şartlanacağı için, bu işe çok küçükken başlamanın etkisiylede bu gün rahat bir şekilde uçuyor olabilecektik. Bu saatten sonra uçmak mümkün müdür?

Vallahi mümkündür fakat bu, beyninizi o şartlandırmadan ne kadar kurtarabileceğinize ve bu yetneğinizi ne kadar geliştrebileceğinize kalmış bir olaydır sadece. Kendinizi uçuramasanız bile en azından hafif nesneleri uçurma şansınız daha büyük olacaktır. Bu işe başlamak istiyorsanız şu iki şeye kusursuz biçimde sahip olmanız gerekmektedir. Birincisi inanç ve ikincisi ise sabırdır. Kimse ilk denemelerinden iyi sonuç alamayabilir. Ama süreklilik bu konu üzerinde farklı aşamaların nasıl kat edileceğini size gösterecektir. İşte bu süreklilikte sizin sabrınıza kalmıştır. Bilinç altınızda saf uçma isteği olmalıdır. Bu yeteneği başkalarına gösteriş olsun diye kazanma düşüncesi, sizin yetneklerinizi yok eden egonuzu besler ve bu yetenekler su yüzüne ya hiç çıkamaz ya da çok az bir miktarda çıkar.

Not: Her üstün yeteneği olan insanı keramet sahibi sanmayın. Çünkü gerçek keramet sahipleri Ledün ilmine sahiptirler ve bu ilmin ilk derecesi bile insanın beşeri çalışmalarla elde edebileceği bir şey değildir. Geçmişten bu yana buna benzer bir çok insan yaşamış ve ölmüştür. Bu tip insanların hiç biri peygamber ve ya Tanrı değildir, olamamışlardır. Yetenekleri ne olursa olsun hepsi birer beşerdir ve ölümlüdür.

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2011-02-21 #2
    bn inanın levitasyonu çok isteyerek yapıyorum.sabırlıyım yani kendimi öyle biliyorum.eğer siz levitasyon yapıyorsanız öğretebilme şansınız var mı?

3. 2011-03-18 #3
    Ben yaptım anında yere çakıldım

4. 2011-03-27 #4
    ben bu isle 3aydan beri uğrasıyorum ama cismi tam böyle kaldırcak gibi oluyorum tam osırada beynime bir ağrı giriyor bunun nedeni ne olabilir

5. 2011-04-15 #5
    arkadaslar ben yaklasik 20 cm pamuk kagit laylon gibi nesneleri kaldiriyorum her zaman basarili olamiyorum ama 3/1 yapiyorum.

6. 2011-04-20 #6
    Arkadaslar bu işe kalkısacaksanız kendiniz ve uçmaktan baska hiç bişi dusunmuyeceksiniz. ben bu isle 2 senedir ugrasıyorum aslında 2.5 ama 6 ayda basarabildim. Cism kaldırma konusuna gelmişken ilk once cismin hacmini hesaplayın... Ben 1 kg cisim kaldırabiliorum.

7. 2011-04-29 #7
    ben 15 yaşındayım kendimi herkezden farklı bi yaratık olarak görüyodum ben havalanmalı süzülme diye ad uydurmuştum meyer bir adı varmış sahip olduğum gücün levitation u ilk 2000 yılında 4 yaşındayken 2.katdan oyun parkına süzüldüm şimdi 14 katlı binaların seviyesinde geceleri süzülüyorum isterseniz hipnoz ile uçabileceginizi size inandırıp levitasyon yapmanızı sağlayabilirim fakat hiç hoş birşeydeğil farklı olmak ayrıca insanlar size inanmayınca havalanınca sizi şeytan vb olarak görebiliyor ve sizden korkuyorlar :(

8. 2011-05-10 #8
    ABİ şimdi ben gözle görmediğim şeye inanmam ama yorumlarınıza bakıyorum da sanki böyle bir şey var.Aslında bu beyin denen organı tam olarak kullanabilmekte değiliz o yüzden eğer sınırlarını zorlarsak inanılmaz bir güce sahip olacağımıza inanıyorum.Ama bunu fazla yaparsak beyini kullanılamaz hale getiririz bu yüzden bilinçli bir şekilde yapılmalı.En azından benim şahsi fikrim bu...

9. 2011-05-23 #9
    Especials A hey dostum bana ulaşabilirmisin ? msn: idrisinho_10@hotmail.com
    face : idrisalbayrak10@gmail.com

10. 2011-06-07 #10
    Alıntı:
    Especiales A Nickli Üyeden Alıntı
    ben 15 yaşındayım kendimi herkezden farklı bi yaratık olarak görüyodum ben havalanmalı süzülme diye ad uydurmuştum meyer bir adı varmış sahip olduğum gücün levitation u ilk 2000 yılında 4 yaşındayken 2.katdan oyun parkına süzüldüm şimdi 14 katlı binaların seviyesinde geceleri süzülüyorum isterseniz hipnoz ile uçabileceginizi size inandırıp levitasyon yapmanızı sağlayabilirim fakat hiç hoş birşeydeğil farklı olmak ayrıca insanlar size inanmayınca havalanınca sizi şeytan vb olarak görebiliyor ve sizden korkuyorlar :(
    vay canına helal olsun Especialeas :) özendirdin beni bende yapıcam hemde çok uğraşıcam sağol .

11. 2011-06-07 #11
    abiler Especials bana oluşabilirmisin facebook: emre gazi urhan
    nolur notumu cevaplarsan sevinirim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

12. 2011-07-10 #12
    ben de 4 sene önce ilk kez bilinçsiz olarak astral seyahate çıktım.Kendi bedenimi yatakta uyur halde gördükten sonra birkaç ay uyku düzenim bozuldu...Sonra araştırınca ne olduğunu anladım ve bilinçli olarak çıkmaya başladım.Bilinçli olarak çıktığımdan beri inanılmaz deneyimler edindim...
    Levitasyon ile nasıl bir bağ var diyeceksiniz?
    Şöule anlatayım;Astral seyahatte uçabiliyorum ama Levitasyonu bir türlü beceremedim sizden yardım istiyorum.Ben de Astral seyahat hakkında bilgi verebilirim.
    Şimdiden Sağolun...

13. 2011-07-29 #13
    Especiales A

sana katılıyorum arkadaşım insanlar bize ucube gibi bakıyorlar halbuki kendileride yapabilirler farkında değiller ;)

14. 2011-08-01 #14
    espacieales bana ulaşırmısın emreakyuz_nba@hotmail.com

15. 2011-08-04 #15
    Ben hiçbirşey yapamadım 1. kattan atladım kolumu kırdım dahada denemiom

16. 2011-08-15 #16
    Especiales A

Bende 5 Gündür deniorm öyle bir hırs olmuski anlatamam ama bir türlü nesneleri oynatamıorm elime kağıt aldım burusturdm sol elime koydm sağ elimle ilginç şeyler yaptm kalkacak die 15dk uğraştm sadece titredi psi wheel denm dedm psi wheele bakınca dönmüo elmi koyunca dönüo :) yardımcı olursan sevinrm facebookum Tayfun Yılbaş Fotoda Yüziklerin efendisindeki golum smegola benzer bir hayvan var eklersn sevnrm

17. 2011-08-30 #17
    14 KATTAN SÜZÜLEN GÜZEL KARDEŞİM... EGER AZCIK İNANCIN VARSA BANA ULAŞ HANİGİMİZ GÜZEL UÇUYOR KONUŞALIM:) BEN BÖYLE ŞEY OLDUGUNA İNANDIM. ANCAK YOLUN BAŞINDAYIM. BANA LÜTFEN ULAŞ.. yusufoglu_holding@hotmail.com iyiligin karşılıksız kalmaz.

18. 2011-09-10 #18
    Alıntı:
    Merhaba. konuya ilgim var ancak hiç denemedim . araştırıyorum. Böyle bir yeteneğn varsa bunu neden göstermiyorsun. Kimsenin sizi şeytan sanacağını zannetmiyorum.

19. 2011-09-25 #19
    Alıntı:
    ŞamanistGökBörü Nickli Üyeden Alıntı
    ben de 4 sene önce ilk kez bilinçsiz olarak astral seyahate çıktım.Kendi bedenimi yatakta uyur halde gördükten sonra birkaç ay uyku düzenim bozuldu...Sonra araştırınca ne olduğunu anladım ve bilinçli olarak çıkmaya başladım.Bilinçli olarak çıktığımdan beri inanılmaz deneyimler edindim...
    Levitasyon ile nasıl bir bağ var diyeceksiniz?
    Şöule anlatayım;Astral seyahatte uçabiliyorum ama Levitasyonu bir türlü beceremedim sizden yardım istiyorum.Ben de Astral seyahat hakkında bilgi verebilirim.
    Şimdiden Sağolun...
    Kardeş banada öğretirmisin bu olayı bak korkunç değil demi bikere korkudan kalbim çarpıntı yaptı dakikada 300 attı :D şaka şaka mail adresim:omrxozlty@hotmail.com bana ulaşırsan iyi olur.

20. 2011-09-30 #20
    Alıntı:
    ben bunu çok merak ediyorum ilk kez denicem tavsiye etmediğinizi biliyorum ama ben çok merak saldım bu işe bana yardımcı olurmusun ???

21. 2011-10-09 #21
    söylenenler çok saçma geliyor ama bende denedim ama hiç yapamadım yapa bilen biri varsa bana ulaşsın. emir aksoy:D

22. 2011-10-11 #22
    Ben yerden 56 cm havalanabiliyorum 2.5 kg yi kaldırabiliyorum

23. 2011-10-16 #23
    biraz açar mısın nasıl başladın bu işe

24. 2011-10-20 #24
    peki senin bunu yapabilmen kac ay ini aldi bide ilk 3 veya 4 denemede nasil oldu basarili olsdunmu oynata bildinmi nesneyi

25. 2011-11-06 #25
    ben birgün dedim anneme biz uçabilirmiyiz meğer annem levitasyon yapabiliyormuş bende anneme sordum anne levitasyon nedir.
    annemde bir sanat dedi levitasyon kendimirahat hissetmemi sağlıyor dedi bütün dertlerini atıyormuş onla.
    bana nasıl yapılabildiğini öğretti öğrendim ogünden beri kendimi baya geliştirdim. ve artık kendimi 7.kattan ağağıya bırakarak süzülüyorum artık usta oldum gece beni kimse görmeden süzlüyorum kavga ettiğim zamanda bu tekniği uygalayarak rahatlıyabiliyorum size bir tavsiye:sakın evde denemeden 7kattan atlamayın haa bi çocuk öyle yapmış gitmiş... tavsiyem yapmadan önce sıpsıcak bir banyo yapın çok etkisi olucak ben ilk denememde öyle yapmıştım 1sinde 2sinde 3sünde4sünde yapamadım 5sinde hafif hafif kalktım ondan sonra bide tavana kafamı bile vurdum ondansonra 123456derken 7inci kata kadar süzülebildim ve artık bu tekniği fazla kullanmıyorum artık telekineziyle uğraşıyorum annem bu işleri artık bıraktı ama bende telekineziyi yapamıyom sabırla yapmaya çalışıyorum yakında yapacağıma inanıyorum hadi sabır bu işin temelidir sabırlı olursanız nekrokineziyi bile yapabilirsiniz

26. 2011-11-09 #26
    Levitasyon hocası ben buldum zamanında star tv ye çıkmışben tam levitasyon olmasa bile az buz yaparım mesela bir ila 1o arasındaki sayıyı bulurum

27. 2011-12-07 #27
    merhaba
    isvec den adem
    bu konularda benimle yazisirsaniz sevinirim
    ademdove@yahoo.se
    isvec

28. 2011-12-11 #28
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    bn inanın levitasyonu çok isteyerek yapıyorum.sabırlıyım yani kendimi öyle biliyorum.eğer siz levitasyon yapıyorsanız öğretebilme şansınız var mı?
    çok kolay. ben 24 cm havalandım.

29. 2011-12-21 #29
    ben jenga tahtalarından aldım bi tane sitede yoğunlaşın olur yazdı da olmuyo tahtayı yerden kaldıramıyorum levitasyona çok inanıyorum ama olmuyo lütfen yardım edin

30. 2011-12-24 #30
    Peki uçmayı nasıl başarıyorsun anlatırmıısın ?

31. 2012-01-10 #31
    ben 8 yıldır uğraşıyorum 10-15 metre uçabilizorum ve psi ball yapabiliyorum bu konuda benden yardım alabilirsiniz (adnanatik@windowslive.com)

32. 2012-02-25 #32
    kardes msn : guven_ciko@hotmail.com bni ekLe ltfn ine nin üstündeki kağıdı döndürebiliyorm ama uçuramıyorm yardımmm!!

33. 2012-03-26 #33
    arkadaşlar saçmalamayın böyle birşey olabilir evet ama en üstün yaratılan varlık insandır ve insanlar normal bir insan beynin %2 sini kullanır ama eğer siz onu açarsınız artırırsanız böyle şeyler mümkündür ama bana kalsa ben hiç uğraşamam uçmayada bu dünyada meraklı değilim eğer imanınıza gayret gösterirseniz öbür hayatınızda bunları yapacaksınız.

34. 2012-05-05 #34
    Alıntı:
    SELAM Especiales MSN adresim y_cihan_caliskan@hotmail.com eğer dediklerin gerçekse mutlaka dön eminim memnun olacaksın

35. 2012-05-14 #35
    Alıntı:
    Bunu nasıl yapıyosun ? öğretebilir misin ?

36. 2012-06-03 #36
    Alıntı:
    deli_solo@hotmail.com adresinden bana ulaşır mısın

37. 2012-06-07 #37
    salam. qardas men azrbaycan yeni baki dan narahat edirem seni xais edirem bildiklerinden mene de oyret bu levitasyon sanatina cox boyuk hevesim var demek olarki us**liqdan indiyene kimi oyrenmek istemisem amma oyreden olmayib . xais edirem cavab yaz

38. 2012-08-25 #38
    Especiales A sallama lan yok uçuyomuş yok konuyomuş

39. 2013-03-05 #39
    gerçekten uçurabilirmiyim? ben küçüklüğümden beri hep uçmayı hayal ettm ama sadece rüyamda yapabildim bunu. eğer gerçekten beyin enerjisiyle yani dokunmadan bi şeyi uçurabiliyorsak birgün kendimizi de uçurabilirmiyiz?

40. 2013-03-05 #40
    ya arkadaşlar bunların hepsi zırva siz hiç fizik kuralları diye bişey duymadınızmı yapmayın arkadaşlar yok pamuk kaldırıyon yok bilmem 1 kilo kaldırıyom video nu koysana bakim gerçek mi inan mayın böyle şeylere siz bir kuşun kanatları olmadan uçabildiğini gördünüz mü veya bir hayvanın bunlar boşa vaktinizi çalan şeyler hani bu zamana kadar nerde gördünüz uçan bi adam yok göremessiniz çünki bunlar uydurma bilim dalları ben den sölemesi inannan varsa denesin ama görecek ki bi sonuç olmadığını boş işler olduğunu şu kısacık ömürde bunlamı uğraşcam saten öbür dünyada Allah izin verirde cennete girersem herşey mümkün siz boşverin bunları benden demesi

41. 2013-04-13 #41
    O '' ben 1 kg kaldırıyorum '' diyen abi varya bir video koysun da görelim

42. 2013-07-27 #42
    abi kökü yalan ya hanı nerde kanıtınz en ufak bı kanıt gostern eyvallah dyelım boyle sacmalklarla beynınızı yormayın hayattan kopmayn derım sıze tavsyem .d

Bölüm: Parapsikoloji
  Okunma: 28714 - Yorum: 41 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0