UFO'ların Kanıtı mıdır? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

UFO'ların Kanıtı mıdır?

 1. UFO'ların kanıtı Olabilir mi?

  UFO'ların kanıtı mı Shakespeare'in doğum yeri olan Warwickshire yakınlarında gözlenen beş UFO, kasabada hayatın durmasına neden oldu.

  Dünya çapında zaman zaman UFO ihbarları yapılsa da, ilk kez bu kadar büyük bir kalabalığın, açıklanamayan böylesi bir olaya topluca şahit olduğu vurgulanıyor.

  Uçuş düzenini bozmadan ağır ağır gökyüzünde süzülen ve kimliği belirlenemeyen beş uçan nesneyi izlemek için Strafford kasabasında yüzlerce kişi toplandı. Kasabada UFO'lar yüzünden barlar boşaldı, trafik durdu.

  İngiliz Hava Trafik Denetimi, bölgede 22.30 sularında herhangi olağanüstü bir etkinlik gözlenmediğini açıklasa da, halkın cep telefonlarıyla çektiği fotoğraf ve video görüntüler tartışma yarattı. Bazı görgü tanıkları, "artık uzaylıların varlığına inandıklarını" ifade ettiler.

  Olaya kuşkuyla bakan bazı uzmanlar, geçtiğimiz günlerde bölgedeki bir rugby kulübünün "uçan fenerlerinin" iplerini koparıp kaybolduğunu hatırlatıyor, fakat görgü tanıkları, kimi zaman müthiş hızlı ve çevik hareket eden, sıkı bir düzen içerisinde uçan UFO'ların dünyaya ait olamayacağını iddia ediyorlar.

  Dünya çapında zaman zaman UFO ihbarları yapılsa da, ilk kez bu kadar büyük bir kalabalığın, açıklanamayan böylesi bir olaya topluca şahit olduğu vurgulanıyor.


 2. 2007-11-17 #2
  Medyada hiç bahsedilmedi yada ben duymadım bu haberi ama benim için değilde inanmayan arkadaşklarımız için ii bi sinyal olmuştur belkide:D

 3. 2007-11-17 #3
  ufo haberlerinin bazıları medyaya verilmez açıkcası bende duymamışımdır bu haberi ama tarihi üç ay öncesine aittir. yeni bir haber sayılır.inanmayanlar gerçekten inanmak istemiyolarsa bu haber onlar için sadece eğlencelik malzeme olabilir kanımca

 4. 2007-11-17 #4
  sende haklsıın nötrino ama bunun önüne bir türlü geçilemiyor...Nerede ufo konusu açılsa inanmayan arkadaşlar için dediğin gibi malzeme oluyor yaa neysee...

  Okunma: 1263 - Yorum: 3 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -