Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

1. UFO (Unidentified Flying Objects) yani Türkçe adıyla Tanımlanamayan Uçan Cisimler. Yarım asırdan fazla bir süredir insanların en büyük merak konularından biri ufolar ve yeni bin yılda da en fazla ilgi odağı olacak gibi gözüküyorlar. Gerçek ya da değil; bir tek şey var ki o da UFOların güncelliğini hala ilk günkü gibi korumasıdır. Ve bu güncellik hiç bitmeyecek bir sürecin içinde varlığını sürdürecektir.

UFO Nedir: Bir çok fenomenlerde anlatıldığı üzere, bu tanımlanamayan uçan cisimler kimi zaman bir daire şeklinde, kimi zaman çok büyük boyutlarda bir elips ya da bir puro şeklinde görülmektedirler. Bir zamanlar hayal gücünün ve bilinçaltının insanlara bir oyunu olarak yorumlanan bu olgu, bugün inkar edilememektedir. Televizyon kameraları karşısında bilimselliği ve somut gerçekleri savunan ve bir adım geri basmayan, UFO olayını görmezlikten gelen bilim adamları, profesörler vb. kişiler, televizyon kameraları stop düğmesine bastıkları andan itibaren de bu olguyu onaylayıcı bir tavır sergilemektedirler.

Ama son yıllarda kamuya açılan resmi dosyalar, hükümet bazındaki sözcülerin konuşmalarında UFOlarla alay ettiği dönemlerde bile konunun ne kadar ciddiye alınmış olduğunu göstermektedir. O dosyalar çok şey anlatmakta ve hem görgü tanıklarının, hem de bilinmeyen gök cisimlerinin radarda izleme olaylarının kayıtlarını içermektedir. Bu kayıtlarda askeri jetlerin UFOları kovalarken nasıl başarısız olduklarından tutunda, köylerdeki saman yığınlarının üstüne inenlere kadar bir dolu kanıt bulunmaktadır. Bu belgeler çeşitli tanımları içermektedir ve bu tanımlamalar da yanlış olmadığı gibi, hayal ürünü de değildir ve o cisimler dünyadaki hiçbir şeye de benzememektedir.

Bir de son zamanlarda en çok UFOlar tarafından kaçırılma olaylarının öne çıktığı görülmekte, kişiler yaşadıkları bu olayları anlatabilmek için olmadık yollara başvurmakta ve inandırabilecek birilerini bulabilmek için amansız bir mücadele vermektedirler. Kaçırılma konusu, daha az somut kanıt sunan bir konudur ve araştırmacılara göre, gerçek fiziksel anomalilere dayalı psikolojik olgulardır.

2477 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

İşte Bir Uzaylı Otopsi Aşamasında.

Sizce Gerçek Mi Acabaaa.

2478 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

1817 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2479 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

1818 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

Rus Askerleri'nin Düşürdüğü Ufo...

2480 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar
    2481 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2482 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar
    Bunlarda Ufo'dan Çıkarılan Şeyler

2483 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2484 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

Güncelleme : 2017-05-23
  2. 2007-12-02 #2
    1403 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

1404 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

1405 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

3. 2008-01-28 #3
    İngiltere'de Amatör Bir Fotografçının Çektiği Fotograf

167 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

İngiltere Tarih:29 Aralık 2007

Amatör olarak doğa fotoğrafçılığı yapan Kelvin Barbery, İngiltere'nin güney ucundaki Cornwall bölgesinde fotoğraflar çekti.

Ancak bunları tab ettiğinde, gözlerine inanamadı. Çünkü farkında olmadan UFO yani "tanımlanamayan gök cismi" çekmişti. Tabii kendi iddiasına göre…

55 yaşındaki Barbery'nin çektiği kareyi inceleyen İngiliz Savunma Bakanlığı eski çalışanlarından UFO uzmanı Nick Pope "Bu şimdiye kadar gördüklerimin en belirgini. Çok gerçekçi. Fotoğraf hilesi olduğuna dair iz yok. Bu inanılmaz bir kanıt" diye konuştu.

4. 2008-03-01 #4
    Bu da Nazilerin Ufosu
    1124 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

5. 2008-03-31 #5
    Hürriyet Gazetesinin manşetden verdigi 1982 yılına ait bir UFO haberi

18 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

19 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

6. 2008-04-07 #6
    İddia ediyorlar ki bugüne kadar yakalanmış en net UFO görüntüsü, bu...

2682 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

Uzaylıların varlığı konusunda tartışmalar sürerken, bir Ufo Japonya'da net olarak görüntülendi

7. 2008-04-08 #7
    gorus soyluyorum 1942 evet saka degıl 1942 ben o tarıhte bır fotograf makınasının sadece ısını gucunu bıralıp ufo resımlerıyle ugrasacagına ınanmıyom ınandıramazsınızda zaten yaw:not: hepsı sıyah beyaz resımler renklı yokmu veya canlı yayında gostersın otopsı yapsın hadı olmazzzzz dımı ya nötrino kızma ama napıyım ya şimdi senin protonların fırlıyo farkındayım:kizzz:

8. 2008-04-08 #8
    NötriNo bi açıklama yaparsın diye düşünüyorum bu konuda

Ben sadece şunu diyorum Bir Gün Gelecekler !!!

9. 2008-04-08 #9
    Alıntı:
    akinci_ Nickli Üyeden Alıntı
    gorus soyluyorum 1942 evet saka degıl 1942 ben o tarıhte bır fotograf makınasının sadece ısını gucunu bıralıp ufo resımlerıyle ugrasacagına ınanmıyom ınandıramazsınızda zaten yaw:not: hepsı sıyah beyaz resımler renklı yokmu veya canlı yayında gostersın otopsı yapsın hadı olmazzzzz dımı ya nötrino kızma ama napıyım ya şimdi senin protonların fırlıyo farkındayım:kizzz:
    Hayır ben gayet sakinimdir merak etmeyin .bu sizin fikrinizdir ister inanırsınız isterseniz de inanmazsınızdır beni ilgilendirmez.bunu kimseye kanıtlamak zorunda da değilimdir.ama şunu söyleyeyimdir bu olay hiç de öyle basit bir olay değildir bu resimlerin siyah beyaz olması ya da otopsinin kayıtlardan verilmesi bunların gerçek olmadığı anlamına gelmiyordur geniş düşünmek lazımdır.işini gücünü bırakmak da ne demek bundan önemli işmi olur amatör veya profesyonel bir fotoğrafçı için hııı .ozaman siyah beyaz çekim yapılıyormuş gerçek olup olmamasının renklerle ne ilgisi vardır ayrıca teknoloji gelişiyordur .şu an bu fotoğraflar farklı tekniklerle renklendirilebilir sorun bu değil ki ayrıca komik bir nedendir bu.neyse dediğim gibi ben inanıyorumdur varlıklarına isteyen inanır isteyende inanmaz merak eden de araştırır öğrenir STOP vsvs......ayrıca evt cadde sana katılıyorumdur bir gün gelecekler.....

10. 2008-04-08 #10
    2609 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2610 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2611 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2612 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2613 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2614 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

11. 2008-04-08 #11
    Kim nerderse desin ben bu ufoların varlığına inanıyorum vede inanmaya devam edicem...

12. 2008-04-15 #12
    2001 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2002 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2003 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

2004 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

13. 2008-06-07 #13
    2297 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

14. 2008-06-08 #14
    1481 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

1482 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

1483 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

1484 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

Kaynak:Zamandayolculuk(Çetin Bal)

15. 2008-06-09 #15
    1469 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

16. 2008-06-10 #16
    1389 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar

17. 2008-06-10 #17
    1360 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar
    DENİZLİ
    Bu fotoğraf 07.08.2007 saat 20.49'da Denizli'de çekilmiştir. Ancak fotoğraf 10sn enstantane ile çekildi... Eğer UFO'nun yaydığı enerjiden dolayı ışıkları sürekli yansıyorsa 10 sn. enstantane ile görüntünün yakalanması mümkündür.

1361 - Resimlerle Ufolar ve Uzaylılar
    Kaçkarlar / 2007

Kaçkar tırmanışı ekibimizle uçakla dönerken 21 Ağustos 2007, uçaktan çekilmiş görüntülere daha sonra bakarken arkadaşım şaneseri uçan cisimleri gördü 2 fotoğraf birkaç saniye ara ile arka arkaya çekilmiştir. Fotoğrafçı arkadaşım lenste veyahut camda leke olmasından şüphelendi fakat inceledikten sonra böyle olmadığını gördü. bu görüntüleri İngilterede çekilen fotoğrafı gördükten sonra yollamaya karar verdim çünkü aynı cisim bence..Kumburgaz görüntüleri de tam bu zamanlarda çekilmiş herhalde..
    (Mert Kara)

18. 2009-06-01 #18
    uzaylılar gerçek! 51.bölge doğru! bu bir gerçek.. insanlk buna inanmak zornda!

19. 2009-06-07 #19
    beyler bence ufolar var.Bu koskoca evrende yalnız olamayız...

20. 2011-05-06 #20
    ne kadar yapmacık

Okunma: 24338 - Yorum: 19 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -