Amerika'da dermo kozmetik alanda çığır açan OHT Peptide-3 Efervesan sıkılaştırıcı köpük, çatlak ve selülit görüntüsünü 1 aylık bir kullanım süresinin ardından hissedilir biçimde ortadan kaldırıyor.

Moleküler seviyede çalışan OHT Peptide-3 Efervesan vücut sıkılaştırıcı köpük, selülit ve çatlak tedavisinde kullanılan çok gelişmiş bir formül. Köpük formunun içerisinde bulunan patentli peptidler, hücre solunumunu, cildi tahriş etmeden ve rahatsızlık vermeden artırıyor.

Diğer selülit ürünleri derinin stratum corneum tabakasında kalırken, OHT Peptide-3 patentli iletim sistemi sayesinde cildin dermis tabakasının derinlerine kadar etki ediyor.

OHT Peptide-3 selülit ve çatlak formu efervesan özellik içeriyor. Bu sayede...
Ürün köpük haline geldiği için yüzey alanı genişler ve ürünün cilt ile temas ettiği alan artar. Ürünün çözünürlüğünün artmasını da sağlayan bu durum sayesinde ürün çok daha hızlı ve kolay emilir.
Ayrıca efervesan özellik sayesinde ürünün stabilitesi artar.

Peptidler cildin yeniden yapılanma kapasitesini artırır, cildi güçlendirir ve derinin iyileşme sürecinde önemli rol oynar.

Palmitoyl Oligopeptide hücresel aktiviteyi stimüle ederek cilt çatlaklarını tedavi eder. OHT Peptide-3 Efervesan vücut sıkılaştırıcı köpük, içerdiği özelliklerle çatlak ve selülitte de etkilidir. Sellülitteki portakal kabuğu görünümü ortadan kaldırır.

OHT Peptide-3 efervesan vücut sıkılaştırıcı köpük ergenlik çağından itibaren kullanılabilir. Konsantre bir ürün olduğu için az miktarda kullanımı etkilidir, uzun süre kullanılmasının hiçbir zararı bulunmaz. Kullanıldığı sürece çatlak ve sellülit oluşumunu da engeller.

Türkiye'de hem selülit hem de çatlak tedavisinde birden kullanılan tek ürün olan Efervesan, köpük formu ile de Türkiye'nin ilk sellülit ve çatlak ürünlerinden.