Bizimkiler Gülcan'ın Doğum Günü Partisinde - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkiler Gülcan'ın Doğum Günü Partisinde

1. Sitemizin nazlı prensesinin doğum günü geldi ve bizimkilerin her üyesi kendince en değerli olan şeylerden Gülcan'a hediye hazırlamaya başladılar...

Arwen: Evet arkadaşlar,bu gece külkedimizin doğum günü. Öncelikle parti için yeni bir başlık açmak lazım.Orada kutlarız.

Vuslat: Yeri ayarlarız Arwen'de ne alıcaz? Papatyalardan iyiki doğdun gülcan yazan bi pankart yaptırıp Delinetçilerin girişine asalım mı?

Nötrino: Olamazdır, İAŞE'ye pahalıya patlardır. Hem sonra size papatya kalmazdır efendim

Vuslat: aaa doğru başka bişey bulalım

Sessiz Gemi: Arkadaşlar hepimiz için güzel anlayışı değişiyor. Bana göre gül, vuslata göre papatya,,inciye göre küçük bi inci tanesi, nötrinoya göre uzay,sessiz periye göre şiir...Ben derim ki şimdi dağılalım, herkes kendi hediyesini kendisi seçsin.Nasıl fikir?

Bizimkiler: süpeer :a200:

Grup 1 ( Sessiz Gemi- İnci -Sessiz Peri)

Sessiz Peri: Hemen Gülcanıma bir şiir yazmalıyım.Mesela şu başlangıç nasıl?
    İyiki doğdun nazlı külkedim!
    İyiki bizimlesin delinetçi müdavimim

İnci: Ohooo ablam naptın? Gülcan'ın iki tane sıfatı yokki. Her sıfata bir mısra yazmaya kalksan o şiir değil destan olur

Sessiz Gemi: Külkedisi,müdavim,tatlı,nazlı ohoo inci burdan manas destanı çıkar
    İnci:

Sessiz Peri: pişşşşşt sessiz olun canlarım,düşünemiyorum :huhh:

İnci: ablacım sen evinde bile o güzel şiirleri yazdıysan burda ikimizin gürültüsüyle harikalar yaratırsın

Grup 1:

Sessiz Gemi: İnci sen ne alıcaksın?

İnci: Sessiz sende söyledin,küçük bi inci tanesi çıkarıcam hazineden

Sessiz Gemi: ben ne alsam :huhh:

Sessiz Peri:
    Sİtemizin beyaz atlı prensi
    Aldı eline gülcan için bir gül destesi...

İnci: aa süper fikir sessiz bir buket gül yaptırtsana

Sessiz Gemi: olurmuki

Sessiz Peri: neden olmasın adaşım çk güzel olur

Grup 2 (Myt@p- Vuslat-Karagül)

Vuslat: Ne alıyoruz canikler?

myt@p: ben bissürü maytap alıcam gülcanımın pastasına

karagül: Bende bi tane karagül koparıcam bahçemden ya sen vuslat?

Vuslat: bende bir demet papatya vermeyi düşünüyorum.

grup 3 (Lmn-Nötrino-Yesilbeyaz)

Nötrino: Ne alıyoruzdır hı? :T_popc1:

Lmn: Ben çok kararsızım ciğerim dalaam yesil sen?

yesilbeyaz: ben partide gülcana bi şarkı söyliycem

Nötrino: Oh ne güzeldir.bir ne yapalımdır lmn'cim hıı?

Lmn: ben yeni bir süpürge alayım bari külkedimize.şimdiki çk eskidi

Nötrino: çok iyi olurdur da ben ne alayımdır

yesilbeyaz:Külkediskopa ne dersin nötri?

Nötrino: o nedir yahu ilk defa duyuyorumdur

Lmn: dur tahmin edeyim.Nasıl senin teleskobun uzayı,kayan yıldızları falan gösteriyorsa bu külkediskopta temizlenecek yerlerimi gösteriyor dalaaam?

yesilbeyaz:aynen öyle şeker topağı

Nötrino: aaa olurdur hemen alalımdır efendim

Grup 4(Lale-Fly gizem- Premier 2)

fly gizem: ne alalım CANlarım?

Lale: Ben kocaman bi pasta yapıcam sen premier?

Premier 2:Gülcan çok güzel bir kız.etrafta çakal üyeler var.herzamna ben yanında olamam o yüzden box eldiveni alıcam kendini savunsun diye

fly gizem: ben ne alayım yardım edinn

Lale: CANın ne istiyorsa onu al CANım

fly gizem: aa buldum bi anı defteri alıcam müdavimciğimiz anılarını yazsın diye.

grup 5(Arwen-ezüq kelebek-İsyanlı sükut)

İsyanlı sükut: Napıcaz kızlar yaa

Arwen: Hiç bilmiyorumki.Ben külkedimize yeni bir gece kıyafeti alayım bari hep aynı kıyafetle olmuyor.

ezüq kelebek: Kelüşede al bir tane arıwen

Arwen: sen hala burdamısın :99:

İsyanlı sükut: bende yazılılarında yardımcı olucak bi kitap alıyım bari

Arwen: iyi olur canım sen napıcan ezüq?

ezüq kelebek: ben tek pabuş alacağım eşi kesinlikle olmayacak.nasılsa birini hep düşürüyor

grup 5:

Güncelleme : 2007-12-03
  2. 2007-12-03 #2
    Lale akşam olunca hazırladığı harika pastayı odanın tam ortasına yerleştirdi.myt@p maytaplarını özenle pastaya dikti. ağır yaralı maytapları ateşledi ve gülcan içeriye yesilbeyazın parçası eşliğinde girdi.Gülcan çok duygulanmıştı.Bu kadar sevildiğini düşünmüyordu.Pastasından herkese yedirdi ve bir köeşeye çekildi.tam o sessizlik anında sessiz peri şiirini okudu.bizimkiler alkışladı.sitemizin beyaz atılı prensi gülleri sahibine takdim etti,inci incisini,karagül gülünü,vuslat papatyalarını verdi.sıra ezüq kelebek in hediyesine geldi.ezüq kutuyu gülcana uzattı.gülcan kutuyu actı..

gülcan: kelebek çok teşekkür ederimde nerde bunun eşi

ezüq kelebek: tezgahtar çift satıyoruz dedi,ben kafasına geçirmekle tehdit edince tekini vermek zorunda kaldı.biler çift almadım gülciş nasılsa eşini hep düşürüyorsun

gülcan:

Bizimkiler

Nötrino: kızmaınızdır müdavimcim bakın benim külkediskobum çok işinize yarayacaktır :60:

Bizimkiler:

gülcan: o ne nötrion

Nötrino: en ufak kirleri bile bunun sayesinde görebileceksinizidr efendim

Bizimkiler:

gülcan:

Bu hikayeyi yazma sebebim hem biraz eğlenmek-eğlendirebilmek.hemde PENCERE arkadaşım gülcan'a onu ne kadar sevdiğimizi gösterebilmekti. hiç ''hıh'' yapmana gerek yok, biz seni çok seviyoruz nazlı külkedimiz
    (gülcancım ben inanıyorum bulucaz o pencereyi )

3. 2007-12-04 #3
    Harika olmuş inci'm doğru söylüyorsun gülcanımızı çok seviyoruz keşke imkan olsada ona böyle bir doğum günü yapabilseydik...

4. 2007-12-04 #4
    Gülcan {ptp}

Inci cok guzel olmus emegine saglik canim,gulcan kiymetini bil bak bir demet papatya aliyorum sana ptp

5. 2007-12-04 #5
    karagül: Bende bi tane karagül koparıcam bahçemden ya sen vuslat?

Bahçemden...!

Hemde karagül...

Enteresan...bahçem olduğunu yeni öğrendim...

6. 2007-12-04 #6
    İncim çok güzel yazmışsın canım. Evet gülcanı çok seviyoruz. Ve unutma burdaki herkes seni de çok seviyor... ptp

7. 2007-12-05 #7
    Premier 2:Gülcan çok güzel bir kız.etrafta çakal üyeler var.herzamna ben yanında olamam o yüzden box eldiveni alıcam kendini savunsun diye

8. 2007-12-08 #8
    Alıntı:
    inci Nickli Üyeden Alıntı
    Lale akşam olunca hazırladığı harika pastayı odanın tam ortasına yerleştirdi.myt@p maytaplarını özenle pastaya dikti. ağır yaralı maytapları ateşledi ve gülcan içeriye yesilbeyazın parçası eşliğinde girdi.Gülcan çok duygulanmıştı.Bu kadar sevildiğini düşünmüyordu.Pastasından herkese yedirdi ve bir köeşeye çekildi.tam o sessizlik anında sessiz peri şiirini okudu.bizimkiler alkışladı.sitemizin beyaz atılı prensi gülleri sahibine takdim etti,inci incisini,karagül gülünü,vuslat papatyalarını verdi.sıra ezüq kelebek in hediyesine geldi.ezüq kutuyu gülcana uzattı.gülcan kutuyu actı..

gülcan: kelebek çok teşekkür ederimde nerde bunun eşi

ezüq kelebek: tezgahtar çift satıyoruz dedi,ben kafasına geçirmekle tehdit edince tekini vermek zorunda kaldı.biler çift almadım gülciş nasılsa eşini hep düşürüyorsun

gülcan:

Bizimkiler

Nötrino: kızmaınızdır müdavimcim bakın benim külkediskobum çok işinize yarayacaktır :60:

Bizimkiler:

gülcan: o ne nötrion

Nötrino: en ufak kirleri bile bunun sayesinde görebileceksinizidr efendim

Bizimkiler:

gülcan:

Bu hikayeyi yazma sebebim hem biraz eğlenmek-eğlendirebilmek.hemde PENCERE arkadaşım gülcan'a onu ne kadar sevdiğimizi gösterebilmekti. hiç ''hıh'' yapmana gerek yok, biz seni çok seviyoruz nazlı külkedimiz
    (gülcancım ben inanıyorum bulucaz o pencereyi )
    eline sağlık incim çok teşekkür ederim çok güsel olmuş bende sizi seviyorum...:)
    yha ama napayım azçık alınganlıım tutuyo bazen...

9. 2007-12-09 #9
    süpersin inci gülmekten yerler yattım maytap alacam havada gülcan doğum günün kutlu olsun yazardım ben
    ::::D

10. 2011-05-31 #10
    öncelikle kimsiniz benim adımda gülcan karagülle bilgisayarımdam ismime ve soyismime girdim ve siz çıktınız bu arada doğum gününüz kutlu olsun

11. 2012-02-04 #11
    Canım dogum günün kutlu olsun

Okunma: 4396 - Yorum: 10 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -