Kadın Ne İster? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Kadın Ne İster?

 1. Erkeklerin kendisine aşık olmasını ister.


  Bu aşkın ölünceye kadar sürmesini ister.


  Anlayış ister.


  Bu anlayışın ömür boyu sürmesini ister.


  Affedilmek ister.


  Bu af ömür boyu olsun ister.


  Güzel olmak ister.


  Bu güzellik ömrü boyunca kalsın ister.


  İsminin bir ağaca kazınmasını ve bu vesileyle asırlık bir çınarın kurumasını ister.


  80 yaşında bile olsa kendisine çıtır denilmesini ister.


  Aynı talebi lolita sözcüğü için de geçerlidir.


  3. Dünya Savaşı bile çıksa, evlilik yıldönümü unutulmasın ister.


  Hizmetçisinin kadın, şoförünün erkek olmasını ister.


  Bahçıvanın da erkek olmasında sakınca yoktur.


  Günün 8 saatini yatakta, 8 saatini kuaförde ve 8 saatini de alışverişte geçirmek ister.


  Dünyanın en güzel kadını olduğu cümlesininin dakikada bir söylenmesini ister.


  Kendisi için 1 milyon tane şiir yazılmasını ister.


  Doğurduktan sonra vücudu bozulmasın ister.


  Hapur küpür yemek fakat kilo almamak ister.


  Çiçek bakmaktan nefret eder ama kendisine sürekli çiçekler alınmasını ister.


  Oğlan çocuklarıyla oynamak ister.


  Küçükken evcilik oynamak ve büyüyünce de evlenmek ister.


  İlk öpüşme yıldönümünün de unutulmamasını ister.


  Saman altından okyanus yürütmek ister.


  Yere bakıp bir milyon tane yürek yakmak ister.


  Uğruna ölünsün, geberilsin ister.


  Uğruna gökteki ay yere indirilsin ve kendisine tepsi içinde ikram edilsin ister.


  Kocasından daha uzun yaşamak iste.


  Yenisini almak için, en yeni ayakkabılarının bile hemen eskimesini ister.


  Ütüyü de otomatik olarak yapacak bir makine icat edilsini ister. Bu olmazsa, bunu yapacak kocası olsun ister.  Kocasının sekreteri olmasın ister.


  Kaynananası çabuk ölsün ister.


  Kaynanasından yüklü bir miras kalsın ister.


  Sigarasını erkeklere yaktırmak ister.


  Yaptığı trafik kazalarında kendisinde kusur bulunmasın ister.


  75 kilo bile olsa, bikini giymek ister.


  Tek tek basmak ve bade süzmek ister.


  Kenan Işık'ın dadısı olmak ister.


  Hasılatı kocası, sarfiyatı kendisi yapsın ister.


  Tarkan tarafından Hüüüpletilmek ister.


  Tarkan olmazsa Brad Pitt de olur!


  Tavlanmak ister.


  Etmese bile kocasına 'senin için saçımı süpürge ettim' demek ister.


  Telefon konuşması karşı tarafa yazsın ister.


  Kadın-erkek eşitliğini savunmakla birlikte hesabı erkek ödesin ister.


  Kadın-erkek eşitliğini savunmakla birlikte, askere hep erkekler gitsin ister.


  Taciz edilmemek şartıyla tahrik etmek ister.


  İstenmeyecek ne varsa tümünü ister


   Konuyu Beğendin mi?
  Güncelleme : 2006-12-18
 2. 2006-12-18 #2
  Kenan Işık'ın dadısı olmak ister.


  Bende mi acaba


  Genel olarak tum yaziya cok guldum

  Paylasimin icin Tsk.ler LaLe

 3. 2007-04-05 #3

  işte onon için erkekler,kadıları bir türlü çözemeden telef olup gidiyorlar...
  teşekkü lale

 4. 2007-05-12 #4
  güzelde su yanlis her kiz cocugu genc kiz olur sonra gelin olur sonra kaynana olur yani kadinlar bir birinin ölümünü istemis olur istersen o kaynana bölümünü cikar

 5. 2007-08-01 #5
  Bir kadın ne ister

  Kadınları anlamak gerçekten zor. Hayatınızda her şeye çare bulabiliyorsunuz da, bir tek kadına çare bulamıyorsunuz. Gerçi bir kadına sorsanız "neden anlaşılmanız zor?" diye, ya doğuştan diyecektir, ya da anlaşılmaz olanın aslında erkek olduğunu söyleyip çekilecektir bir kenara.

  Kadını anlamak için, öyle diğer konularda olduğu gibi, kendinizi onun yerine koymanız gerekmez. Bir satış temsilcisi, müşterinin ne istediğini düşünüp ona göre kendini hazırlar, karşısındakine empati ile yaklaşarak sorunlara yardımcı olmaya çalışır ve ihtiyaçlara göre elindekileri şekillendirir. Kadın öyle midir?

  Kadın, gücü sever. Ama bu güç, kasların gelişmesiyle ilgili bir güç değildir. Mesela bir iş girişiminde, her türlü hazırlık için cesaretlendirilmek ister. Hazırladığı yemeğin iyi olduğunun bilinmesini ve yaptığı güzellikler karşısında saygı görmesini, bu olmasa bile en azından bir teşekkürü hakkettiğini duymak ister.

  Kadın, değişiklikleri sever. Evindeki şeklin her zaman aynı olması, kadın için huzursuzluk demektir. Kimi zaman değişiklik yapılmasını bekler ki, bu yalnız evi için değil, yaşamında kullandığı malzemeler için de geçerlidir.

  Kadın, güzel olmak ister. Erkeğinin ona bakışı önemlidir. O yüzden çoğu zaman güzel görünmek ya da farklı görünmek için sürekli hazırlık içindedir. Saçındaki ya da makyajındaki değişiklik, onun için önemlidir. En önemlisi de, bunun beraber olduğu erkek tarafından görülmesidir.

  Kadın, sürprizlere her zaman açıktır. Beklemediği zamanlarda gelen ani sürprizler, gizli gülümsemesinin ruh yapısına yansıması demektir. Bir kadını ruhen güldürebiliyorsanız ne mutlu size, çünkü onu gerçekten kazandınız demektir.

  Kadın, bir erkeğe göre çok fazla daha bağışlayıcıdır. Yapılan hatanın telafi edilmesi durumunda, unutmasını bilir. Tabi bunun tekrar edilmesi durumunda, en vahşi şekliyle çıkar karşınıza.

  Kadın, kimi zaman yalnız bırakılmak ister. Düşünmesi için çok önemlidir yalnızlık. Böyle durumlarda, kendini analiz eder. Fakat ilişkileri konusunda süre bekliyorlarsa, yalnız kalmak ve düşünmek istiyorlarsa, bu bir tehlike demektir. Çoğu zaman ilişkisinde süre isteyen kadın, geri dönmeyecektir. Çünkü beklenen süre, aslında ayrılık safhası için gereken süredir. Bir erkeğin, bu süre sonunda, kadını kaybetme telaşıyla ortaya çıkan hırsı, yansıtacağı şiddeti ya da sert çıkışları, bir kadının bundan sonraki yaşamında, birlikte iken yaşadığı güzellikleri değil, tüm çirkinlikleri aklında sergilemesine ve ayrılık kararından dolayı ne kadar doğru bir iş yaptığına onu ikna edecektir.

  Kadının doğasında, biriyle beraberken bir başkasıyla olma düşüncesi pek yoktur. Varsa bile bu kişilerin sayısı oldukça azdır. Genelde birliktelik sürecinde sadıktırlar. Kendileri için duyulan endişe, kıskançlık ve tutsaklık, kadını olumsuz etkiler. Bunun aksine kadına duyulan güven, huzura giden yol demektir.

  Sabit fikirli bir kadını ikna etmek zordur. Böyle durumlarda sakin olmak, fikirleri paylaşmak, hataları konuşmak, yine olmuyorsa en mantıklısı susmak gerekir. Bazen susmak, en etkili çözüm olabilmektedir.

  Aslında kadını anlamaya çalışmanın bir faydası yok. Kadın nasıl sevmek isterse, öyle sever. Bir erkeğin hayata bakış açısı, mizah yeteneği, hırsı, düşünceleri ya da arzuları bir şekilde çekebilir kadını. Ama en önemlisi, onun ne istediğini değil, onun neler beklediğini bulmaktır. Kadın, bir erkeğin kendisi için en iyisi olduğunu bilmek ister. Her istediğinin yapılması veya ona verilmesi değil, genel olarak düşüncelerinin kendisiyle aynı oranda karşısındakinden saygı görmesi önemlidir.

  Tüm bunlar yapıldı, fakat kadın gitmek istiyorsa, hayatınıza geri dönün. Bazen gitmek, onu geri kazanmak olabilir. Tabi bunu beklememek gerekir. Hatıralarla vakit kaybetmek çare değildir. Kadının beklediği kişi siz değilseniz, hiçbir şey fayda etmez. Kitaplarınıza, dostlarınıza, düşüncelerinize dönün. Yeni açılan sayfaları, olabilecek en güzel haliyle yeniden doldurmaya başlayın. Yaşam, beklediğiniz kadar uzun olmayabilir. Kaybedilenler, hatıralar içinde harcanan zamanla geri gelmeyecektir.


 6. 2007-08-01 #6
  Benimle konuş

  Kadınların baş taleplerinden biri iletişim kurmak. Konuşmaya çok önem veren kadınlar, yatakta da konuşmaktan yanalar. Özellikle sevişme sonrasında. Erkeklerin sanki aralarında hiçbir şey yaşanmamış, sevişme öncesinde coşkulu olan, istekli görünen, kadını yatağa atmak için diller döken kendileri değilmiş gibi davranmalarından, hemen giyinip televizyonda maçı seyretmelerinden veya yatıp uyumalarından ya da giyinip evden çıkmalarından rahatsız oluyorlar.

  Evli bir kadının görüşleri ise şöyle: "Her zaman beni sevdiğini duymak istiyorum ondan. Özellikle de sevişme sonrasında."

  Sürprizler yap

  Sevişme mekanı denince, akla hemen yatak odası ve yatak gelir. Sevişme vakti için de eğer çiftler evliyse ve balayı dönemi geçmişse iki alternatif var; ya yatağa girerken, ya yataktan kalkarken. Özellikle erkekler sabah gözlerini açtıklarında sevişmeyi pek severler. Genellikle bu saatlerde ereksiyon oldukları için, sevişmek isteğinde bulunurlar.

  Ama görüşlerini aldığımız kadınların çoğu (eminim siz de onların içindesiniz), uyku mahmurluğu içinde sevişmenin hiçbir cazibesi olmadığını ve o anda sevişmek istemediklerini söylediler. Kadınlar bu işin görev gibi yapılmasından yana değiller. Bu yüzden de ilişkinin başında olduğu gibi sevişmek için özel anlar yaratılmasını bekliyorlar. Kadınların partnerlerine mesajı; "Sevişmeyi heyecanlı hale getirecek çözümler bul!"

  Beni yanlış anlama

  Aslında bu konuda hazıra konmak niyetinde değiller. Yani sürprizler yapma konusunda kadınların da talepleri var.

  Daha doğrusu kadınlar sevişmek istediklerini belli etmek istiyorlar. Evde otururken, televizyon seyrederken, sinemada film izlerken, sokakta sarılmış yürürken sevişme arzusu ile dolduklarında, kocalarının yanına gidip, onu tahrik etmeyi istiyorlar. Ancak bunu belli etmekten çekiniyorlar ve çekindikleri için de harekete geçmiyorlar.

  Tatmin olmadığımı bil

  İletişim kopukluğu kadınların en çok şikayet ettikleri konuların başında geliyor. Kadınlar, sevişmek istediklerini söyleyemedikleri gibi, tatmin olamadıklarını da söyleyemiyorlar. Kocalarının kalbini kırmaktan çekindikleri için orgazm olmuş gibi yapıyorlar. Aslında istedikleri, erkeklerin bunu anlaması, orgazm olup olmadıklarını hissetmesi. Kadınlar tatmin

  olmak istiyor. Ve olmadıkları zaman da bunu dile getirmek... Orgazm için belli uyarılara ihtiyaç duyduklarını erkeklerin bilmesini istiyorlar. "Sevişirken eşimin cinsel organıma dokunmasını istiyorum. Direkt olarak söylemeye utanıyorum. Birkaç kez belli etmeye çalıştım, elini aşağılara götürmeye çalıştım ama hiç oralı olmadı" diyor bir kadın.


  Okunma: 11160 - Yorum: 5 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0