Bizimkiler Piknikte 2 - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bizimkiler Piknikte 2

1. Uzun ve soğuk geçen kışın ardından havalar ısınmış,doğa canlanmış her yer cıvıl cıvıl kuş sesleriyle dolmuştur.
    Baharın gelmesiyle etrafı misler gibi çiçek kokusu sarmıştır. Çeşit çeşit kır çiçekleri papatyalar, laleler açmıştır artık.

Böylesine güzel hava olurda bizimkilerin kanı kaynamaz mı?
    Zaten en sonki pikniğin tadı damaklarında kalmıştır. İşte böyle bir günde karar verirler ikinci bir piknik yapılacaktır. Her şey hazırlanır ve yola çıkarlar

Ve yolculuk başlar

yeşilbeyaz:Eeee hadi bakalım istekler gelsin. Canlı canlı başka yerde bulamazsınız yeşilbeyaz ve bülüçlerünü

Bizimkiler kaynayan kanları gibi fıkırdak bişeyler isterler

yeşilbeyaz: Çekirgeyi salıııverdiiim çayıııra çayıra hop hop hopla çekirgee zıp zıp zıpla çekirge
    Bizimkiler: Alkışlarla tempo tutarlar

Nötrino: Uzun bir galaxi yolculuğundan sonra bu piknik çok iyi gelecektir kanımca. Zaten kedim Mars'ta çok sıkılmıştır galaxi yolculuklarındandır.

Nötrino uzun uğraşlarla konuşmayı öğrettiği kuşlarının uçup gitmesinden sonra mars'a odaklanmıştır zira konuşma sırası ondadır, ama mars pekde oralı görünmemektedir.

Artık güzel bir yer seçilip eşyalar yerleştirilir.
    VuSLaT: Ayyy ne güzeeel bakın her yerde papatyalar doluuu, bir oraya bir buraya koşar papatyaları görünce ne tarafa koşacağını sapıtır.isy11
    ARWEN:Yavaş ol vuslatım hepsi senin merak etme
    VuSLaT:Gencim güzelim tabi hepsi benim vermem kimselere.
    İnci:İnşallah havalara aldanıp yine üşütmem,Gerçi sessizin iğrenç karışımını yanıma aldım ne olur ne olmaz diye

Bizimkiler:
    ARWEN:prensim sen atını getirmedin mi?
    Sessiz Gemi:Getirdim prenses getirdim, bak dolaşmaya çıkıyorum bile:SS:
    lmn: Noliy.. Hemşo ciğerim dalaam böbreeem dikkat et ayü çıkabülü
    Bizimkiler:
    S€ssiz P€ri: uzun zamandır kafamı dinleyemedim, bu piknik çok iyi geldi. Bizim evin hali malum gelen giden
    Bizimkiler:
    X3 mangalın başına geçer Mars etlerin kokusunu almıştır ama o da ne birden korkup nötrinonun yanına kaçar
    Nötrino:Ne olmuştur ya hu, o kadar uzay canavarı görmüşsündür korkmamışsındır. Ben anlayamamışımdır.
    ARWEN: Ben gördüm nötr, bizim x3 ten korktu şu yüze baksana

X3 ve mars bir an göz göze gelmişlerdir,X3 etleri mars'a kaptırmak niyetinde değildir.
    Kediciğe bir bakış atmış ve işi kökünden halletmiştir.
    Zira temiz yüzünü evde bırakıp yüzünü nadasa bırakmıştır
    X3: Fazla tıraş cildi bozaar
    Bizimkiler:
    Sessizden haber yoktur, tam arayacakları sıra sessiz gelir ve etler, salatalar içeçcekler hazırlanır bir güzel yerler içerler
    Yemeği fazla kaçıran bizimkiler biraz oynayalımda eritelim bari derler ve oynamaya başlarlar
    Yeşilbeyaz:Bu sefer farklı bir parça geliyor
    Yeşilbeyaz:Kara gözlü çingenem aşık oldum ben sanaaa:tey:
    Bizimkiler: 9-8'lik döktürürler roman havasında
    Uzaklardan bizimkilere hayran hayran bakan piknikçiler görünür
    Premier2:Ne bakıyo bunlar dik dik, dööviiim mi?:*::*::99:
    VuSLaT:Herşey kaba kuvvetle olmaz premier2, Eşkiya mısın sen?
    Bizimkiler::gül:
    VuSLaT: Genciz güzeliz e bide delinetçiyiz tabi bakacaklar
    BluNigHT::yuru:
    Sessiz Gemi:Bir flash yaptım dinlemek istermisiniz?
    Bizimkiler:Sorulur mu hiç zaten ne zamandır bekliyoruz o güzel sesi

Sessiz Gemi alır sazı eline,Vurur yürekten sazın teline:ser:

Bizimkiler pür dikkat dinlerler ve çok beğenirler hepsinin dili tutulmuştur adeta çok duygulanmışlardır
    hepside sessizi tebrik ederler, ortalığın sessizleştiği o anda bir ses duyulur bu ses çok yabancı gelmiştir

Mars: Miyavdır, çok güzel olmuştur:124:

Devamı sizden........

Güncelleme : 2008-01-02
  2. 2007-11-30 #2
    Harika olmus yine perim ptp devamini getiriler insallah dizi gibi oldu bunlar merak eder oldum artik :)

X3 mangalın başına geçer {mi acaba}

yalannnnnnBence o yeme isine bakar

3. 2007-11-30 #3
    Zaten yemek için başında kimseye kaptırmamak için bekliyor, kediciği bile kaçırdı baksana

4. 2007-11-30 #4
    çok komik olmuştur sessiz peri elinize sağlık efem. ama benim marsım kendi gölgesi hariç hiç birşeyden korkmaz

5. 2007-11-30 #5

Eline sağlık perim harika olmuş ama yukardaki konuşma tam x3 ü anlatmış. Temiz yüzünü görmeyeli o kadar uzun zaman olduki değil kedi dinazor gelse korkup kaçacak kanımca...

6. 2007-11-30 #6
    Alıntı:
    ARWEN Nickli Üyeden Alıntı

Eline sağlık perim harika olmuş ama yukardaki konuşma tam x3 ü anlatmış. Temiz yüzünü görmeyeli o kadar uzun zaman olduki değil kedi dinazor gelse korkup kaçacak kanımca...
    Senin yazdığın bu kısım daha da komik olmuş dinozor gelse korkar

X3 kızacak valla aayy

Güncelleme : 2007-11-30
  7. 2007-11-30 #7
    Sessiz peri süper yazıyorsun tebrikler.Çok eğlenceli oluyor:)

8. 2007-11-30 #8
    İşte temiz yüzlü x3 (Bu haliylede zavallı marsı korkutabilir kanımca)

9. 2007-11-30 #9
    ARWENNNNN:kizzz: ugrasma kardesimle :99: temiz yuzulu tabii masaAllahhh

10. 2007-11-30 #10
    İşin espirisi tabi bunlar
    Temiz yüzlü işte daha ne olsun

11. 2007-11-30 #11
    zavallı mı Marsım mı ?Arwen bence x3 marsımın yanında masum görünür.mars dıştan şirin görünür ama içi granit gibidir dış görünüşe aldanmayın(Ama kendi gölgesinden korkar o ayrı cins varlık işte)

12. 2007-11-30 #12
    X3 mangalın başında etleri pişirmiş
    yeşilbeyaz çekirgeyi zıplata zıplata bacaklarını kırmış
    sessizgemiyi kaçıran at yorulup geri gelmiş
    nötrino ise marsı girdiği yerden çıkarmaya çalışıyordur.

Vuslat: x3 gelelimmi artık gencim güzelim cazibeliyim ama acıktım

Arwen: x3 temiz yüzlü kardeşim bizi duyuyormusun

Nötrino: (içinden) bir daha bu adminle pikniğe gelmeyeceğimdir gitti marsımın bir canı daha:kizzz:

Sessiz_Gemi: Bu atı mahkemeye verecem aslında ben çok iyi binerdim bütün sorun atta:kotu:

Bizimkiler : x3 diye bağırırlar

x3 mangalın başında etlere odaklanmış kimseye bakmamaktadır .Birden döner ve yaklaşanı banlarım diye bağırır.... Bizimkiler şoktadır x3 bütün iaşeye etlere el koymuştur herkes açtır ve gözü dönmüştür.

Vuslat: x3 kardeşim hadi kalk oradan gel papatya toplayalım

İnci: x3 abi bari bana acı hem küçüğüm hemde her şartta ve şekilde hasta olabiliyorum

Gülcan: Küstüm

Nötri: Hem marsımı korkutmuşsundur hemde etlere el koymuşsundur temiz yüzlü cani diye bağırır

Sessiz_Gemi: İyilikle yaklaşalım arkadaşlar etler söz konusu der:delli:

Premier: Çekilin döveyim diye bağırır ama x3 ün ayağı kalkmasıyla geri çekilir

Bluenight: Seni destekliyorum x3 yanındayım dostum der.:ban:

Bizimkiler : Blueeeeeeee:kiz:

En sonunda iyilikle halledemeyeceğini anlayan bizimkiler Allaha sığınıp x3 e saldırır ve bir saat süren kavganın sonunda etler kurtarılır x3 bağlanıp bagaja konulur. Bizimkiler afiyetle yemeklerini yerken..

Vuslat: gencim güzelim cazibeliyim ama yemeğime kimse dokunamaz

Premier: Bırakmadınızki döveyim

Sessiz_Gemi: Bu at olayını kimseye anlatırsanız sizinle birdaha konuşmam malum prensim kraliyet ailesindenim:SS:

Sessiz peri: Unuttuk gitti sessiz_gemi

Bizimkiler: Unuttuk bile:tey:

Yorgun yaralı ama mutlu bir şekilde yemeklerini yemeye devam ederken birden boğuk bir ses duyulur. Bu x3 ün bagajdan gelen sesidir bunu yanınıza bırakman bunun siteye dönüşüde var unutmayın der !!!!

Ezüq_kelebek: Öldür onları abiiiiii diye x3 ün yanında belirir.

Devamı sizden.....

13. 2007-11-30 #13
    Süper ya eğlenceli olmuş hakkatten x3 üstad hepimizi banlar artık

14. 2007-11-30 #14
    harika olmuş

15. 2007-11-30 #15
    Arkadaşlar bence hepimiz inci'ye teşekkür borçluyuz böyle güzel eğlenceli bir konuyu başlattığı için. Teşekkür ederiz inci.

Sen başlattın bizlerde devam ettirmeye çalışıyoruz.

16. 2007-11-30 #16
    Vuslat: x3 gelelimmi artık gencim güzelim cazibeliyim ama acıktım

cazibe acliga engel olamiyor

ARWEN harikasin ptp

17. 2007-11-30 #17
    Sessiz Peri:Unuttuk gitti sessiz_gemi

Çok güzel olmuş arwen harika, ama ben böyle demem ki

Emin ol şöyle olurdu:

S€ssiz P€ri: adaş unuttuk gitti bile

18. 2007-12-01 #18
    Alıntı:
    S€ssiz P€ri Nickli Üyeden Alıntı
    Sessiz Peri:Unuttuk gitti sessiz_gemi

Çok güzel olmuş arwen harika, ama ben böyle demem ki

Emin ol şöyle olurdu:

S€ssiz P€ri: adaş unuttuk gitti bile

Haklısın Sessiz_Peri ama okadar dar bir vakitte yazdımki aklıma gelmemiş demekki ...

19. 2007-12-01 #19
    Biraz daha yazdım gerisi sizden

X3 hala bagajdadır ve bagajı yumruklaya yumruklaya şöyle bağırmaktadır

X3 : Hepinize bunun hesabını sorcam, siz görürsünüz. Elbet burdan çıkcam, hepinizin üyeliğine son vercem yok yoook bu çok çabuk olur, şöyle acı çektire çektire almalıyım intikamı mı var mı hemen kolaydan ban.
    Korkudan tirtir titreyeceksiniz kaçacak site arayacaksınızisy11isy11
    Önce bütün mesaj sayılarınızı sıfırlıycam, admin, süpermod, mod, bizimkiler farketmez, x3 affetmez

Sonra görevlilerin görevlerini ellerinden söküp alcaaam

Sonra bizimkiler ayrıcalığına sahip olanların bu ayrıcalıklarını da alcaaaam

Bakalım nasıl oluyomuş, Açın şu bagajııııııııııııııııııııı:99: :99:

Güncelleme : 2007-12-01
  20. 2007-12-01 #20
    Bizimkiler bakarlarki korkunun ecele faydası yok korka korka x3'ü bagajdan çıkarır X3'ün temiz yüzü bulamaç gibi olmuştur ve kükremiş sel gibi bendini yıkmaya bizimkileri parçalamaya hazırdır. Devreye ARWEN girer kısa ve öz konuşur..

ARWEN: x3 olduğun yerde kal yoksa seni babama söylerim :kiz:

X3 biranda sakinler babamı karıştırmayalım istersen ARWEN der ve zaten etin ne önemi var mühim olan eğlenmek der...ARWEN daha sözünü bitirmemiştir

ARWEN: Ezüq_kelebeğide al ve yerinize oturun sizinle evde görüşeceğiz.

X3: Ezüq_kelebekte kim tanımıyorum ben öyle birini der

Ezüq_Kelebek: İntikamım acı olacak bela olacam:kizzz: başınıza bunu yapabilirm kanımca

Bizimkiler rahatlamış hırpalanmış olsada karınlarını doyurmuş ve eğlenmişlerdir artık geri dönmenin vakti gelmiştir....

21. 2007-12-02 #21
    2,3 gün gelmedim diye beni ne çabuk unuttunuz

22. 2007-12-02 #22
    ben gülcanın doğumgününü yazdım sınav haftam bitsin atıcam

23. 2007-12-03 #23
    başarılar gercekten cok güzel meye saygı lütdennnnn

24. 2007-12-03 #24
    Alıntı:
    inci Nickli Üyeden Alıntı
    ben gülcanın doğumgününü yazdım sınav haftam bitsin atıcam
    Sabırsızlıkla bekliyoruz........

25. 2007-12-06 #25
    periiii

Premier2:Ne bakıyo bunlar dik dik, dööviiim mi?
    yaw bırakmıyorsunuz ki bi döwiiimm:kiz:

ben bu seriyi kaçırmışım affedin

ama çok güzel olmuş sağol peri

26. 2007-12-19 #26
    niye beni aranıza almıyonuz nolur benide alsanıza aranıza hem pikniğe gidiyonuz hem kelebek sende gelürmüsün diyen yok varya sizin alnınızı karışlarım ha.çabuk bi daha gidioz arabayı ben kullancam. teokaaa :wink:

27. 2007-12-22 #27
    Alıntı:
    Ezüq _kelebek Nickli Üyeden Alıntı
    niye beni aranıza almıyonuz nolur benide alsanıza aranıza hem pikniğe gidiyonuz hem kelebek sende gelürmüsün diyen yok varya sizin alnınızı karışlarım ha.çabuk bi daha gidioz arabayı ben kullancam. teokaaa :wink:

Ezüqçüm kelebekçüm seni unuturmuyuz hiç, ama biz seni maraş'a götürmüştük söz kurban etleriyle bi mangal daha yakarız yakında. Belkide ULUDAĞ'da karların üstünde ne dersin?

Bu maraş gezisi

https://www.delinetciler.net/bizimki...46/index4.html

28. 2007-12-23 #28
    Müjde ezüq !!

Uludağda bir mangal partisi daha yaptık. Ama ilk fırsat bulduğumda yazacağım buraya.

Okunma: 4202 - Yorum: 27 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -