Şarj Derdi Tarih Oluyor - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Şarj Derdi Tarih Oluyor

 1. 2394 - Şarj Derdi Tarih Oluyor


  Biten pillerden sıkıldıysanız güneşin tükenmeyen enerjisini yanınızda taşıyın.

  Cep Telefonu, IPod, Mp3/ Mp4 player gibi ürünleri istediğiniz zaman istediğiniz yerde şarj edebilirsiniz.

  Freeloader , günlük hayatta çok sık kullandığımız Cep Telefonu, IPod, Mp3/ Mp4 player, Dijital Fotoğraf Makineleri, Taşınabilir Oyun Konsolları ve buna benzer daha pek çok ürünü istediğiniz zaman, istediğiniz yerde şarj etmenizi sağlayan, gelişmiş, taşınabilir bir yedek güç sistemi.

  Cep telefonları, mp3/mp4 çalarlar , video kameralar , dijital fotoğraf makinaları hayatımıza o kadar çok girmiş durumdaki nerdeyse her dışarı çıktığımız da yanımıza aldığımız, çantamızdan ayırmadığımız ürünler haline geldiler.

  Bu ürünleri kullanırken en zorlandığımız kısım hiç beklemediğimiz bir anda şarjının bitmesi oluyor. Bir anda tüm eğlencemiz kabusa dönüşebiliyor, şarj aletleri yanımızda olsa bile elektrik bulup şarj etmek kimi zaman imkansız olabiliyor.

  Gelişen teknoloji şarj problemimize çok farklı bir çözümle cevap veriyor. Solaris Teknoloji LTD tarafından ithal edilen " Freeloader " taşınabilir bir şarj sistemi, ürünün adaptör başlıkları sayesinde cep telefonlarınızı , mp3/mp4 çalarlarınızı, kameralarınızı, taşınabilir oyun konsollarınızı vb istediğiniz her yerde ve herzaman kolaylıkla şarj edebiliyorsunuz.

  Ürünü benzerlerinden ayıran en büyük fark üzerinde bulunan güneş panelleri sayesinde güneşle şarj edile¬bilir olması. Ürünü USB'den veya elektrik ile de şarj edebilmek mümkün. Hafif ve ince tasarımı ile kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz ürünü şarj edin ve yedek piliniz olarak yanınızda taşıyın.
  Freeloader'ı bir kere şarj ettiğiniz de iPod'unuza 18 saat, cep telefonunuzu 44 saat, PSP 2.5 saat, PDA'inize 22 saatlik enerji sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca ürünü kullanmasanız bile 3 aya kadar şarjını saklayabiliyorsunuz. Paslanmayan alüminyum yüzeye sahip olan ürün farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.

  Siz de şarj aleti karmaşasından ve aniden biten pillerden sıkıldıysanız güneşin tükenmeyen enerjisini Freeloader ile yanınızda taşıyın.

 2. 2007-11-27 #2
  gecen haftalarda bu üründen bi alışveriş kanalında satışa sundular bayada alıcısı oldu ama ürünün guneş ile şarj olması için 3-5 saat beklemesi lazım diye sölediğini hatırlıyorum o yuzden belki güneş enerjisiyle şarj etmekte sıkıntı yaşanabilir diye düşünüyorum

  Daha yakından görmek isteyenler için ...

 3. 2007-11-27 #3
  Hım güzel bir icat olmuş.Şarjdan yana pek dertliyim ben:)

  Okunma: 1387 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -